Фінансові новини
- |
- 10.04.26
- |
- 23:34
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Большинство рынков АТР выросло в понедельник, Китай завершил торги в минусе на слабых статданных
13:18 01.08.2016 |
Большинство фондовых рынков Азиатско-Тихоокеанского региона (АТР) выросло в понедельник на фоне снижения ожиданий скорого подъема ставки Федеральной резервной системой (ФРС) после слабых данных о ВВП США, опубликованных на прошлой неделе, пишет MarketWatch.
Эксперты ждут, что власти Японии объявят о принятии пакета стимулирующих мер объемом 28 трлн иен ($274 млрд) на этой неделе. Внимание трейдеров также сфокусировано на заседаниях центробанков Великобритании, Таиланда и Австралии, которые, как ожидается, в ближайшие дни снизят ключевые процентные ставки.
Японский индекс Nikkei 225 вырос по итогам торгов на 0,4%, гонконгский Hang Seng - на 1,1%, австралийский S&P/ASX 200 прибавил 0,5%, южнокорейский KOSPI - 0,7%, китайский Shanghai Composite опустился на 0,9%.
Котировки фьючерсов на уровень базовой процентной ставки в США указывают на 12%-ную вероятность ее подъема Федрезервом в сентябре. До выхода пятничных данных о ВВП США такая вероятность оценивалась в 18%.
Согласно данным министерства торговли США, объем ВВП в прошедшем квартале вырос на 1,2% в пересчете на годовые темпы. Эксперты, опрошенные The Wall Street Journal, в среднем ожидали увеличения американской экономики в прошедшем квартале на 2,6%. Согласно пересмотренным данным, темпы роста ВВП США в первом квартале текущего года составили не 1,1%, а 0,8%, что является минимумом за два года.
Тем временем, официальный индекс менеджеров закупок для перерабатывающей промышленности Китая опустился в июле ниже отметки в 50 пунктов, указав, таким образом, на первое за пять месяцев снижение активности в секторе.
Индикатор, опубликованный Национальным бюро статистики КНР в понедельник, снизился до 49,9 пункта с 50 пунктов месяцем ранее. Консенсус-прогноз экспертов для этого показателя предполагал увеличение индекса до 50,1 пункта.
Стоимость акций Sony Corp. по итогам торгов в понедельник выросла на 1,7%. Японский производитель электроники неожиданно зафиксировал чистую прибыль по итогам первого финансового квартала благодаря высоким продажам в игровом сегменте.
Бумаги Panasonic Corp., отчетность которой не оправдала ожиданий рынка, подешевели на 7%. Компания в понедельник сообщила о планах размещения облигаций на сумму 400 млрд иен ($3,9 млрд) с целью привлечения средств для инвестиций и погашения долга. В частности, Panasonic намерена разместить облигации с обращением в течение пяти, семи и десяти лет. Чистая прибыль Panasonic в первом финквартале упала на 64% - до 21,7 млрд иен.
Акции Nintendo Co. упали в цене на 2,5% в связи с более слабой, чем ожидалось, популярностью новой игры Pokemon Go в Японии. Согласно данным исследовательской компании App Annie, Pokemon Go опустилась на четвертое место среди наиболее активно скачиваемых приложений для устройств Apple.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Раніше, у вересні минулого року, Світовий банк погіршив прогноз
зростання економіки України на цей рік - з 5,2% до 2%, а на 2027 рік - з
4,5% до 4%.
Верховна Рада у середу, 8 квітня, ухвалила за основу проєкт закону
№15111-д про оподаткування доходу з цифрових платформ, таких як Glovo,
Uklon, Bolt та Uber. Його підтримали 234 народні депутати.
Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Україна та Китай підписали міжурядову угоду, яка офіційно відкриває
ринок Китайської Народної Республіки для експорту українського
пшеничного
борошна.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Портфель ОВДП, належний юридичним особам, знизився на 0,369 млрд грн (на 0,1%) до 246,203 млрд грн.
Кількість активних адрес у мережі біткоїна досягла мінімуму з початку
2026 року та опустилася до рівнів, які не фіксувалися близько восьми
років.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 8 квітня 2026 року.
Нацбанк за порушення вимог законодавства у
сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним
шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї
масового знищення, валютного законодавства в березні 2026
Ціни на золото піднялися до тритижневого максимуму, а долар США
послабився після того, як президент Дональд Трамп погодився на
двотижневе припинення вогню з Іраном.
Страховики продовжують пропонувати дедалі більшій кількості підприємств
та фізичним особам послуги з покриття воєнних ризиків хоча ця лінія поки
що залишається збитковою з комбінованим коефіцієнтом у 111,11%,
повідомляється в "Огляді страхового ринку за 2025 рік"
Міжнародні резерви України у березні за попередніми даними становили 51,99 млрд дол. США, що на 5% менше за показники лютого.
Apple активно викуповує майже всі доступні на ринку мобільні мікросхеми
DRAM за підвищеними цінами, що ставить її конкурентів у складне
становище. Про це пише Android Headlines з посиланням на інформатора
Jukan.
Це сталося випадково - і може стати одним із найважливіших відкриттів у
галузі чипів за десятиліття. У процесі досліджень науковці отримали чип,
який стабільно функціонував у режимі температур, які вважаються
надвисокими.
Компанія NVIDIA на конференції GTC продемонструвала нову технологію
нейронного стиснення текстур (Neural Texture Compression, NTC), яка, за
її твердженням, дозволяє скоротити використання відеопам'яті графічних
процесорів до 85% без втрати якості зображення.
Дослідники з Університету Південного Китаю та Університету Пердью
повідомили про розробку нового виду сталі, створеного за допомогою
штучного інтелекту.
IBM та Arm оголосили про стратегічну співпрацю, спрямовану на розробку серверних систем із підтримкою двох архітектур.
Серед відкритих альтернатив Google Docs і Microsoft Office є
чимало варіантів, однак більшість з них не пропонують повноцінного
редагування документів в браузері за участі кількох користувачів.
Американська Amazon.com Inc. веде переговори про купівлю супутникової Globalstar, пише Financial Times із посиланням на джерела.