Фінансові новини
- |
- 07.01.26
- |
- 01:34
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
NASDAQ и S&P 500 обновили рекорды перед длинными выходными
07:15 29.05.2017 |

Американские фондовые индексы не продемонстрировали единой динамики перед предстоящими в связи с национальным праздником длинными выходными, NASDAQ и S&P 500 обновили рекорды, свидетельствуют данные торгов.
В понедельник американские биржи будут закрыты в связи с Днем памяти.
Индекс DJIA снизился на 0,01% - до 21080,28 пункта, индекс высокотехнологичных компаний NASDAQ Composite вырос на 0,08%, до 6210,19 пункта, индекс широкого рынка S&P 500 прибавил 0,03%, до 2415,82 пункта.
Для индекса S&P 500, таким образом, это стал уже 20-й рекорд в 2017 году. Накануне и S&P 500, и NASDAQ также достигли исторических максимумов на фоне сильных финансовых отчетов американских ритейлеров.
Объем заказов товаров длительного пользования в апреле снизился на 0,7%, до пятимесячного минимума. Однако эксперты ожидали еще большего падения - на 1%.
Согласно второй оценке минторга страны, реальный рост ВВП США в первом квартале 2017 года составил 1,2% в годовом выражении. Эти данные оказались лучше прогнозов аналитиков, которые ожидали роста ВВП на 0,9%. По первой оценке рост экономики США в январе-марте составил 0,7%.
Между тем, индекс потребительских настроений Мичиганского университета (Michigan Consumer Sentiment Index), отражающий степень доверия домохозяйств к экономике США, в мае, по окончательной оценке, вырос до 97,1 пункта с 97 пунктов в апреле. Аналитики прогнозировали рост индикатора до 97,5 пункта с апрельского уровня. Предварительная оценка составляла 97,7 пункта.
Инвесторы отмечают, что объем торгов в пятницу в целом был небольшим. "Это довольно типично для долгих выходных. Но это схема, которая в последние месяцы часто повторяется: даже если день спокойный с точки зрения новостей, рынок пугающе тихий. Единственное, что может заставить рынки двигаться - это политические новости", - сказал главный инвестспециалист Exencial Wealth Advisors Тим Кортни (Tim Courtney) агентству Рейтер.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


На базі оперативного штабу "коаліції рішучих" у Парижі буде створено спеціальний координаційний центр у форматі "США - Україна - коаліція рішучих", який буде відповідати за гарантії безпеки Україні від західних союзників.
Російські удари по підприємствах олійно-жирової галузі України мають
системний характер і спрямовані на знищення цієї експортоорієнтованої
індустрії.
Кадрові перестановки, які розпочав
Володимир Зеленський, цілком логічні і мають дві вагомі об'єктивні
підстави. По-перше, влада Зеленського відчутно ослабла.
З 1 січня 2026 року для ФОПів та самозайнятих осіб змінюється порядок подання податкового розрахунку.
Василь Малюк повідомив, що йде з посади голови Служби безпеки України. Перед цим він зустрівся з президентом Володимиром Зеленським, який подякував йому за роботу і доручив розвивати "асиметричні операції" проти Росії.
Кожен власник складу рано чи пізно стикається з банальною проблемою -
місця не вистачає. Товарів стає більше, асортимент росте, а стіни
приміщення залишаються на місці.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Золото продовжило зростання й вийшло на максимум за тиждень, оскільки
напруження навколо Венесуели збільшило попит на "тиху гавань".
Підприємства в наближених до фронту областях мають операційну
рентабельність на рівні середньої по країні, а банки нарощують темпи
кредитування в прифронтових регіонах, і зараз ці темпи співмірні з
іншими регіонами.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 6 січня 2026 року.
Національний банк України (НБУ) у 2025 році продав на міжбанківському
ринку для підтримки курсу гривні $36,1 мільярда, а купив - лише $42,15
млн.
Міністерство фінансів України, яке в четвертому кварталі 2025 року
провело вісім аукціонів із розміщення валютних облігацій внутрішньої
держпозики (ОВДП), наразі запланувало на перший квартал 2026 року тільки
три.
Інвестиції населення в державні облігації за рік зросли майже до 112 млрд грн
Курс долара США слабко знижується в парах з євро та фунтом стерлінгів, незначно зміцнюється до японської єни вранці у вівторок.
Новий британський закон забороняє показ реклами продуктів з високим вмістом жиру, цукру та солі на ТБ до 21:00 та повністю в інтернеті
Китайська BYD Co. у 2025 році продала близько 2,26 млн електромобілів і
обігнала американську Tesla за обсягом світових продажів автомобілів
цього типу (1,636 млн машин).
1 січня 2026 року BMW Group офіційно стала власником бренду Alpina.
Угода, про яку компанії оголосили ще у 2022 році, набула чинності та
завершила багаторічний період незалежного існування німецького виробника
малосерійних автомобілів на основі моделей BMW.
Експорт українських IT-послуг у листопаді минулого року становив $543
мільйони, що на 4,1% або на $23 млн менше, порівняно із жовтнем.
2025 рік виявився роком «інфраструктури замість хайпу». Найшвидше
зростали проєкти, які спрощують платежі та онбординг, будують рейки для
стейблкоїнів і токенізації, а також закривають дірки в безпеці.
Якщо 2024-й був роком «виживання», то 2025-й став роком «покарання за
слабку безпеку та токеноміку». За оцінкою Chainalysis, у 2025 році було
викрадено понад $3,4 млрд, при цьому один інцидент - компрометація
Bybit у лютому - дав близько $1,5 млрд.
Грудень 2025 року став рекордним для українського ринку нових легкових
автомобілів. За даними "Укравтопрому", за місяць в Україні було
реалізовано 12,4 тис. нових авто - це найвищий показник із березня 2014
року.