Фінансові новини
- |
- 11.06.26
- |
- 10:33
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Фондовые торги в США закрылись снижением основных индексов
07:49 13.05.2015 |
Небольшим снижением основных индексов закрылись во вторник фондовые торги в США. Индекс Dow Jones - основной показатель деловой активности в США - упал на 36,94 пунктов или на 0,2% до 18068,23. Индекс S&P 500 (включает 500 самых крупных компаний американского рынка) понизился на 6,21 пунктов или на 0,29% до 2099,12. Индекс электронной биржи NASDAQ понизился на 17,38 пунктов или на 0,35% до 4976,19.
Акции General Electric выросли на 0,45% до 27,04, акции Microsoft поднялись на 0,04% до 46,38, акции Google упали на 1,24% до 538,95, акции Apple потеряли 0,36% и оказались на отметке 125,86.
Пристальное внимание участников рынка привлекли акции интернет-компании AOL, они выросли на 18,62% до 50,52 после того, как с открытием сессии стало известно о том, что крупнейшая телекоммуникационная компания Verizon приобретает AOL за 4,4 млрд долларов. Позитивную динамику показывали акции компании по обслуживанию нефтепромыслов Trancocean Ltd: они выросли на 3,27% до 20,21.
Ставка по купону 10-летних облигаций, поднявшаяся в начале сессии до 2,29%, к закрытию сессии опустилась до 2,26%.
"Когда котировки близки к историческому максимуму, нужны более вдохновляющие данные для того, чтобы рынок оставался на прежнем уровне, - считает руководитель департамента ценных бумаг в Miller Tabak & Co Мэтт Мэйли. - Дело в том, что рост курса акций происходит не из-за общего улучшения положения дел в экономике и не потому, что изменились некие фундаментальные факторы, влияющие на рынок". "Единственное изменение произошло на рынке облигаций, где понизилась ставка, и в результате акции стали более привлекательны для инвесторов, - отметил руководитель департамента ценных бумаг Thornburg Investment Management Inc Томас Гарсия. - Складывается впечатление, что участники рынка ценных бумаг не верят в то, что котировки поднимутся выше, а участники рынка облигаций считают, что именно этого и следует ожидать. Возможно, конечно, что участники рынка ценных бумаг полагают, что котировки будут расти более медленными темпами". Томас Сигсен из SEB AB считает замедление темпов роста американской экономики самым серьезным фактором, влияющим на положение дел на рынке. "Мы все рассчитываем на то, что американская экономика вновь оживится, и опасность возникнет в случае, если этого не произойдет, - считает он. - Те, кто занимается операциями с акциями, чувствовали бы себя более комфортно даже при достаточно высоких уровнях ставок на рынке облигаций, но только при том условии, что были бы твердые свидетельства того, что слабые показатели экономики в первом квартале были лишь временным явлением".
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Співвласник компанії Fire Point Денис Штілерман розповів, що під час
випробувань української ракети-перехоплювача балістики FP-7.x вона
досягла висоти у 25 кілометрів.
Верховна Рада підтримала в другому читанні та в цілому урядовий
законопроєкт №15224 щодо змін до державного бюджету на 2026 рік про
збільшення видатків на 1,56 трлн грн на сектор безпеки та оборони.
Верховна Рада ухвалила законопроєкт №15111-д, яким знижено податкове
навантаження з 18% до 5% для фізичних осіб, які офіційно здають
нерухомість в оренду.
Верховна Рада підтримала прийняття в другому читанні та в цілому
законопроєкту №15111-д про автоматичний обмін інформацією щодо доходів
на цифрових платформах.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що
Київ сподівається на додаткове фінансування від партнерів для
забезпечення контрактної системи української армії.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Долар США слабко дешевшає до євро і фунта стерлінгів на торгах у четвер, стабільний у парі з єною.
Національний банк України (НБУ) 10 червня встановив довідковий курс
гривні до долара на рівні 44,9516 грн/$1, за день він послабився майже
на 17 коп. та третій день поспіль оновив історичний мінімум.
Золото подешевшало до 11-тижневого мінімуму після нового обміну ударами
між США та Іраном, який підняв ціни на нафту і посилив очікування
жорсткішої політики центробанків.
Долар США вранці в середу помірно слабшає в парах з євро, фунтом стерлінгів та єною.
Міністерство фінансів України 9 червня 2026 року на аукціоні з
розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) залучило до
державного бюджету 8,45 млрд гривень.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:30 кч 9 червня 2026 року.
Долар США дешевшає до євро, фунта стерлінгів та єни вранці у вівторок.
Розробники популярного бенчмарку AnTuTu оприлюднили травневий звіт,
присвячений найбільш вигідним смартфонам у категорії
«ціна-продуктивність».
Бенчмарк AnTuTu оприлюднив травневий рейтинг смартфонів, де
оцінюється не гола потужність, а здоровий глузд - співвідношення
продуктивності до вартості.
NVIDIA офіційно представила RTX Spark - новий ARM-чип для Windows-ПК,
який поєднує процесорні ядра Grace та графіку Blackwell в одному
корпусі.
Компанія SpaceX, що належить Ілону Маску, розширює сферу своєї
діяльності, отримавши новий великий контракт у сфері оборони, передає
Engadget.
Microsoft представила новий сервіс Copilot Health. Він працює на базі
штучного інтелекту та допомагає користувачам отримувати відповіді на
питання про здоров'я. Наразі сервіс вже працює у форматі попереднього
доступу.
Qualcomm декларує сегмент ноутбуків з Windows за ціною $300 та представляє
процесори Snapdragon C. Аналогія з MacBook Neo більш ніж прийнятна,
адже Snapdragon C (від слова Compute) - це чипи на переробленій
мобільній архітектурі Kryo.
YouTube
почав автоматично виявляти та позначати відео, створені або суттєво
змінені за допомогою генеративного штучного інтелекту.