Фінансові новини
- |
- 02.01.26
- |
- 11:12
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Биржи АТР завершили торги разнонаправленно
14:26 17.03.2017 |

Основные фондовые площадки Азиатско-Тихоокеанского региона (АТР) завершили торговую сессию пятницы разнонаправленной динамикой на решении ФРС США повысить процентную ставку, а также в преддверии встречи G20, свидетельствуют данные торгов.
По итогам торгов индекс Шанхайской фондовой биржи Shanghai Composite снизился на 0,96%, до 3237,45 пункта, шэньчжэньской Shenzhen Composite - на 0,81%, до 2029,73 пункта, гонконгский Hang Seng Index вырос на 0,09%, до 24309,93пункта.
Корейский KOSPI увеличился на 0,67%, до 2164,58 пункта, австралийский S&P/ASX 200 - на 0,24%, до 5799,60 пункта. Японский фондовый индекс Nikkei 225 по итогам торгов снизился на 0,35%, до 19521,59 пункта.
По итогам мартовского заседания комитет по открытым рынкам ФРС повысил базовую процентную ставку до 0,75-1% годовых с прежнего уровня 0,5-0,75%. При этом большинство членов комитета ожидают еще два повышения базовой ставки в 2017 году, до среднего уровня в 1,375%. Регулятор также заявил, что по мере постепенной корректировки направления монетарной политики экономическая активность будет расти умеренными темпами, условия рынка труда будут несколько укрепляться дальше, а инфляция стабилизируется около 2% в среднесрочной перспективе.
Участники рынка продолжили отыгрывать и решение Банка Японии о сохранении процентной ставки, применяемой к текущим счетам финансовых институтов в ЦБ, на отрицательном уровне - минус 0,1%. Регулятор также принял решение продолжить таргетировать доходность 10-летних облигаций на уровне, близком к 0%.
Сдерживали рост опасения трейдеров по поводу предстоящей встречи министров финансов стран "группы двадцати" (G20) 17-18 марта - о том, "как Китай и Япония будут реагировать на давление со стороны министра финансов США Стивена Мнучина (Steven Mnuchin), (желающего, - ред.) чтобы они укрепили валюты по отношению к доллару", - приводит агентство Market Watch слова аналитика ANZ Хуна Го (Khoon Goh).
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У Державному бюджеті на 2026 рік вперше передбачено 60 млн грн на підтримку агрострахування сільськогосподарських виробників.
Протягом 2025 року український оборонно-промисловий комплекс отримав
понад 6 мільярдів доларів США іноземного фінансування.
Кабмін ухвалив рішення продовжити до кінця 2026 року обмеження на
експорт необробленої деревини, паливної деревини, а також брухту чорних
металів і міді.
Національний банк України з 31 грудня 2025 року пом'якшує низку валютних
обмежень у межах реалізації положень законодавства щодо запровадження
правового режиму "Дефенс Сіті" для підтримання оборонно-промислового
комплексу (ОПК).
Мінекономіки і Мінфін проводять консультації з бізнесом і аналітичними центрами щодо запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців
Кожен власник складу рано чи пізно стикається з банальною проблемою -
місця не вистачає. Товарів стає більше, асортимент росте, а стіни
приміщення залишаються на місці.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Частка непрацюючих кредитів (NPL) у банківському секторі України станом на 1 грудня 2025 року становила 23,9%.
Національний банк України з 2 січня 2026 року виключає болгарський лев
із переліку іноземних валют, до яких встановлюється офіційний курс
гривні.
Президент України Володимир Зеленський звільнив Руслана Магомедова з
посади голови Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
(НКЦПФР).
Понад 200 тисяч робочих місць у європейських банках під загрозою через штучний інтелект. Як повідомляє Financial Times, протягом наступних п'яти років вони можуть почати активні скорочення, заміняючи людей новою технологією.
Збанкрутілий банк, створений на базі іншого збанкрутілого банку, отримав ще один шанс на життя
Національний банк України (НБУ) у першому кварталі 2026 року проведе
перевірку з питань інформаційної безпеки, кіберзахисту та надання
кваліфікованих електронних довірчих послуг у Кредобанку, повідомляється
на сайті регулятора.
Брак грошей може бити по серцю сильніше, ніж чимало хвороб: ризик смерті
зростає на 60%. Такі переживання небезпечніші за шкоду від цукру і
холестерину, з'ясували вчені.
Китай готується регулювати використання штучного інтелекту, зокрема
чатботів, щоб захистити користувачів від психологічної шкоди, залежності
та небезпечної поведінки.
Китай вимагає від виробників мікросхем використовувати щонайменше 50%
вітчизняного обладнання для збільшення виробничих потужностей, оскільки
Пекін прагне створити самодостатній ланцюжок постачання
напівпровідників.
Попри гучні заяви Ілона Маска про те, що вже наступного року мільйони
безпілотних Tesla Robotaxi заполонять дороги США, реальний стан сервісу
виглядає значно скромніше. Транспорт. Тег тесла
Компанія NVIDIA офіційно отримала частку в Intel, придбавши 214,7 млн
акцій по ціні $23,28 за штуку, передає Reuters. Загальна сума угоди
склала $5 млрд.
Влада Китаю зобов'язала автовиробників оснащувати всі нові легкові
автомобілі механічними дверними ручками. Нові вимоги набудуть чинності з
2027 року і поширюватимуться на машини масою до 3,5 тонни.
Samsung змінила плани щодо запуску свого напівпровідникового заводу в
американському штаті Техас. Компанія модернізувала його ливарне
виробництво до 2-нм GAA-технології замість раніше запланованої 4-нм.