Фінансові новини
- |
- 11.04.26
- |
- 01:33
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Рубль дешевеет шестой день подряд на слабой нефти
15:39 26.07.2016 |
Курс рубля против доллара и евро шестой день подряд ощутимо снижается, обновляя минимумы за месяц.
Стоимость нефти, опустившаяся к двухмесячному минимуму - ниже уровня 44,5 доллара за баррель сорта Brent, - поддерживает ослабление рубля.
Курс доллара расчетами "завтра" к 14.43 мск повышался на 70 копеек - до 66,12 рубля, курс евро - на 83 копейки - до 72,74 рубля, следует из данных Московской биржи.
Снижение шестой день подряд
Рубль против доллара и евро во вторник снижается шестой день подряд. С приближением завершения июльского налогового периода в РФ фактор ослабления нефти вышел на первый план. Падение цены "черного золота" ниже 44,5 доллара за баррель сорта Brent оказывает давление на российскую валюту.
Стоимость нефти опустилась к минимуму с 10 мая на фоне сохраняющихся опасений о переизбытке на рынке.
Кроме того, по итогам рабочей недели, завершившейся 22 июля, число действующих буровых установок в США увеличилось на 15 единиц и составило 462 штуки. В том числе, количество нефтяных буровых выросло на 14 единиц - до 371 штуки.
На этом фоне доллар и евро днем прибавляли против рубля около 1%. Рублевая цена нефти при этом остается ниже психологически значимой отметки 3 тысячи рублей за баррель.
Прогнозы
Негативные с технической точки зрения перспективы нефтяного рынка, сдержанность инвесторов по отношению к валютам развивающихся рынков в преддверии решений Федрезерва США и Банка Японии по денежно-кредитной политике, а также завершение сезона выплаты дивидендов в России оказывают давление на курс рубля, считает Том Левинсон из компании "Сбербанк КИБ".
Вполне возможно, что негативный фон сохранится в ближайшие дни, до пятничного заседания совета директоров ЦБ, добавляет он. Не исключено, что, по мнению регулятора, дальнейшее снижение процентных ставок будет правильным решением, поскольку это снизит привлекательность российской валюты как объекта спекулятивных операций carry trade, также думает Левинсон.
Пробой нефтью вниз уровня 45 долларов за баррель может повлечь за собой снижение к уровням в 43 доллара и даже 40 долларов за баррель, что предполагает выход доллара к уровням в 67,7 и 70 рублей соответственно, оценил Сергей Кочергин из ГК Exness.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Раніше, у вересні минулого року, Світовий банк погіршив прогноз
зростання економіки України на цей рік - з 5,2% до 2%, а на 2027 рік - з
4,5% до 4%.
Верховна Рада у середу, 8 квітня, ухвалила за основу проєкт закону
№15111-д про оподаткування доходу з цифрових платформ, таких як Glovo,
Uklon, Bolt та Uber. Його підтримали 234 народні депутати.
Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Україна та Китай підписали міжурядову угоду, яка офіційно відкриває
ринок Китайської Народної Республіки для експорту українського
пшеничного
борошна.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Портфель ОВДП, належний юридичним особам, знизився на 0,369 млрд грн (на 0,1%) до 246,203 млрд грн.
Кількість активних адрес у мережі біткоїна досягла мінімуму з початку
2026 року та опустилася до рівнів, які не фіксувалися близько восьми
років.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 8 квітня 2026 року.
Нацбанк за порушення вимог законодавства у
сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним
шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї
масового знищення, валютного законодавства в березні 2026
Ціни на золото піднялися до тритижневого максимуму, а долар США
послабився після того, як президент Дональд Трамп погодився на
двотижневе припинення вогню з Іраном.
Страховики продовжують пропонувати дедалі більшій кількості підприємств
та фізичним особам послуги з покриття воєнних ризиків хоча ця лінія поки
що залишається збитковою з комбінованим коефіцієнтом у 111,11%,
повідомляється в "Огляді страхового ринку за 2025 рік"
Міжнародні резерви України у березні за попередніми даними становили 51,99 млрд дол. США, що на 5% менше за показники лютого.
Apple активно викуповує майже всі доступні на ринку мобільні мікросхеми
DRAM за підвищеними цінами, що ставить її конкурентів у складне
становище. Про це пише Android Headlines з посиланням на інформатора
Jukan.
Це сталося випадково - і може стати одним із найважливіших відкриттів у
галузі чипів за десятиліття. У процесі досліджень науковці отримали чип,
який стабільно функціонував у режимі температур, які вважаються
надвисокими.
Компанія NVIDIA на конференції GTC продемонструвала нову технологію
нейронного стиснення текстур (Neural Texture Compression, NTC), яка, за
її твердженням, дозволяє скоротити використання відеопам'яті графічних
процесорів до 85% без втрати якості зображення.
Дослідники з Університету Південного Китаю та Університету Пердью
повідомили про розробку нового виду сталі, створеного за допомогою
штучного інтелекту.
IBM та Arm оголосили про стратегічну співпрацю, спрямовану на розробку серверних систем із підтримкою двох архітектур.
Серед відкритих альтернатив Google Docs і Microsoft Office є
чимало варіантів, однак більшість з них не пропонують повноцінного
редагування документів в браузері за участі кількох користувачів.
Американська Amazon.com Inc. веде переговори про купівлю супутникової Globalstar, пише Financial Times із посиланням на джерела.