Фінансові новини
- |
- 10.04.26
- |
- 23:34
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Биржи АТР закрылись в основном в минусе на ожидании новостей из Японии
13:18 02.08.2016 |
Фондовые площадки Азиатско-Тихоокеанского региона (АТР) во вторник закрылись в основном снижением индексов, поскольку инвесторы ожидали объявления подробностей о новых мерах стимулирования экономики Японии, а также отыгрывали снижение стоимости нефти до минимумов с конца апреля, свидетельствуют данные торгов.
По итогам торгов индекс Шанхайской фондовой биржи Shanghai Composite вырос на 0,61% - до 2971,28 пункта, шэньчжэньский Shenzhen Composite - на 0,73%, до 1926,69 пункта. Корейский KOSPI снизился на 0,52%, до 2019,03 пункта, австралийский S&P/ASX 200 - на 0,84%, до 5540,50 пункта, японский Nikkei 225 - на 1,47%, до 16391,45 пункта.
Ситуация на нефтяном рынке оказала негативное влияние на торги в АТР во вторник. "Черное золото" в понедельник дешевело почти на 4% из-за обострившихся опасений о переизбытке предложения на рынке, а цена эталона WTI впервые с 20 апреля упала ниже уровня в 40 долларов за баррель.
"Снижение (стоимости - ред.) нефти, вероятно, слегка отразится на настроениях (инвесторов - ред.), и мы можем увидеть связанное с этим движение в сторону безрисковых настроений", - сказал во время торгов агентству Блумберг стратег Rivkin Securities в Сиднее Джеймс Вудс (James Woods).
Инвесторы в Японии во вторник были менее активны, поскольку ожидали новостей от правительства страны. Позднее оно объявило о принятии пакета экономических мер на сумму в 28 триллионов иен (274 миллиарда долларов). Часть мер - 13 триллионов иен (127 миллиардов долларов) - будет направлена на поддержание финансовой политики государства и регионов, а также на финансирование инвестиций. Остальные средства отведены на развитие реальной экономики, стимулирование спроса.
Объем торгов в Китае на прошедшей сессии оказался значительно снижен, что сдержало рост фондовых индексов страны. Это связано с закрытием бирж Гонконга из-за мощнейшего за 30 лет тайфуна "Нида", который в ночь на вторник достиг провинции Гуандун на юге Китая. По итогам торгов понедельника гонконгский Hang Seng Index вырос на 1,09% - до 22129,14 пункта.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Раніше, у вересні минулого року, Світовий банк погіршив прогноз
зростання економіки України на цей рік - з 5,2% до 2%, а на 2027 рік - з
4,5% до 4%.
Верховна Рада у середу, 8 квітня, ухвалила за основу проєкт закону
№15111-д про оподаткування доходу з цифрових платформ, таких як Glovo,
Uklon, Bolt та Uber. Його підтримали 234 народні депутати.
Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Україна та Китай підписали міжурядову угоду, яка офіційно відкриває
ринок Китайської Народної Республіки для експорту українського
пшеничного
борошна.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Портфель ОВДП, належний юридичним особам, знизився на 0,369 млрд грн (на 0,1%) до 246,203 млрд грн.
Кількість активних адрес у мережі біткоїна досягла мінімуму з початку
2026 року та опустилася до рівнів, які не фіксувалися близько восьми
років.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 8 квітня 2026 року.
Нацбанк за порушення вимог законодавства у
сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним
шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї
масового знищення, валютного законодавства в березні 2026
Ціни на золото піднялися до тритижневого максимуму, а долар США
послабився після того, як президент Дональд Трамп погодився на
двотижневе припинення вогню з Іраном.
Страховики продовжують пропонувати дедалі більшій кількості підприємств
та фізичним особам послуги з покриття воєнних ризиків хоча ця лінія поки
що залишається збитковою з комбінованим коефіцієнтом у 111,11%,
повідомляється в "Огляді страхового ринку за 2025 рік"
Міжнародні резерви України у березні за попередніми даними становили 51,99 млрд дол. США, що на 5% менше за показники лютого.
Apple активно викуповує майже всі доступні на ринку мобільні мікросхеми
DRAM за підвищеними цінами, що ставить її конкурентів у складне
становище. Про це пише Android Headlines з посиланням на інформатора
Jukan.
Це сталося випадково - і може стати одним із найважливіших відкриттів у
галузі чипів за десятиліття. У процесі досліджень науковці отримали чип,
який стабільно функціонував у режимі температур, які вважаються
надвисокими.
Компанія NVIDIA на конференції GTC продемонструвала нову технологію
нейронного стиснення текстур (Neural Texture Compression, NTC), яка, за
її твердженням, дозволяє скоротити використання відеопам'яті графічних
процесорів до 85% без втрати якості зображення.
Дослідники з Університету Південного Китаю та Університету Пердью
повідомили про розробку нового виду сталі, створеного за допомогою
штучного інтелекту.
IBM та Arm оголосили про стратегічну співпрацю, спрямовану на розробку серверних систем із підтримкою двох архітектур.
Серед відкритих альтернатив Google Docs і Microsoft Office є
чимало варіантів, однак більшість з них не пропонують повноцінного
редагування документів в браузері за участі кількох користувачів.
Американська Amazon.com Inc. веде переговори про купівлю супутникової Globalstar, пише Financial Times із посиланням на джерела.