Фінансові новини
- |
- 17.03.26
- |
- 09:40
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
КНР не намерена возобновлять работу механизма остановки биржевых торгов
13:38 12.03.2016 |
Китай на планирует в ближайшие несколько лет возобновлять работу механизма автоматической приостановки торгов на фондовых биржах, заявил в субботу на пресс-конференции глава комитета по управлению и контролю над ценными бумагами Китая (CSRC) Ли Шиюй.
Китай 1 января запустил механизм автоматической приостановки торгов на крупнейших биржах страны при резком изменении котировок ценных бумаг. Механизм действовали на Шанхайской и Шэньчжэньской фондовых биржах и бирже финансовых фьючерсов Китая (China Financial Futures Exchange, CFFEX). Механизм устроен так, что срабатывает при резком изменении котировок ценных бумаг на 5%, остановка торгов при этом продолжается 15 минут. Если затем котировки изменяются на 5% после 14.45 по местному времени, или если индекс растет или падает на 7%, торги прекращаются до закрытия бирж.
Однако, начиная с 8 января, работа механизма была остановлена после того как за день до этого торги были прекращены на весь день из-за обвала основных котировок Шанхайской и Шэньчжэньской фондовых бирж более чем на 7%.
По словам главы CSRC, комитет серьезно изучал работу механизма, перед тем, как запустить его. Целью, как отметил Ли Шиюй, было предотвратить резкие колебания на фондовых биржах, чтобы защитить интересы инвесторов, особенно малых и средних. Однако, как он отметил, работа механизма вызвала более быстрые падения на рынках.
"Другими словами, результаты запуска механизма резко отличались от того, чтобы мы ожидали", - сказал Ли Шиюй.
"Можно предвидеть ситуацию на несколько лет вперед, в основе нашей структуры рыночных инвестиций вряд ли возникнут существенные изменения, поэтому в ближайшие несколько лет у нас не будет условий для ввода в действие системы приостановки торгов", - подчеркнул он.
Глава CSRC при этом сказал, что при запуске механизма не были учтены условия рынка и необходимо дальнейшее изучение его работы. "Чтобы двигаться дальше, нам необходимо учиться на уроках прошлого", - резюмировал он.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держава нараховуватиме кешбек за купівлю пального на АЗС. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Національний банк України (НБУ) минулого тижня збільшив інтервенції на
міжбанківському ринку на $267,4 млн, або на 34,7% - до $1 млрд 37,3 млн,
тоді як офіційний курс гривні знизився до долара на 1,0%, або на 43
коп.
Банки у лютому 2026 року наростили обсяг кредитування на 1,6%,або на
19,8 млрд грн - до 1 трлн 233,1 млрд грн і збільшили депозитну базу на
0,2%,або на 6,7 млрд грн - до 3 трлн 178,9 млрд грн, повідомив
Національний банк України
Долар США почав активно зростати у парах з євро та фунтом стерлінгів у п'ятницю вдень, залишаючись стабільним у парі з єною.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 13 березня 2026 року.
Динаміка обмінного курсу гривні щодо долару та євро з початку березня
відображає вплив ринкових чинників, повідомили у пресслужбі
Національного банку України
Долар США слабо зміцнюється до євро і фунта стерлінгів на торгах у п'ятницю, стабільний у парі з єною.
Національний банк України (НБУ) 12 березня встановив довідковий курс
гривні до долара на рівні 44,1156 грн/$1, за день він послабився майже
на 20 коп. та другий день поспіль оновив історичний мінімум.
Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) схвалило вісім
пілотних програм, які дозволять компаніям почати масштабні випробування
електричних літальних апаратів вертикального зльоту та посадки (eVTOL).
Минулого тижня Anthropic відмовилася від співпраці з Пентагоном, яка
передбачала використання ШІ компанії для масового спостереження та
розробки озброєння.
Тепер,
коли механічні можливості звичайної стрічки практично вичерпані, шведи
вирішили, що настав час додати в цей елемент безпеки трохи
обчислювальної потужності та сенсорів.
Nvidia продовжує доводити, що конкуренція на ринку дискретних
відеокарт - це щось із розряду міфів Давньої Греції. Поки Intel та AMD
намагаються знайти своє місце під сонцем, «зелені» просто забирають собі
все сонце разом із шезлонгами та баром.
Генеральна директорка Xbox Аша Шарма здійснила свій перший гучний крок на новій посаді.
Очільниця підрозділу Microsoft повідомила в X про роботу над Project
Helix - консоллю наступного покоління
Замість того, щоб нескінченно вдосконалювати власну архітектуру MMA, Mercedes-Benz готує глобальну платформу нового покоління. Вона має стати основою для всього «молодшого» модельного ряду: від A-Class та B-Class до популярних кросоверів GLA та GLB.
Apple представила новий бюджетний MacBook Neo, який оснащений процесором A18 Pro, що використовувався в iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max.