Фінансові новини
- |
- 15.01.26
- |
- 21:23
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Биржи АТР 9 июня закрылись в основном ростом на оптимизме вокруг перспектив мировой экономики
12:25 09.06.2020 |

Основные фондовые рынки Азиатско-Тихоокеанского региона (АТР) завершили торги вторника преимущественно ростом в свете укрепления надежд на довольно быстрое восстановления мировой экономики после снятия ограничений, связанных с коронавирусом, свидетельствуют данные торгов.
По итогам торгов индекс Шанхайской фондовой биржи Shanghai Composite вырос на 0,62%, до 2956,11 пункта, индекс Шэньчжэньской биржи Shenzhen Composite - на 0,67%, до 1869,33 пункта, гонконгский Hang Seng Index - на 1,1%, до 25057,22 пункта, южнокорейский KOSPI - на 0,21%, до 2188,92 пункта. Японский Nikkei 225 опустился на 0,38%, до 23091,03 пункта, австралийский S&P/ASX 200 вырос на 2,44%, до 6144,9 пункта.
Оптимизм на рынках сохраняется с конца прошлой недели, когда статистика по рынку труда США оказалась значительно лучше прогнозов. Это укрепило надежды на то, что мировая экономика сможет довольно быстро оправиться от кризиса, в который ее погрузил коронавирус. "Сохраняющийся с прошлой недели оптимизм продолжает поддерживать рост фондового рынка", - считает аналитик IG Цзиньгуй Пань (Jingyi Pan), чье мнение приводит агентство Рейтер.
Стратеги банка Credit Suisse, как пишет агентство, считают, что восстановление мировой экономики, скорее всего, будет "V-образным" благодаря принятым по всему миру мерам. Экономисты банка ожидают, что "мировой ВВП вернется на докризисный уровень к середине 2022 года".
Кроме того, инвесторы обратили внимание на то, что ведущие биржевые индексы США закрыли торги понедельника ростом более чем на 1% на фоне ослабления опасений за перспективы крупнейшей мировой экономики.
В то же время японский фондовый индекс оказался под давлением из-за коррекции - трейдеры фиксировали прибыль после шести дней непрерывного роста, за которые он поднялся более чем на 5%.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Польща передасть Україні до дев'яти своїх винищувачів МіГ-29 - технічні переговори про це все ще тривають.
Деталі візиту не розголошувалися з міркувань безпеки. Востаннє очільниця МВФ відвідувала Україну в лютому 2023 року.
Світовий банк прогнозує, що зростання економіки України цього року
стабілізується на рівні 2%, згідно з базовим сценарієм, який передбачає,
що вторгнення Росії триватиме до кінця року.
Соболев назвав головні виклики для економіки та основні драйвери економічного зростання
Переможцем конкурсу стала компанія Dobra Lithium Holdings, акціонери якої - Techmet та The Rock Holdings
Голова Асоціації деревообробних підприємств України, наголосив на необхідності системної інтеграції деревообробної та меблевої галузей, а також індустріального дерев’яного будівництва до державних програм відбудови й житлової політики.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Долар США стабільний у парі з японською єною, зміцнюється проти євро і фунта стерлінгів у четвер удень.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 15 січня 2026 року.
Всього з початку року Нацбанк послабив офіційний курс гривні до долара на 2,1%, тоді як за весь минулий рік - на 0,8%.
Українські банки станом на початок 2026 року мають достатній запас капіталу та виконують встановлені нормативи його достатності.
Долар стабільний до євро і фунта стерлінгів у вівторок перед публікацією грудневих даних про динаміку споживчих цін у США.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 13 січня 2026 року.
Ціни на золото у вівторок трохи знизилися, оскільки інвестори фіксували
прибутки після того, як дорогоцінний метал досяг рекордного рівня 4600
доларів за унцію на минулій сесії на тлі загострення геополітичної та
економічної невизначеності.
Першим транспортним засобом із твердотілою батареєю, який можна офіційно
купити у США, став електромотоцикл Verge TS Pro. Його показали на CES
2026, і він одразу продемонстрував як переваги, так і головну проблему
цієї технології.
У центрі Львова запустили пілотну мережу 5G - вперше в Україні зі
швидкістю передавання даних близько 500 Мбіт/с на одного абонента.
Nissan Leaf поступився статусом найпопулярнішого електрокара в Україні
Дефіцит оперативної пам'яті для споживчих товарів назвали небаченим щонайменше за два десятиліття
Платформа Windows 11 on Arm нарешті отримала процесор, який здатен на
рівних конкурувати з чипами Apple. Новий Snapdragon X2 Elite Extreme
показав вражаючі результати в Geekbench і суттєво скоротив розрив між
Windows-ноутбуками та MacBook на Apple Silicon.
YouTube оновив інструменти розширеного пошуку. Тепер користувачі можуть
виключити Shorts, тобто відео тривалістю до трьох хвилин, із
результатів.
На виставці NRF 2026 компанія Microsoft представила нову функцію -
Copilot Checkout. Вона дозволяє користувачам оформлювати покупки без
переходу на сторонні сайти.