Фінансові новини
- |
- 14.01.26
- |
- 09:29
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Азиатские фондовые индексы завершили 18 сентября рекордным ростом за два месяца
14:13 18.09.2017 |

Большинство фондовых индексов Азиатско-Тихоокеанского региона (АТР) повысились в понедельник благодаря позитивной динамике американского рынка акций и снижению геополитической напряженности.
На минувшей неделе американские индексы выросли до исторических максимумов на фоне снижения геополитической напряженности и ожиданий, что Федеральная резервная система (ФРС) может повременить с повышением ставки, не поднимая ее в этом году.
Сводный индекс азиатского региона MSCI Asia Pacific в понедельник поднялся на 1%, максимальными темпами за два месяца, и приблизился к рекордному значению с декабря 2007 года.
Гонконгский индекс Hang Seng увеличился на 1,27%, китайский Shanghai Composite - на 0,28%. Южнокорейский KOSPI повысился 1,35%, австралийский S&P/ASX 200 - на 0,45%, филиппинский PSEi увеличился на 1,38%.
Индийский BSE Sensex 30 вырос на 0,47%, завершив в плюсе восьмую сессию подряд. Это самое долгое ралли индекса за два года.
Японские рынки в понедельник закрыты в связи с праздником (День почитания пожилых).
Акции южнокорейской фармкомпании Celltrion подорожали на 8,4% в ожидании, что европейские регуляторы одобрят ее новый препарат.
Цена бумаг китайских девелоперов Guangzhou R&F и Shimao Property повысилась на 10% и 5,3% соответственно на снижении опасений по поводу рынка жилья.
Также подорожали бумаги китайских брокеров. Цена акций Huatai Securities увеличилась на 5,4%.
Тем временем котировки акций тайваньской транспортной компании Evergreen Marine опустились на 4%. Рынок опасается снижения стоимости фрахта транспортных судов.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Соболев назвав головні виклики для економіки та основні драйвери економічного зростання
Переможцем конкурсу стала компанія Dobra Lithium Holdings, акціонери якої - Techmet та The Rock Holdings
Міністр закордонних справ Норвегії Еспен Барт Ейде оголосив про
виділення $400 млн допомоги Україні, які будуть спрямовані на
енергетичний сектор та функціонування української держави.
Німецький оборонний концерн Rheinmetall оголосив, що вже на початку 2026 року Україна має отримати перші бойові машини Lynx KF41
Міністр закордонних справ Норвегії Еспен Барт Ейде розповів про плани
його країни щодо співпраці з українськими виробниками зброї.
Голова Асоціації деревообробних підприємств України, наголосив на необхідності системної інтеграції деревообробної та меблевої галузей, а також індустріального дерев’яного будівництва до державних програм відбудови й житлової політики.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Українські банки станом на початок 2026 року мають достатній запас капіталу та виконують встановлені нормативи його достатності.
Долар стабільний до євро і фунта стерлінгів у вівторок перед публікацією грудневих даних про динаміку споживчих цін у США.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 13 січня 2026 року.
Ціни на золото у вівторок трохи знизилися, оскільки інвестори фіксували
прибутки після того, як дорогоцінний метал досяг рекордного рівня 4600
доларів за унцію на минулій сесії на тлі загострення геополітичної та
економічної невизначеності.
Золото і срібло піднялися до рекордних показників після того, як
міністерство юстиції США почало кримінальне розслідувачення проти
очільника ФРС, а протести в Ірані сприяли попиту на безпечні активи.
Національний банк України (НБУ) минулого тижня збільшив продаж доларів
на міжбанківському ринку на $79,0 млн, або на 12,5%, - до $712,1 млн,
свідчить статистика на сайті регулятора.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 12 січня 2026 року.
YouTube оновив інструменти розширеного пошуку. Тепер користувачі можуть
виключити Shorts, тобто відео тривалістю до трьох хвилин, із
результатів.
На виставці NRF 2026 компанія Microsoft представила нову функцію -
Copilot Checkout. Вона дозволяє користувачам оформлювати покупки без
переходу на сторонні сайти.
Top Lead за підтримки Міністерства цифрової трансформації України провела дослідження
використання штучного інтелекту українськими компаніями.
Йдеться про двоногі машини, призначені для виконання виробничих завдань нарівні з традиційним промисловим обладнанням.
Із 1 січня 2026 у зв'язку із збільшенням мінімальної заробітної плати в
Україні зросли деякі виплати роботодавцям, які адмініструє Державна
служба зайнятості.
Mercedes-Benz встановить на новий CLA систему допомоги водію на базі
програмної платформи NVIDIA DRIVE AV. Технологію представили на виставці
Consumer Electronics Show (CES) 2026 у Лас-Вегасі.
Universal Music Group (UMG) уклала партнерство з NVIDIA для впровадження
нової моделі штучного інтелекту у свій музичний каталог. Про це пише
The Verge.