Фінансові новини
- |
- 09.04.26
- |
- 20:53
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Биржи АТР закрылись в основном ростом 15 февраля на позитивных новостях из США
13:15 15.02.2017 |

Основные фондовые площадки Азиатско-Тихоокеанского региона (АТР) завершили торги среды преимущественно ростом на фоне позитивной оценки инвесторами выступления главы Федеральной резервной системы (ФРС) США Джанет Йеллен в Конгрессе, свидетельствуют данные торгов.
По итогам торгов индекс Шанхайской фондовой биржи Shanghai Composite опустился на 0,15%, до 3212,99 пункта, шэньчжэньской Shenzhen Composite - на 0,88%, до 1947,04 пункта. Гонконгский Hang Seng Index вырос на 1,23%, до 23994,87 пункта, корейский KOSPI - на 0,45%, до 2083,86 пункта, австралийский S&P/ASX 200 - на 0,94%, до 5809,10 пункта. Японский Nikkei 225 подрос на 1,03%, до 19437,98 пункта.
Во вторник глава ФРС выступила перед банковским комитетом сената. Она заявила, что регулятор в ближайшие месяцы может повысить учетную ставку. Йеллен также признала, что задержка с повышением ставки может создать определенные проблемы для рынка и в итоге привести к новой рецессии. Повышение ставки ускорит рост экономики США, что, по мнению инвесторов, положительно отразится на мировой экономике.
"Риторика Йеллен похоже была позитивной в отношении увеличения процентных ставок", - прокомментировал агентству Франс Пресс главный стратег SMBC Friend Securities Тошихико Матсуно (Toshihiko Matsuno).
Не осталась без внимания участников рынка и статистика из Австралии. Индекс потребительского доверия в стране в феврале вырос на 2,3%, до 99,6 пункта. Месяцем ранее индикатор продемонстрировал менее выраженный рост - на 0,1% - и составил 97,4 пункта.
Слегка сдержало рост японского индекса Nikkei 225 продолжающееся падение стоимости акций корпорации Toshiba. Во вторник компания сообщила, что переносит дату публикации своей отчетности на 14 марта для пересмотра финансовых показателей из-за сделки ее "дочки" Westinghouse Electric Co. с CB&I Stone & Webster. По данным компании, за отчетный период она получила операционный убыток в размере 544,7 миллиарда иен (около 4,8 миллиарда долларов). Акции Toshiba по итогам торгов вторника упали на 8,01%, до 229,80 иены за бумагу. В среду бумаги продолжили негативную динамику и к концу торгов подешевели еще на 8,75%, до 209,70 иены за акцию.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Раніше, у вересні минулого року, Світовий банк погіршив прогноз
зростання економіки України на цей рік - з 5,2% до 2%, а на 2027 рік - з
4,5% до 4%.
Верховна Рада у середу, 8 квітня, ухвалила за основу проєкт закону
№15111-д про оподаткування доходу з цифрових платформ, таких як Glovo,
Uklon, Bolt та Uber. Його підтримали 234 народні депутати.
Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Україна та Китай підписали міжурядову угоду, яка офіційно відкриває
ринок Китайської Народної Республіки для експорту українського
пшеничного
борошна.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Портфель ОВДП, належний юридичним особам, знизився на 0,369 млрд грн (на 0,1%) до 246,203 млрд грн.
Кількість активних адрес у мережі біткоїна досягла мінімуму з початку
2026 року та опустилася до рівнів, які не фіксувалися близько восьми
років.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 8 квітня 2026 року.
Нацбанк за порушення вимог законодавства у
сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним
шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї
масового знищення, валютного законодавства в березні 2026
Ціни на золото піднялися до тритижневого максимуму, а долар США
послабився після того, як президент Дональд Трамп погодився на
двотижневе припинення вогню з Іраном.
Страховики продовжують пропонувати дедалі більшій кількості підприємств
та фізичним особам послуги з покриття воєнних ризиків хоча ця лінія поки
що залишається збитковою з комбінованим коефіцієнтом у 111,11%,
повідомляється в "Огляді страхового ринку за 2025 рік"
Міжнародні резерви України у березні за попередніми даними становили 51,99 млрд дол. США, що на 5% менше за показники лютого.
Це сталося випадково - і може стати одним із найважливіших відкриттів у
галузі чипів за десятиліття. У процесі досліджень науковці отримали чип,
який стабільно функціонував у режимі температур, які вважаються
надвисокими.
Компанія NVIDIA на конференції GTC продемонструвала нову технологію
нейронного стиснення текстур (Neural Texture Compression, NTC), яка, за
її твердженням, дозволяє скоротити використання відеопам'яті графічних
процесорів до 85% без втрати якості зображення.
Дослідники з Університету Південного Китаю та Університету Пердью
повідомили про розробку нового виду сталі, створеного за допомогою
штучного інтелекту.
IBM та Arm оголосили про стратегічну співпрацю, спрямовану на розробку серверних систем із підтримкою двох архітектур.
Серед відкритих альтернатив Google Docs і Microsoft Office є
чимало варіантів, однак більшість з них не пропонують повноцінного
редагування документів в браузері за участі кількох користувачів.
Американська Amazon.com Inc. веде переговори про купівлю супутникової Globalstar, пише Financial Times із посиланням на джерела.
Масовий збій роботаксі в китайському місті Ухань призвів до того, що
близько сто самокерованих автомобілів зупинилися посеред дороги під час
руху.