Фінансові новини
- |
- 15.06.26
- |
- 12:49
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Биржи США 6 мая закрылись в минусе на заявлениях Трампа по пошлинам
07:47 07.05.2019 |

Основные фондовые индексы США завершили понедельник в минусе на фоне заявлений президента США Дональда Трампа по торговле с Китаем, свидетельствуют данные торгов.
Промышленный индекс Dow Jones уменьшился на 0,25% - до 26438,48 пункта, индекс высокотехнологичных компаний NASDAQ - на 0,5%, до 8123,29 пункта, индекс широкого рынка S&P 500 - на 0,45%, до 2932,47 пункта.
Ранее Трамп заявил о намерении в пятницу повысить пошлины на китайские товары объемом импорта в 200 миллиардов долларов с 10 до 25%. Кроме того, он не исключил введения в ближайшее время пошлин в 25% на товары объемом импорта 325 миллиардов долларов, которые пока не облагаются пошлинами.
По мнению отвечающего за расследования в Pepperstone Криса Вестона (Chris Weston), теперь инвесторы будут пристально следить за новостями о возможной отмене визита переговорщика со стороны КНР, вице-премьера Госсовета КНР Лю Хэ в Вашингтон. "Если визит будет официально отменен, Трампу останется лишь повысить тарифы на товары на 200 миллиардов долларов на 25%", - приводит агентство MarketWatch слова эксперта.
Между тем в понедельник официальный представитель МИД КНР Гэн Шуан заявил, что делегация Китая в настоящее время готовится к поездке в США для участия в очередном раунде торговых консультаций, несмотря на угрозы Трампа по пошлинам.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Військово-Морські Сили ЗСУ отримали ще один протимінний корабель від
Королівства Нідерланди. Про це повідомив Командувач ВМС віце-адмірал
Олексій Неїжпапа.
ЄС 15 червня проведе міжурядові конференції з Україною і Молдовою, де ЄС та країни відкриють перший переговорний кластер.
Міжнародний валютний фонд погодився виділити Україні черговий транш
кредиту, попри невиконання Києвом однієї з умов. Про це повідомило
агентство Bloomberg з посиланням на джерела.
Середня зарплата піхотинця становитиме 300 тисяч гривень на місяць, максимальна - до 460 тисяч грн.
Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні є ресурс для того, щоб збільшити зарплату військовослужбовцям.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
15 червня ціни на золото підскочили більш ніж на 2% після заяв
офіційних осіб США та Ірану про досягнення попередньої угоди щодо
припинення війни між країнами.
В Україні у травні зберігалися високі темпи кредитування як бізнесу, так і населення.
За тиждень з 8 по 12 червня Національний банк України продав на міжбанку 1154,9 млн дол, при цьому не купував валюту.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 12 червня 2026 року.
PINBank (Перший інвестиційний банк), викуплений польським інвестором ZEN.com, офіційно повернувся на ринок після докапіталізації на 200 млн грн, повідомила в п'ятницю пресслужба Фонду гарантування вкладів.
Платіжний сервіс Visa інтегрував власну мережу в ChatGPT, розраховуючи,
що чатботи здійснюватимуть покупки та проводитимуть платежі.
Ціни на золото помірно знижуються в четвер, у центрі уваги залишається ситуація на Близькому Сході.
Платіжний гігант Mastercard оголосив
про запуск сервісу Agent Pay for Machines (AP4M), який дозволяє
ШІ-агентам та програмним системам самостійно здійснювати платежі через
глобальну мережу компанії.
McDonald's почала тестувати штучний інтелект для прийому замовлень на "МакДрайв". Як передає ABC News, у майбутньому компанія сподівається замінити звичний досвід замовлення у людини на нову технологію.
Ілон Маск (Elon Musk) поділився новими подробицями проекту
орбітальних дата-центрів SpaceX, які мають перетворити космос на
майданчик для роботи штучного інтелекту.
Інженерка-програмістка Ерін Маус із Північної Кароліни домоглася
офіційного дозволу не використовувати штучний інтелект на роботі,
посилаючись на свої релігійні переконання
Американська Google, що входить до Alphabet Inc., замовила в Intel Corp.
виробництво понад 3 млн своїх тензорних процесорів (TPU) у 2028 році,
повідомляє The Information з посиланням на джерела.
Впродовж травня український автопарк поповнився 18 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону.
Spotify розглядає нові напрямки для розвитку свого сервісу, який
планують перетворити на повноцінний музичний хаб для фанів. Серед
планів, як зазначає Bloomberg, "живі" відеотрансляції концертів і продаж
квитків.