Фінансові новини
- |
- 15.06.26
- |
- 16:52
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Биржи АТР закрылись 17 апреля разнонаправленно на внутренней статистике
11:43 17.04.2019 |

Основные фондовые индексы Азиатско-Тихоокеанского региона (АТР) завершили торги среды смешанной динамикой на фоне статистики из Китая и Японии, свидетельствуют данные торгов.
По итогам торгов индекс Шанхайской фондовой биржи Shanghai Composite вырос на 0,29%, до 3263,12 пункта, Шэньчжэньской биржи Shenzhen Composite - на 0,72%, до 1772,71 пункта. Гонконгский индекс Hang Seng Index почти не изменился и составил 30124,68 пункта, южнокорейский KOSPI - потерял 0,12%, опустившись до 2245,89 пункта. Австралийский S&P/ASX 200 сократился на 0,33%, до отметки в 6256,4 пункта. Японский Nikkei 225 поднялся на 0,25%, до 22277,97 пункта.
Инвесторы отыгрывали официальную статистику из Китая, согласно которой ВВП страны в первом квартале вырос на 6,4% в годовом выражении, что оказалось лучше прогнозов аналитиков, ожидавших рост на 6,3%. При этом объем промышленного производства в стране в марте вырос на 8,5% по сравнению с мартом прошлого года, что также превзошло прогнозы аналитиков - они ждали роста показателя на 5,6%. Объем розничных продаж в КНР в марте также вырос на 8,7% в годовом исчислении против прогноза по росту на 8,3%.
"В целом это подтверждает, что экономический рост Китая восстанавливается, и этот тренд, вероятно, будет сохраняться в последующие месяцы с учетом недавнего роста кредитования и возможного торгового соглашения между Китаем и США", - сказал стратег J.P. Morgan Asset Management Тай Хуэй (Tai Hui), мнение которого приводит агентство Франс Пресс. В то же время, некоторые аналитики сохраняют скептицизм и предупреждают, что пока рано называть устойчивыми изменения в экономических показателях в Китае, и необходима дальнейшая поддержка властей второй по величине экономики в мире.
Кроме того, участники торгов обратили внимание на статистику по внешней торговле из Японии, которая оказалась неоднозначной. Согласно официальным данным, объем экспорта страны в марте сократился на 2,4% в годовом исчислении, при этом аналитики ждали более существенного сокращения - на 2,7%. В то же время, объем импорта за указанный период вырос на 1,1%, хотя эксперты ждали роста на 2,6%.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Військово-Морські Сили ЗСУ отримали ще один протимінний корабель від
Королівства Нідерланди. Про це повідомив Командувач ВМС віце-адмірал
Олексій Неїжпапа.
ЄС 15 червня проведе міжурядові конференції з Україною і Молдовою, де ЄС та країни відкриють перший переговорний кластер.
Міжнародний валютний фонд погодився виділити Україні черговий транш
кредиту, попри невиконання Києвом однієї з умов. Про це повідомило
агентство Bloomberg з посиланням на джерела.
Середня зарплата піхотинця становитиме 300 тисяч гривень на місяць, максимальна - до 460 тисяч грн.
Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні є ресурс для того, щоб збільшити зарплату військовослужбовцям.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Долар дешевшає щодо євро та фунта стерлінгів на торгах у понеділок, залишаючись стабільним у парі з єною.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 15 червня 2026 року.
15 червня ціни на золото підскочили більш ніж на 2% після заяв
офіційних осіб США та Ірану про досягнення попередньої угоди щодо
припинення війни між країнами.
В Україні у травні зберігалися високі темпи кредитування як бізнесу, так і населення.
За тиждень з 8 по 12 червня Національний банк України продав на міжбанку 1154,9 млн дол, при цьому не купував валюту.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 12 червня 2026 року.
PINBank (Перший інвестиційний банк), викуплений польським інвестором ZEN.com, офіційно повернувся на ринок після докапіталізації на 200 млн грн, повідомила в п'ятницю пресслужба Фонду гарантування вкладів.
Платіжний гігант Mastercard оголосив
про запуск сервісу Agent Pay for Machines (AP4M), який дозволяє
ШІ-агентам та програмним системам самостійно здійснювати платежі через
глобальну мережу компанії.
McDonald's почала тестувати штучний інтелект для прийому замовлень на "МакДрайв". Як передає ABC News, у майбутньому компанія сподівається замінити звичний досвід замовлення у людини на нову технологію.
Ілон Маск (Elon Musk) поділився новими подробицями проекту
орбітальних дата-центрів SpaceX, які мають перетворити космос на
майданчик для роботи штучного інтелекту.
Інженерка-програмістка Ерін Маус із Північної Кароліни домоглася
офіційного дозволу не використовувати штучний інтелект на роботі,
посилаючись на свої релігійні переконання
Американська Google, що входить до Alphabet Inc., замовила в Intel Corp.
виробництво понад 3 млн своїх тензорних процесорів (TPU) у 2028 році,
повідомляє The Information з посиланням на джерела.
Впродовж травня український автопарк поповнився 18 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону.
Spotify розглядає нові напрямки для розвитку свого сервісу, який
планують перетворити на повноцінний музичний хаб для фанів. Серед
планів, як зазначає Bloomberg, "живі" відеотрансляції концертів і продаж
квитків.