Фінансові новини
- |
- 03.07.26
- |
- 06:42
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
На ситуацию на межбанке 26 июня влияли привычные факторы
23:38 26.06.2019 |

По итогам межбанковских торгов, курс доллара приподнялся лишь на полкопейки, и зафиксировался в рамках 26,18-26,195 грн./$, сообщил директор казначейства Банка Кредит Днепр Олег Куринной.
На протяжении дня рынок уходил вниз до 26,1550, и на этом уровне «американца» выкупал Нацбанк (приобрел порядка $20 млн.). После них он снова вернулся в область 26,19 грн./$, рядом с которой находится уже несколько дней.
«Кстати, интересный факт по ОВГЗ: бумаги Минфина стали скупать не только банки и иностранные инвестфонды, но еще и украинские аграрные предприятия. Долгосрочных ресурсов у них, конечно, нет, потому брали короткие бумаги», - рассказал финансовый эксперты Василий Невмержицкий.
На ситуацию на межбанке влияли привычные факторы.
«Утреннее укрепление гривны под воздействием преобладания предложения валюты над спросом было обусловлено сокращением гривневой ликвидности в системе. А также удачными результатами вчерашнего аукциона Минфина, разместившего ОВГЗ на 7,5 млрд грн, в том числе около 5,4 млрд грн - в гривне. Ну и, конечно, продолжающимся переливом более дешевой гривны с наличного рынка», - отметил Куринной.
Кстати, на наличном рынке доллар достаточно активно дешевел.
«На оптовом наличном рынке день начинался в рамках 26,15-26,20 грн./$, днем цены просели до 26,12-26,18 грн./$, а вечером и вовсе до 26,07-26,15 грн./$. Розничные курсы, то есть те, что ставят для людей в кассах, находились в рамках 26,05-26,20 грн./$. Перед праздниками люди достаточно активно сдают валюту, спрос на нее небольшой», - рассказал Василий Невмержицкий.
27 июня - последний рабочий день перед трехдневными выходными, которые начнутся с Дня Конституции Украины. На межбанке будет короткий день, финансисты прогнозируют слабую активность на торгах и совсем небольшие курсовые колебания. Ожидается, что они пройдут в диапазоне 26,10-26,20 грн./$.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держбюджет України отримав майже 600 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для фінансування соцвиплат.
У 30-й пакет військової допомоги від Данії увійдуть боєприпаси та інше озброєння. Також передбачені кошти на "данську модель", яка дозволяє закуповувати продукцію в українських підприємств.
Україна та Швеція у вівторок, 30 червня, уклали угоду про закупівлю 16 сучасних винищувачів Gripen E.
Вже найближчими днями Єврокомісія завершить оцінку контрактів, наданих
їй Україною, з тим, щоб здійснити виплату ще частини з 6 млрд євро
першого оборонного траншу з пакета фінансування на 90 млрд.
Польща не передаватиме Україні винищувачі МіГ-29, оскільки Київ відмовився ділитися технологіями виробництва безпілотників.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Уряд оголосив старт нової програми кредитування на відновлення
підприємств, які постраждали від російських обстрілів: малий і середній
бізнес може отримати до 150 мільйонів гривень.
Кабінет міністрів оновив Основні (стратегічні)
напрями діяльності банків державного сектору на період воєнного стану,
зокрема, запланував продаж двох державних банків - Укргазбанку та Сенс
банку.
Криптовалютний ринок завершив червень 2026
року негативно: біткоїн втратив 20,48%, а Ethereum просів на 21,7%
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 1 липня 2026 року.
Станом на 1 червня поточного року частка непрацюючих кредитів (NPL,
Non-Performing Loan) у банківському секторі України залишається на
низькому рівні - 12,8%.
Долар США зміцнюється щодо основних світових валют у середу вранці.
Платіжна система Visa оголосила про запуск нового функціоналу
сервісів Visa Accept і Visa Direct, що дозволить використовувати
смартфони для приймання та здійснення цифрових платежів.
Програма ESU для Windows 10 була тихо продовжена ще на один рік і тепер
завершиться 12 жовтня 2027 року замість жовтня 2026-го. Microsoft
IBM оголосила
про значний прорив у галузі напівпровідників, анонсувавши першу у світі
технологію мікросхем із розміром менше 1 нанометра.
Поки світ спостерігає за гігантськими стрибками Starship, компанія
SpaceX тихо (якщо так можна сказати про гуркіт Falcon 9) розширює свій
вплив у сегментах, де гроші лежать ближче до Землі.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.
Sandisk презентувала нову лінійку SSD для PS5 за шаленими цінами.
Фахівці компанії Zimperium повідомили про виявлення небезпечного
Android‑трояна під назвою Rokarolla, який здатний викрадати облікові
дані та іншу конфіденційну інформацію з понад 200 додатків для
банківських операцій та криптовалют