Фінансові новини
- |
- 23.02.26
- |
- 03:42
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Goldman Sachs ожидает укрепления курса доллара США
08:28 07.05.2015 |
Аналитики Goldman Sachs Group Inc. прогнозируют, что самое резкое ослабление доллара США с 2011 года будет непродолжительным, сообщило агентство Bloomberg.
По их мнению, инвесторы смогут заработать, купив сейчас американскую валюту, так как темпы роста экономики США ускорятся.
Индекс агентства, отслеживающий колебания курса доллара относительно 10 основных мировых валют, в апреле 2015 года потерял 3%. Снижение по итогам месяца было зафиксировано впервые с июня 2014 года, при этом оно стало самым значительным с октября 2011 года.
Не оправдавшая прогнозов американская статистика, в том числе данные о ВВП в первом квартале, укрепила ожидания, что Федеральная резервная система отложит повышение процентных ставок. Ожидающиеся на этой неделе данные о занятости входят в число экономических показателей, на которые Федрезерв ориентируется при выборе даты повышения ставок.
Эксперты Goldman Sachs прогнозируют, что крупнейшая экономика мира вырастет во втором квартале на 2,9% после почти нулевого изменения в январе-марте.
"После идеального шторма в марте - мягкого тона ФРС и слабых данных о занятости - реакция доллара на публикацию разочаровывающего ВВП на прошлой неделе была уже воплем негодования, напоминающим "Крик" Эдварда Мунка, - отмечается в отчете банка. - Валютные рынки пережили приступ ярости".
По словам аналитиков, в ближайшие 12 месяцев доллар может укрепиться на 18% - до $0,95 за евро. К японской нацвалюте он может подорожать примерно на 8% - до 130 иен.
Это оптимистичнее консенсус-прогноза, согласно которому доллар поднимется к 31 марта до $1,03 за евро и 126 иен.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Правління Національного банку України 19 лютого 2026 року ухвалило
рішення про віднесення АТ "Мотор-Банк" та АТ "Перший Інвестиційний Банк"
до категорії неплатоспроможних.
Американський президент Дональд Трамп офіційно продовжив ще на рік санкції проти Росії через війну в Україні.
Армін Паппергер, генеральний директор оборонного концерну Rheinmetall AG каже, що Росія не зацікавлена в припиненні війни.
У поточному місяці Кабінет Міністрів не вноситиме у Верховну Раду
законопроєкт щодо реєстрації фізичних осіб-підприємців як платників
податку на додану вартість.
Сьогодні
США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна
хоче гарантії безпеки на 20-30 років, заявив президент України Володимир
Зеленський.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 20 лютого 2026 року.
Курс долара США помірно підвищується до євро, фунта стерлінгів і японської єни вранці в п'ятницю.
Ціни на нафту посилили зростання в четвер вдень, зберігаючи позитивну
динаміку після сильного зростання за підсумками попередніх торгів.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 19 лютого 2026 року.
Курс долара США помірно підвищується в парі з японською єною, слабо змінюється до євро і фунта стерлінгів вранці в четвер.
Голова Національного банку України (НБУ) Андрій Пишний повідомив про
призначення Андрія Буквича директором департаменту міжнародного
співробітництва регулятора.
Єврокомісія 25 лютого представить проєкт Industrial Accelerator Act,
який визначить умови отримання субсидій на покупку електромобілів в ЄС.
Влада створює військового мобільного оператора - захищену мережу, яка забезпечить зв'язок на фронті навіть у разі вимкнення Starlink.
Європейський парламент відключив функції штучного інтелекту на робочих
пристроях посадовців через проблеми з кібербезпекою та захистом даних.
15 лютого 2026 року Nio виконала 146 649 операцій із заміни тягових
батарей за добу. Рекорд припав на початок пікового періоду поїздок під
час святкування Китайського Нового року.
Керівник підрозділу Microsoft AI Мустафа Сулейман заявив, що штучний
інтелект зможе замінити більшість офісної роботи за 12-18 місяців.
Дослідники з Шанхайського університету Цзяотун і університету Ціньхуа
представили повністю оптичний процесор LightGen, який призначений для
завдань генеративного ШІ.
Мобільний зв'язок п'ятого покоління у суботу, 14 лютого, з'явився у
Харкові. Про запуск тестової зони 5G у місті LIGA.net повідомили
оператори мобільного зв'язку Київстар, lifecell і Vodafone.