Фінансові новини
- |
- 22.02.26
- |
- 22:18
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Евро слабо дорожает на данных о TLTRO, ожиданиях статистики из США
15:13 11.12.2014 |
Форекс - Курс евро к доллару США слабо повышается в четверг после публикации итогов второго раунда размещения долгосрочных кредитов Европейского центрального банка (ЕЦБ) и в ожидании статданных из США, сообщает агентство Bloomberg.
Курс евро к доллару США на 14:32 кв в четверг составляет $1,2463 против $1,2448 накануне.
В ходе второго этапа программы целевого долгосрочного кредитования (TLTRO) ЕЦБ предоставил банкам кредиты на сумму 129,8 млрд евро. Сумма больше сентябрьского объема, составившего 82,6 млрд евро. Оценки экспертов, опрошенных агентством Bloomberg, колебались от 90 млрд до 250 млрд евро, консенсус-прогноз предполагал, что в рамках декабрьского раунда TLTRO банки подадут заявки на сумму 148 млрд евро.
Тенденция к укреплению американской валюты отмечается в течение пяти месяцев на ожиданиях подъема базовой процентной ставки Федеральной резервной системой (ФРС).
По оценкам Morgan Stanley, ФРС поднимет ставку с текущего уровня в 0-0,25% годовых в течение ближайших восьми месяцев.
В четверг будут обнародованы сразу несколько отчетов о состоянии экономики США, включая важные данные о розничных продажах. Предполагается, что розничные продажи в США увеличились в ноябре на 0,4% относительно предыдущего месяца, повышение за который составляло 0,3%.
Иена падает относительно 28 из 31 других мировых валют, отслеживаемых Bloomberg, на опасениях, что Банку Японии придется сохранить или даже расширить меры стимулирования, чтобы помочь экономике выйти из рецессии. Кроме того, ожидается, что Либерально-демократическая партия Японии, возглавляемая премьер-министром Синдзо Абэ, одержит победу на парламентских выборах, которые пройдут в эти выходные, и продолжит реализацию мер, направленных на ослабление нацвалюты.
Стоимость доллара США поднялась до 118,30 иены со 117,82 иены по итогам предыдущих торгов, пара евро/иена торгуется на уровне 147,47 иены против 146,66 иены на закрытие рынка в среду.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Правління Національного банку України 19 лютого 2026 року ухвалило
рішення про віднесення АТ "Мотор-Банк" та АТ "Перший Інвестиційний Банк"
до категорії неплатоспроможних.
Американський президент Дональд Трамп офіційно продовжив ще на рік санкції проти Росії через війну в Україні.
Армін Паппергер, генеральний директор оборонного концерну Rheinmetall AG каже, що Росія не зацікавлена в припиненні війни.
У поточному місяці Кабінет Міністрів не вноситиме у Верховну Раду
законопроєкт щодо реєстрації фізичних осіб-підприємців як платників
податку на додану вартість.
Сьогодні
США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна
хоче гарантії безпеки на 20-30 років, заявив президент України Володимир
Зеленський.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 20 лютого 2026 року.
Курс долара США помірно підвищується до євро, фунта стерлінгів і японської єни вранці в п'ятницю.
Ціни на нафту посилили зростання в четвер вдень, зберігаючи позитивну
динаміку після сильного зростання за підсумками попередніх торгів.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 19 лютого 2026 року.
Курс долара США помірно підвищується в парі з японською єною, слабо змінюється до євро і фунта стерлінгів вранці в четвер.
Голова Національного банку України (НБУ) Андрій Пишний повідомив про
призначення Андрія Буквича директором департаменту міжнародного
співробітництва регулятора.
Єврокомісія 25 лютого представить проєкт Industrial Accelerator Act,
який визначить умови отримання субсидій на покупку електромобілів в ЄС.
Влада створює військового мобільного оператора - захищену мережу, яка забезпечить зв'язок на фронті навіть у разі вимкнення Starlink.
Європейський парламент відключив функції штучного інтелекту на робочих
пристроях посадовців через проблеми з кібербезпекою та захистом даних.
15 лютого 2026 року Nio виконала 146 649 операцій із заміни тягових
батарей за добу. Рекорд припав на початок пікового періоду поїздок під
час святкування Китайського Нового року.
Керівник підрозділу Microsoft AI Мустафа Сулейман заявив, що штучний
інтелект зможе замінити більшість офісної роботи за 12-18 місяців.
Дослідники з Шанхайського університету Цзяотун і університету Ціньхуа
представили повністю оптичний процесор LightGen, який призначений для
завдань генеративного ШІ.
Мобільний зв'язок п'ятого покоління у суботу, 14 лютого, з'явився у
Харкові. Про запуск тестової зони 5G у місті LIGA.net повідомили
оператори мобільного зв'язку Київстар, lifecell і Vodafone.