Фінансові новини
- |
- 14.01.26
- |
- 04:22
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Золото продолжает дорожать на фоне слабой статистики из США
18:48 25.10.2016 |
Стоимость золота во вторник продолжает расти, поскольку инвесторы отыгрывают слабую статистику из США от аналитической компании Conference Board, свидетельствуют данные торгов.
По состоянию на 18.16 EET цена декабрьского фьючерса на золото на нью-йоркской бирже Comex росла на 8,5 доллара, или на 0,67% - до 1272,10 доллара за тройскую унцию. Стоимость декабрьского фьючерса на серебро увеличивалась на 0,66% - до 17,72 доллара за унцию.
По данным Conference Board, опубликованным ранее во вторник, индекс доверия потребителей в США в октябре снизился до 98,6 пункта с пересмотренного сентябрьского показателя в 103,5 пункта. Аналитики прогнозировали снижение показателя до 101 пункта с первоначального индикатора сентября в 104,1 пункта.
Индекс экономических ожиданий в США в октябре снизился до 83,9 пункта с пересмотренного показателя сентября в 87,2 пункта. Первоначальный показатель сентября составлял 87,8 пункта. Индекс экономических условий составил в отчетном месяце 120,6 пункта против пересмотренного сентябрьского показателя в 127,9 пункта. Первоначальный уровень сентября составлял 128,5 пункта.
Слабые статданные по американской экономике могут оказать влияние на решение ФРС США по дальнейшим срокам поднятия базовой процентной ставки. Более низкие процентные ставки традиционно положительно отражаются на стоимости золота.
"Мы должны отслеживать экономические показатели в преддверии принятия ФРС решения (по ставке - ред.), поскольку сейчас идет постоянная борьба между "ястребами" и "голубями", а также между тем, как интерпретировать эти показатели", - сказал агентству Рейтер старший аналитик Danske Bank Йенс Педерсен (Jens Pedersen).
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Соболев назвав головні виклики для економіки та основні драйвери економічного зростання
Переможцем конкурсу стала компанія Dobra Lithium Holdings, акціонери якої - Techmet та The Rock Holdings
Міністр закордонних справ Норвегії Еспен Барт Ейде оголосив про
виділення $400 млн допомоги Україні, які будуть спрямовані на
енергетичний сектор та функціонування української держави.
Німецький оборонний концерн Rheinmetall оголосив, що вже на початку 2026 року Україна має отримати перші бойові машини Lynx KF41
Міністр закордонних справ Норвегії Еспен Барт Ейде розповів про плани
його країни щодо співпраці з українськими виробниками зброї.
Голова Асоціації деревообробних підприємств України, наголосив на необхідності системної інтеграції деревообробної та меблевої галузей, а також індустріального дерев’яного будівництва до державних програм відбудови й житлової політики.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Долар стабільний до євро і фунта стерлінгів у вівторок перед публікацією грудневих даних про динаміку споживчих цін у США.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 13 січня 2026 року.
Ціни на золото у вівторок трохи знизилися, оскільки інвестори фіксували
прибутки після того, як дорогоцінний метал досяг рекордного рівня 4600
доларів за унцію на минулій сесії на тлі загострення геополітичної та
економічної невизначеності.
Золото і срібло піднялися до рекордних показників після того, як
міністерство юстиції США почало кримінальне розслідувачення проти
очільника ФРС, а протести в Ірані сприяли попиту на безпечні активи.
Національний банк України (НБУ) минулого тижня збільшив продаж доларів
на міжбанківському ринку на $79,0 млн, або на 12,5%, - до $712,1 млн,
свідчить статистика на сайті регулятора.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 12 січня 2026 року.
Національний банк України (НБУ) оновив положення про систему BankID з
метою приведення його норм у відповідність до актуальних вимог
законодавства у сфері електронної ідентифікації та європейських підходів
у цій сфері.
На виставці NRF 2026 компанія Microsoft представила нову функцію -
Copilot Checkout. Вона дозволяє користувачам оформлювати покупки без
переходу на сторонні сайти.
Top Lead за підтримки Міністерства цифрової трансформації України провела дослідження
використання штучного інтелекту українськими компаніями.
Йдеться про двоногі машини, призначені для виконання виробничих завдань нарівні з традиційним промисловим обладнанням.
Із 1 січня 2026 у зв'язку із збільшенням мінімальної заробітної плати в
Україні зросли деякі виплати роботодавцям, які адмініструє Державна
служба зайнятості.
Mercedes-Benz встановить на новий CLA систему допомоги водію на базі
програмної платформи NVIDIA DRIVE AV. Технологію представили на виставці
Consumer Electronics Show (CES) 2026 у Лас-Вегасі.
Universal Music Group (UMG) уклала партнерство з NVIDIA для впровадження
нової моделі штучного інтелекту у свій музичний каталог. Про це пише
The Verge.
За словами Джима Джонсона, віцепрезидента Intel і керівника Client
Computing Group, ключові акценти нової серії - енергоефективність,
зростання продуктивності CPU, більший інтегрований GPU, потужніші
ШІ-блоки та повна сумісність з x86-застосунками.