Евро днем торгуется в районе $1,0853 против $1,0823 на закрытие предыдущей торговой сессии.
Индекс ICE Dollar, показывающий стоимость доллара относительно шести основных мировых валют, опустился на 0,47% по сравнению с предыдущим днем - до 99,91 пункта. Как отмечает Trading Economics, значение индекса в ходе торгов опускалось до минимальных за последнюю неделю 99,84 пункта, поскольку инвесторы уходят от активов "тихой гавани" в надежде на замедление распространения коронавируса и восстановление мировой экономики.
Индекс WSJ Dollar, отслеживающий динамику курса доллара относительно 16 основных мировых валют, снижается на 0,37%.
Курс евро находится в районе 116,12 иены по сравнению со 116,32 иены по итогам предыдущих торгов. Курс доллара составляет 107,01 иены против 107,48 иены на закрытие прошлой сессии.
По итогам заседания в понедельник Центробанк Японии не стал менять ключевые параметры денежно-кредитной политики, сохранив процентную ставку по депозитам коммерческих банков на уровне минус 0,1% годовых, целевую доходность десятилетних гособлигаций Японии - около нуля.
Банк Японии отменил лимит на выкуп гособлигаций в рамках программы количественного смягчения (QE), объем которой ранее ограничивался 80 трлн иен ($743 млрд) в год, увеличив, таким образом, масштаб стимулов в ответ на негативные последствия пандемии коронавируса для экономики.
Фунт стерлингов торгуется на уровне $1,2431 по сравнению с $1,2365 днем ранее и 1,1456 евро против 1,1426 евро.
Оптимизм инвесторов связан с возвращением премьер-министра Бориса Джонсона на работу после того, как он переболел коронавирусом. Британская газета Тhe Telegraph сообщает, что Джонсон может на этой неделе объявить о планах по отмене некоторых ограничений, введенных в стране из-за пандемии коронавируса.
Однако премьер-министр в понедельник заявил, что время ослаблять меры, введенные из-за коронавируса, еще не настало. Ослабить их власти смогут только тогда, когда убедятся, что из-за этого не произойдет второй пик заболеваемости, отметил он.
На текущей неделе инвесторы ожидают итогов заседания Федеральной резервной системы (ФРС) США и Европейского центрального банка (ЕЦБ). В марте ФРС экстренно снизила базовую процентную ставку до нуля. С момента последнего заседания ФРС также сообщила, что будет выкупать гособлигации фактически в неограниченных масштабах и объявила о временном смягчении требований к резервному капиталу крупнейших банков США.
Как отмечает Financial Times, некоторые инвесторы ожидают, что ФРС усилит поддержку рынка муниципальных облигаций, другие считают, что Федрезерву необходимо более активно поддерживать кредитные рынки.
ЕЦБ в марте начал выкуп облигаций в рамках экстренной программы объемом 750 млрд евро, призванной поддержать экономику еврозоны в условиях кризиса, вызванного коронавирусом. Экономисты ожидают расширения этой программы и возможного включения в нее высокодоходных облигаций, пишет FT.



Україна закуповує у Туреччини
партію американського озброєння, серед якого балістичні ракети ATACMS,
реактивні системи залпового вогню M270 та касетні боєприпаси.
Державний департамент США оприлюднив
документи щодо передачі Україні пускових установок M270, ракет ATACMS, а
також касетних боєприпасів і снарядів. Загальна вартість двох пакетів
перевищує 280 мільйонів доларів.
Міністерство фінансів України працює над законопроєктом, який може
суттєво змінити правила роботи для фізичних осіб-підприємців (ФОП).
Американські виробники Patriot не
хочуть передавати Україні ліцензії, щоб країна робила
ракети-перехоплювачі. Вони побоюються, що Київ зможе робити їх швидше і
дешевше.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполученим Штатам самим потрібні перехоплювачі до систем Patriot.
Samsung
давно перестав бути брендом, який асоціюється лише з одним-двома
флагманами. У лінійці Galaxy сьогодні є практично все: недорогі
смартфони для щоденних завдань, збалансовані моделі середнього класу,
потужні S-серії та складні пристрої для тих, хто хоче чогось
незвичайного.
Ця тилова вакансія підходить для кандидатів, що не можуть
виконувати бойові завдання у звʼязку із віком чи станом здоровʼя.
Керівник компанії віком молодше 20 років може стати підставою для посиленого фінансового моніторингу з боку банків.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 12 серпня 2026 року.
Курс долара США слабко змінюється в парах з євро, фунтом стерлінгів і японською єною вранці в середу.
Згідно із інформацією на сайті міністерства, середньозважена ставка
2-річних ОВДП також залишилася на рівні 15,64% річних, тоді як по річним
паперам вона піднялася з 15,01% до 15,16%, по 2,5-річним - з 15,98% до
16,07%.
Правоохоронці повідомили про підозру організатору мережі обмінників
Money 24/7. Про це Національна поліція заявила у понеділок, 10 серпня.
Національний банк України (НБУ) минулого тижня зменшив інтервенції на
міжбанківському ринку на $119,9 млн, або на 10,5%, - до $1 млрд 18,7
млн, свідчить статистика на сайті регулятора.
Обсяг витрат через криптовалютні платіжні
картки у липні 2026 року досяг рекордних $758,8 млн, збільшившись
приблизно у 2,5 раза за рік
Signal почав розгортати підтримку додаткових смартфонів на Android та
iPhone, а також Android-планшетів у межах одного акаунта. Повідомлення
синхронізуються між пристроями та залишаються захищеними наскрізним
шифруванням.
SpaceX планує у короткі терміни зробити Starlink одним з найбільших операторів стільникового зв'язку у США.
Поки конкуренти намагаються бодай раз стабільно доставити екіпаж до
МКС без пригод, SpaceX вирішила, що виробничих потужностей для
пілотованих капсул їй достатньо.
Американський виробник мікросхем Advanced Micro Devices у другому
кварталі збільшив чистий прибуток у 2,6 раза, одночасно скоригований
прибуток і виручка виявилися кращими за очікування аналітиків.
Мережа мультимаркетів "Аврора" презентувала B2B-сервіс для юридичних
осіб та фізичних осіб-підприємців, який допоможе здійснювати
корпоративні закупівлі в магазинах мережі за безготівковим розрахунком
через корпоративний баланс, повідомила пресслужба компанії.
Ми вже писали про оновлення Windows Hello, яке очікується в серпневому
патчі Windows 11. Схоже, за повідомленнями, воно почало розгортатися
раніше.
Єврокомісія прагне створити власну інфраструктуру штучного інтелекту, яка має почати функціонувати до середини 2028 року