Фінансові новини
- |
- 03.07.26
- |
- 16:49
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Биржи АТР 6 июня не показывают единой динамики на сохранении торговых опасений
08:18 06.06.2019 |

Фондовые индексы Азиатско-Тихоокеанского региона (АТР) демонстрируют смешанную динамику в четверг: сохраняющиеся торговые опасения нивелируют оптимизм относительно возможного смягчения позиций мировых центробанков, свидетельствуют данные торгов.
По состоянию на 8.00 EET индекс Шанхайской фондовой биржи Shanghai Composite снижался на 0,46% - до 2848,34 пункта, индекс Шэньчжэньской биржи Shenzhen Composite - на 1,16%, до 1477,41 пункта. Гонконгский индекс Hang Seng Index поднимался на 0,22%, до 26953,88 пункта. Австралийский S&P/ASX 200 рос на 0,46% - до 6387,7 пункта, японский Nikkei 225 - на 0,22%, до 20819,91 пункта. Торги в Южной Корее не проводятся в связи с национальным праздником, основной фондовый индекс страны KOSPI по итогам среды вырос на 0,1%, до 20769,11 пункта.
Поддержку рынкам оказывают надежды инвесторов на то, что мировые центробанки могут смягчить свою монетарную политику для поддержки своих экономик. В частности, глава ФРС США Джером Пауэлл заявил, что ФРС будет реагировать соответствующими мерами на негативный эффект от усиления внешнеторговых конфликтов. Инвесторы предположили, что регулятор может понизить базовую ставку. Теперь мировые инвесторы ждут заседания ЕЦБ в четверг, чтобы услышать позицию регулятора по дальнейшей монетарной политике.
В то же время давление на настроения инвесторов продолжает оказывать торговая напряженность между США и такими странами как Китай и Мексика. В ночь на четверг СМИ со ссылкой на представителя администрации США сообщили, что переговоры с Мексикой в среду не привели к соглашению по вопросам пошлин и иммигрантов. Президент США Дональд Трамп написал в своем аккаунте в Twitter, что переговоры с Мексикой продолжатся в четверг "при том понимании, что если соглашение не будет достигнуто, то пошлины в размере 5% начнут действовать с понедельника", и они будут увеличиваться.
"По нашим оценкам, недавнее повышение пошлин США на китайские товары обойдутся американской экономике примерно в 0,3 процентных пункта ВВП, а повышение тарифов в Мексике, если они достигнут полных 25%, может удвоить нашу оценку", - сказал агентству Рейтер аналитик PIMCO Либби Кантрилл (Libby Cantrill).
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держбюджет України отримав майже 600 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для фінансування соцвиплат.
У 30-й пакет військової допомоги від Данії увійдуть боєприпаси та інше озброєння. Також передбачені кошти на "данську модель", яка дозволяє закуповувати продукцію в українських підприємств.
Україна та Швеція у вівторок, 30 червня, уклали угоду про закупівлю 16 сучасних винищувачів Gripen E.
Вже найближчими днями Єврокомісія завершить оцінку контрактів, наданих
їй Україною, з тим, щоб здійснити виплату ще частини з 6 млрд євро
першого оборонного траншу з пакета фінансування на 90 млрд.
Польща не передаватиме Україні винищувачі МіГ-29, оскільки Київ відмовився ділитися технологіями виробництва безпілотників.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Долар США слабо дешевшає до євро на торгах у п'ятницю, стабільний до фунта стерлінгів і єни.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 3 липня 2026 року.
Туреччина надіслала листа до Європейської платіжної ради (EPC),
повідомивши про зацікавленість у приєднанні до Єдиної зони платежів у
євро (SEPA), йдеться у спільній заяві за підсумками економічного діалогу
високого рівня ЄС-Туреччина.
Долар США дешевшає щодо євро та фунта стерлінгів на торгах у п'ятницю, залишаючись стабільним у парі з єною.
Національний банк України оновив нормативну базу з управління
ризиками, запровадивши нові вимоги щодо управління ризиком третіх
сторін.
Портфель облігацій внутрішньої державної позики фізичних осіб станом на 1
липня 2026 року становив 150 млрд грн (+59% за рік, +33,9% з початку
року), а станом на 24 червня портфель досягав історичного максимуму -
153,6 млрд грн.
Відому в Україні мережу обмінників підозрюють у тому, що вона під
виглядом легального сервісу з обміну валют і криптовалюти виманювала
гроші клієнтів по всій Україні.
Компанія
Ford повернула на роботу близько 350 досвідчених інженерів для
вирішення проблем з якістю автомобілів, які не вдалося усунути за
допомогою штучного інтелекту.
Поки більшість користувачів радіє стабільному гігабіту вдома,
китайські телекомунікаційні гіганти вирішили, що традиційне скло в
оптоволокні - це надто повільно та консервативно.
Програма ESU для Windows 10 була тихо продовжена ще на один рік і тепер
завершиться 12 жовтня 2027 року замість жовтня 2026-го. Microsoft
IBM оголосила
про значний прорив у галузі напівпровідників, анонсувавши першу у світі
технологію мікросхем із розміром менше 1 нанометра.
Поки світ спостерігає за гігантськими стрибками Starship, компанія
SpaceX тихо (якщо так можна сказати про гуркіт Falcon 9) розширює свій
вплив у сегментах, де гроші лежать ближче до Землі.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.