Фінансові новини
- |
- 12.04.26
- |
- 15:54
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Рубль корректируется вниз после отскока вверх накануне
12:33 30.07.2015 |
Курс рубля в первой половине дня незначительно слабел после активного роста в среду. Снижение курса евро ниже уровня 1,1 доллара на форексе после решения ФРС о сохранении ставки дало сигнал к коррекции рисковых активов вниз.
Курс доллара расчетами "завтра" к 12.08 повышался к предыдущему закрытию на 0,52 рубля до 59,19 рубля, курс евро - на 0,34 рубля - до 64,98 рубля, следует из данных Московской биржи.
Немного вниз
Курс рубля в четверг приостановился в росте и слегка корректируется вниз после существенного подъема днем ранее. Решение и комментарии Федеральной резервной системы (ФРС) США по денежно-кредитной политике не принесли рынку ничего нового.
Комитет по открытым рынкам Федрезерва, как и ожидалось, вновь сохранил базовую процентную ставку на рекордно низком уровне 0-0,25% годовых. Регулятор заявил, что рассмотрит возможность повышения ставки при дальнейшем улучшении ситуации на рынке труда и уверенности в ускорении инфляции.
На этом фоне доллар на форексе немного прибавил, и евро опустился ниже ключевого уровня 1,1 доллара. Слабость единой европейской валюты сигнализирует о снижении спроса на рисковые активы. Однако мировые цены на нефть пытаются удержаться около отметки 54 долларов за баррель сорта Brent, что оказывает поддержку рублю. В итоге, доллар колеблется около отметки 59 рублей, а евро - ниже 65 рублей.
Прогнозы
Заявление Комитета ФРС США по итогам вчерашнего заседания в целом не принесло неожиданностей, рассуждает Максим Коровин из компании "ВТБ Капитал". "Экономическую ситуацию в США регулятор продолжает оценивать с осторожным оптимизмом, но, похоже, теперь более позитивно настроен в отношении перспектив улучшения конъюнктуры американского рынка труда", - сказал он.
"Если в ближайшем будущем на рынке не произойдет каких-либо потрясений, а публикуемые 7 августа июльские показатели численности рабочих мест в несельскохозяйственных отраслях США окажутся не хуже, чем ожидается, то следующее заседание ФРС, которое состоится 17 сентября, следует рассматривать в качестве ориентировочной даты первого повышения ставки по федеральным фондам", - добавил Коровин.
Несмотря на вчерашний отскок, ситуация на валютном рынке РФ по-прежнему выглядит непривлекательно для рубля, считает Владимир Евстифеев из банка "Зенит". "Цены на нефть сохраняют риски дальнейшего ослабления, отражая угрозу укрепления доллара и ухудшения экономической ситуации в Китае", - отметил он.
"Объемы покупок валюты со стороны ЦБР (которые были приостановлены) в условиях возросших объемов торгов являются больше психологическим аспектом, нежели фактором, способным изменить расстановку сил на рынке", - добавил Евстифеев.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Раніше, у вересні минулого року, Світовий банк погіршив прогноз
зростання економіки України на цей рік - з 5,2% до 2%, а на 2027 рік - з
4,5% до 4%.
Верховна Рада у середу, 8 квітня, ухвалила за основу проєкт закону
№15111-д про оподаткування доходу з цифрових платформ, таких як Glovo,
Uklon, Bolt та Uber. Його підтримали 234 народні депутати.
Верховна Рада підтримала урядовий законопроєкт про продовження дії чинного військового збору й після скасування воєнного стану.
У березні Україна вперше з початку великої війни 2022 року запустила більше ударних дронів, ніж Росія. Про це свідчать щоденні дані, оприлюднені українськими Повітряними силами та Міністерством оборони РФ
Україна та Китай підписали міжурядову угоду, яка офіційно відкриває
ринок Китайської Народної Республіки для експорту українського
пшеничного
борошна.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Портфель ОВДП, належний юридичним особам, знизився на 0,369 млрд грн (на 0,1%) до 246,203 млрд грн.
Кількість активних адрес у мережі біткоїна досягла мінімуму з початку
2026 року та опустилася до рівнів, які не фіксувалися близько восьми
років.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 8 квітня 2026 року.
Нацбанк за порушення вимог законодавства у
сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним
шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї
масового знищення, валютного законодавства в березні 2026
Ціни на золото піднялися до тритижневого максимуму, а долар США
послабився після того, як президент Дональд Трамп погодився на
двотижневе припинення вогню з Іраном.
Страховики продовжують пропонувати дедалі більшій кількості підприємств
та фізичним особам послуги з покриття воєнних ризиків хоча ця лінія поки
що залишається збитковою з комбінованим коефіцієнтом у 111,11%,
повідомляється в "Огляді страхового ринку за 2025 рік"
Міжнародні резерви України у березні за попередніми даними становили 51,99 млрд дол. США, що на 5% менше за показники лютого.
Apple активно викуповує майже всі доступні на ринку мобільні мікросхеми
DRAM за підвищеними цінами, що ставить її конкурентів у складне
становище. Про це пише Android Headlines з посиланням на інформатора
Jukan.
Це сталося випадково - і може стати одним із найважливіших відкриттів у
галузі чипів за десятиліття. У процесі досліджень науковці отримали чип,
який стабільно функціонував у режимі температур, які вважаються
надвисокими.
Компанія NVIDIA на конференції GTC продемонструвала нову технологію
нейронного стиснення текстур (Neural Texture Compression, NTC), яка, за
її твердженням, дозволяє скоротити використання відеопам'яті графічних
процесорів до 85% без втрати якості зображення.
Дослідники з Університету Південного Китаю та Університету Пердью
повідомили про розробку нового виду сталі, створеного за допомогою
штучного інтелекту.
IBM та Arm оголосили про стратегічну співпрацю, спрямовану на розробку серверних систем із підтримкою двох архітектур.
Серед відкритих альтернатив Google Docs і Microsoft Office є
чимало варіантів, однак більшість з них не пропонують повноцінного
редагування документів в браузері за участі кількох користувачів.
Американська Amazon.com Inc. веде переговори про купівлю супутникової Globalstar, пише Financial Times із посиланням на джерела.