Фінансові новини
- |
- 08.04.26
- |
- 11:38
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Dow Jones впервые закрылся выше отметки в 24000 пунктов
07:28 01.12.2017 |

Индекс Dow Jones в последний день осени впервые в истории торгов закрылся выше психологически важной отметки в 24000 пунктов на фоне ожидания голосования в сенате США по проекту налоговой реформы, свидетельствуют данные торгов.
Промышленный индекс Dow Jones вырос на 1,39% - до 24272,35 пункта, индекс широкого рынка S&P 500 увеличился на 0,82%, до 2647,58 пункта, индекс высокотехнологичных компаний NASDAQ - на 0,73%, до 6873,97 пункта.
Инвесторы следят за процессом обсуждений проекта налоговой реформы в сенате США. Ожидается, что голосование по нему состоится в четверг или пятницу, в случае достижения консенсуса среди республиканцев в сенате: чтобы проект был принят, 50 из 52 сенаторов-членов республиканской партии должны проголосовать в его поддержку.
Ранее стало известно, что законопроект поддержал один из наиболее авторитетных лидеров республиканской партии США Джон Маккейн. "После тщательных размышлений я решил поддержать законопроект о налоговой реформе", - приводит телеканал CNBC слова Маккейна.
Кроме того, как сообщило бюро экономического анализа министерства торговли США, доходы потребителей в стране выросли на 65,1 миллиарда долларов, или на 0,4% по сравнению с сентябрем, при этом эксперты ожидали роста на 0,3%. Показатель потребительских расходов совпал с прогнозами, продемонстрировав рост на 0,3%.
Число первичных заявок на пособие по безработице в США за неделю, завершившуюся 25 ноября, снизилось на 2 тысячи с пересмотренного показателя предыдущей недели и составило 238 тысяч. Аналитики же ожидали, напротив, роста числа заявок на 1 тысячу с показателя предыдущей недели - до 240 тысяч.
"Нам все еще известно множество деталей, но если корпоративный налог будет ниже 20%, это добавит 10% на акцию в прибылях сектора S&P 500", сказала агентству MarketWatch инвестстратег BNY Mellon Investment Management Алисиа Ливайн (Alicia Levine).
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Україна та Китай підписали міжурядову угоду, яка офіційно відкриває
ринок Китайської Народної Республіки для експорту українського
пшеничного
борошна.
Згідно з документом, статус РЕР для осіб, які виконують публічні функції
в міжнародних організаціях (директорів, голів правління, їхніх
заступників, членів парламентських асамблей та суддів міжнародних
судів), зберігатиметься лише протягом трьох років після завершення їхніх
повноважень.
Кабінет Міністрів запускає нову програму - "Точка опори", яка
дозволить роботодавцям зберегти робочі місця у період простою після
обстрілів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Страховики продовжують пропонувати дедалі більшій кількості підприємств
та фізичним особам послуги з покриття воєнних ризиків хоча ця лінія поки
що залишається збитковою з комбінованим коефіцієнтом у 111,11%,
повідомляється в "Огляді страхового ринку за 2025 рік"
Міжнародні резерви України у березні за попередніми даними становили 51,99 млрд дол. США, що на 5% менше за показники лютого.
Ціни на золото помірно знижуються у вівторок в очікуванні закінчення
терміну, який президент США Дональд Трамп дав Ірану для відкриття
Ормузької протоки.
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
розширила список небезпечних інвестиційних інструментів, додавши до
нього дві платформи з ознаками фінансових махінацій.
У 2025 році десять українських банків отримали 304,3 млрд грн сукупного доходу, що на 14% більше, ніж у попередньому році.
Ціна на золото знизилася після того, як президент США Дональд Трамп
поновив погрози знищити електростанції Ірану, а Тегеран практично не
продемонстрував готовності виконати вимоги Америки щодо припинення
конфлікту на Близькому Сході.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку станом на 12:00 кч 6 квітня 2026 року.
IBM та Arm оголосили про стратегічну співпрацю, спрямовану на розробку серверних систем із підтримкою двох архітектур.
Серед відкритих альтернатив Google Docs і Microsoft Office є
чимало варіантів, однак більшість з них не пропонують повноцінного
редагування документів в браузері за участі кількох користувачів.
Американська Amazon.com Inc. веде переговори про купівлю супутникової Globalstar, пише Financial Times із посиланням на джерела.
Масовий збій роботаксі в китайському місті Ухань призвів до того, що
близько сто самокерованих автомобілів зупинилися посеред дороги під час
руху.
У дописі в блозі Google
Research дослідники заявили, що майбутній квантовий комп'ютер може
зламати криптографію еліптичних кривих, форму методу шифрування з
відкритим ключем, яка використовується в більшості криптовалют.
Потужності найбільшого у світі контрактного виробника мікросхем TSMC уже
повністю розписані на кілька років уперед на тлі зростаючого попиту на
чипи з боку великих технологічних компаній.
У лютому 2026 року експорт українських ІТ-послуг досяг $544 млн. Це на 7,1%, або на $36 млн, більше, ніж у січні 2026 року.