Фінансові новини
- |
- 04.07.26
- |
- 06:06
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Биржи АТР 19 декабря закрылись без единой динамики на новостях из КНР и Японии
10:56 19.12.2019 |

Фондовые биржи Азиатско-Тихоокеанского региона (АТР) в четверг закрылись смешанной динамикой на торговых новостях из Китая и результатах заседания Банка Японии, свидетельствуют данные торгов.
Индекс Шанхайской фондовой биржи Shanghai Composite остался практически на уровне предыдущего закрытия, составив 3017,07 пункта, Шэньчжэньской биржи Shenzhen Composite вырос на 0,21%, до 1713,03 пункта, гонконгский индекс Hang Seng Index - снизился на 0,3% до 27800,49 пункта. Южнокорейский KOSPI поднялся на 0,08% - до 2196,56 пункта, японский Nikkei 225 - опустился на 0,29%, до 23864,85 пункта. Австралийский S&P/ASX 200 сократился на 0,27% - до 68833,1 пункта.
Трейдеры следят за развитием торговых отношений между США и КНР, и в этом свете обратили внимание но новости о том, что Китай с 26 декабря освобождает несколько наименований американских товаров от дополнительных ввозных пошлин.
Кроме того, определенное влияние на настроения инвесторов оказали новости из Японии, где центробанк страны в четверг ожидаемо сохранил процентную ставку на отрицательном уровне - минус 0,1%. В то же время японский ЦБ ожидает, что тенденция к умеренному росту японской экономики сохранится, поскольку предполагает, что влияние со стороны замедления роста зарубежных экономик на внутренний спрос будет ограниченным.
В свою очередь аналитики, мнение которых приводит агентство Франс Пресс, указывают на недавние позитивные экономические статданные по всему миру, которые могут говорить о том, что "замедление роста мировой экономики приближается к нижней точке".
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держбюджет України отримав майже 600 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для фінансування соцвиплат.
У 30-й пакет військової допомоги від Данії увійдуть боєприпаси та інше озброєння. Також передбачені кошти на "данську модель", яка дозволяє закуповувати продукцію в українських підприємств.
Україна та Швеція у вівторок, 30 червня, уклали угоду про закупівлю 16 сучасних винищувачів Gripen E.
Вже найближчими днями Єврокомісія завершить оцінку контрактів, наданих
їй Україною, з тим, щоб здійснити виплату ще частини з 6 млрд євро
першого оборонного траншу з пакета фінансування на 90 млрд.
Польща не передаватиме Україні винищувачі МіГ-29, оскільки Київ відмовився ділитися технологіями виробництва безпілотників.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Долар США слабо дешевшає до євро на торгах у п'ятницю, стабільний до фунта стерлінгів і єни.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 3 липня 2026 року.
Туреччина надіслала листа до Європейської платіжної ради (EPC),
повідомивши про зацікавленість у приєднанні до Єдиної зони платежів у
євро (SEPA), йдеться у спільній заяві за підсумками економічного діалогу
високого рівня ЄС-Туреччина.
Долар США дешевшає щодо євро та фунта стерлінгів на торгах у п'ятницю, залишаючись стабільним у парі з єною.
Національний банк України оновив нормативну базу з управління
ризиками, запровадивши нові вимоги щодо управління ризиком третіх
сторін.
Портфель облігацій внутрішньої державної позики фізичних осіб станом на 1
липня 2026 року становив 150 млрд грн (+59% за рік, +33,9% з початку
року), а станом на 24 червня портфель досягав історичного максимуму -
153,6 млрд грн.
Відому в Україні мережу обмінників підозрюють у тому, що вона під
виглядом легального сервісу з обміну валют і криптовалюти виманювала
гроші клієнтів по всій Україні.
Компанія
Ford повернула на роботу близько 350 досвідчених інженерів для
вирішення проблем з якістю автомобілів, які не вдалося усунути за
допомогою штучного інтелекту.
Поки більшість користувачів радіє стабільному гігабіту вдома,
китайські телекомунікаційні гіганти вирішили, що традиційне скло в
оптоволокні - це надто повільно та консервативно.
Програма ESU для Windows 10 була тихо продовжена ще на один рік і тепер
завершиться 12 жовтня 2027 року замість жовтня 2026-го. Microsoft
IBM оголосила
про значний прорив у галузі напівпровідників, анонсувавши першу у світі
технологію мікросхем із розміром менше 1 нанометра.
Поки світ спостерігає за гігантськими стрибками Starship, компанія
SpaceX тихо (якщо так можна сказати про гуркіт Falcon 9) розширює свій
вплив у сегментах, де гроші лежать ближче до Землі.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.