Фінансові новини
- |
- 11.03.26
- |
- 14:16
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Российские банки на валютном аукционе репо привлекли у ЦБ лишь $51,1 млн из предложенных $2 млрд
17:07 30.10.2014 |
Банки на проводимом Банком России валютном аукционе репо на срок одна неделя привлекли всего $51,1 млн. Средневзвешенная ставка составила 2,1207% годовых. Такая информация опубликована на сайте ЦБ РФ.
Максимальный объем предоставления средств на аукционе составлял $2 млрд.
Минимальная процентная ставка была установлена ЦБ РФ в размере 2,1207% годовых.
Сегодня состоялся второй валютный аукцион репо в рамках новой программы ЦБ РФ по предоставлению валютной ликвидности банкам.
В среду был проведен аукцион по предоставлению валютной ликвидности сроком на 28 дней. Спрос банков на долларовую ликвидность на вчерашнем аукционе оказался в 7,5 раза меньше предложения Банка России - банки выбрали $201,2 млн при лимите ЦБ в $1,5 млрд. Средневзвешенная ставка составила 2,4039% годовых.
Всего Банк России до конца 2016 года через валютное репо может предоставить банкам до $50 млрд.
Аукционы репо станут вторым инструментом ЦБ по предоставлению банкам валюты после введенных в сентябре операций "валютный своп".
С момента запуска (с середины сентября) ЦБ РФ предоставил банкам в рамках валютного свопа $1,48 млрд.
Статьи по теме:
29.10.14. Российские банки проигнорировали валютное репо от Центробанка. Они предпочитают покупать валюту, а не брать ее взаймы.
Низкий спрос на этот инструмент связан с его высокой стоимостью - большинство качественных участников рынка могут привлечь доллары по ставке ниже 2%.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Кабмін розширив експериментальний проєкт зі створення власних груп
протиповітряної оборони на підприємствах критичної інфраструктури. Про
це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Національний банк України (НБУ) 11 березня встановив довідковий курс
гривні до долара на рівні 43,9185 грн/$1, за день він послабився на 5
коп. та оновив історичний мінімум.
Курс долара США помірно знижується до євро і фунта стерлінгів, а також стабільний до японської єни вранці в середу.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 10 березня 2026 року.
9 березня 2026 року курс біткоїна в моменті опустився нижче $66 000, згідно з TradingView. Актив відзначився просіданням на тлі падіння фондового ринку та зростання цін на нафту.
Федеральний суд США відхилив цивільний позов проти криптобіржі Binance у справі за Законом про боротьбу з тероризмом (ATA).
9 березня ціни на золото впали, оскільки зміцнення долара США тиснуло
на злитки, номіновані в доларах.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 9 березня 2026 року.
Apple представила новий бюджетний MacBook Neo, який оснащений процесором A18 Pro, що використовувався в iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max.
Qualcomm довгий час годувала нас обіцянками про те, що Windows на Arm
- це не просто спроба вижити в світі без розетки, а повноцінна заміна
традиційним «пічкам» на x86.
Xiaomi, схоже, остаточно вирішила, що статус простого збирача
«заліза» інших компаній їй більше не до вподоби.
Європейці разом з інженерами Airbus вирішили довести, що лазерна комунікація - це не лише про красиві рендери в презентаціях. Під час експерименту наземний термінал націлився на супутник Alphasat.
"Київстар" очікує, що кількість клієнтів технології Starlink Direct
to Cell в Україні більш ніж подвоїться вже до кінця 2026 року - 12 млн
проти нинішніх 5 млн.
Anthropic зробила перехід на свій чат-бот Claude ШІ ще простішим: він
тепер може поглинати ваші минулі розмови з іншими чат-ботами ШІ. Новий
інструмент імпорту пам'яті використовує зростаючу популярність Claude і
нещодавній бойкот ChatGPT.
Поки ви спокійно п'єте ранкову каву та плануєте апгрейд свого ПК,
армія автоматизованих скриптів уже кілька тисяч разів перевірила
наявність оперативної пам'яті у всіх великих онлайн-магазинах.