Фінансові новини
- |
- 12.01.26
- |
- 06:30
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Биржи АТР 1 июня в основном в минусе на новостях о пошлинах США на металлы
08:36 01.06.2018 |

Основные фондовые площадки Азиатско-Тихоокеанского региона (АТР) в пятницу преимущественно в минусе, свидетельствуют данные торгов. Инвесторы опасаются глобальной торговой войны после введения пошлин на импорт стали и алюминия в США из ЕС и ряда других стран.
По состоянию на 7.38 EET индекс шанхайской фондовой биржи Shanghai Composite снижался на 0,53% - до 3079,16 пункта, шэньчжэньской биржи Shenzhen Composite - на 0,9%, до 1751,7 пункта. Гонконгский индекс Hang Seng Index уменьшался на 0,17% - до 30417,36 пункта, корейский KOSPI - рос на 0,55%, до 2436,45 пункта. Австралийский индекс S&P/ASX 200 опускался на 0,47% - до 5983,9 пункта, японский Nikkei 225 - увеличивался на 0,11%, до 22225,75 пункта.
Как сообщил в четверг Белый дом, Соединенные Штаты вводят пошлины на импорт стали и алюминия (25% и 10%) из стран ЕС, Канады, Мексики, Южной Кореи и других стран, за исключением Аргентины. Пошлины вступили в силу в ночь на пятницу по американскому времени.
Ряд стран уже отреагировали на решение США. Так, ЕС сообщил, что 1 июня запустит юридические процедуры в рамках ВТО в связи с введением новых пошлин США. Мексика объявила о введении ответных пошлин на ряд американских товаров.
Дополнительное давление на индексы Китая оказывает негативная статистика. По версии делового издания Caixin, индекс деловой активности (PMI) в промышленности КНР в мае сохранился на уровне показателя апреля в 51,1 пункта. Данные издания оказались хуже официального показателя, опубликованного в четверг Государственным статистическим бюро Китая. По данным властей, индикатор в мае вырос до максимума с октября 2017 года - 51,9 пункта, оказавшись лучше ожиданий экспертов.
При этом ослабление иены к доллару несколько поддерживает японский индекс Nikkei 225. Ослабление иены выгодно японским экспортерам, т.к. повышает их доходы в местной валюте. В ходе торгов доллар дорожает к иене на 0,3% - до 109,15 иены за доллар.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що президент Дональд Трамп
дав "зелене світло" двопартійному законопроєкту про санкції проти Росії.
Littop Enterprises, Bordo Management і Bridgemont Ventures програли арбітражну справу щодо Укрнафти
Канада прагне суттєво збільшити обсяг зброї та військового спорядження, що виготовляється разом із Україною.
Гарантії безпеки для України ґрунтуватимуться на трьох головних принципах, наголосила фон дер Ляєн.
Прем'єр Британії Кір Стармер, президент Франції Еммануель Макрон і
президент Володимир Зеленський підписали декларацію про наміри
розгортання військ в Україні у разі укладення мирної угоди.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Компанія Hopper, популярний сервіс для бронювання подорожей, у коментарі
Forbes заявила, що з суботи продажі продуктів для захисту від ризиків у
поїздках зросли на 67%.
Міжнародні резерви України, за попередніми даними, станом на 1 січня
2026 року становили $57,293 млрд, що є найвищим показником за всю
історію незалежної України, повідомив Національний банк України у
середу.
Національний банк України у грудні 2025 року
застосував до п'яти банків і шести небанківських фінансових установ
заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового
моніторингу та валютного законодавства.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 7 січня 2026 року.
Новий голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
України (НКЦПФР) Олексій Семенюк у вівторок вже приступив до виконання
своїх обов'язків, його представлення колективу відбулося 5 січня,
повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у регуляторі.
Міністерство фінансів України 6 січня 2026 року на аукціоні з розміщення
облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) залучило до державного
бюджету ₴16,2 мільярда.
Експортно-кредитне агентство розширило можливості подання заяв у межах держпрограми
На CES 2026 компанія AMD анонсувала свій новий флагманський процесор Ryzen 7 9850X3D, який став найшвидшим у серії 9000X3D. Чип базується на архітектурі Zen 5 і оснащений технологією AMD 3D V-Cache другого покоління, що забезпечує виняткову ігрову продуктивність, особливо в порівнянні з конкурентами.
Попри намагання Павла Дурова дистанціюватися від Кремля, фінансова
звітність Telegram свідчить про глибоку залежність платформи від
російського капіталу
На CES 2026 NVIDIA представила нове покоління технології
масштабування DLSS 4.5. Оновлення представляє Dynamic Multi Frame
Generation, новий режим 6X Multi Frame Generation та модель другого
покоління для DLSS Super Resolution.
Продаж легкових машин у Великій Британії у 2025 році зріс за підсумками
третього року поспіль і вперше з доковідного 2019 року перевищив 2 млн
автомобілів.
NVIDIA представила Rubin — новий суперкомп’ютер для ШІ, який прискорює навчання та інференс моделей при нижчих витратах порівняно з попередніми системами
Компанія Qualcomm на виставці CES 2026 оголосила про випуск нового
процесора Snapdragon X2 Plus, який стане доступним у комп'ютерах нижчого
цінового сегмента порівняно з моделями серії X2 Elite.
Українські міста 2025 року отримали 107 тролейбусів, з них 75 нових, проти 34 тролейбусів (28 нових) у 2024 році