Фінансові новини
- |
- 01.01.26
- |
- 17:23
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Украинский кризис обрушил фондовые индексы США до минимума с мая
07:45 06.08.2014 |
Ситуация на рынке акций США во вторник была нервозной из-за опасений эскалации конфликта на Украине, в итоге национальные фондовые индексы упали до минимальных отметок с мая этого года.
Dow Jones Industrial Average во вторник снизился на 139,81 пункта (0,84%) - до 16429,47 пункта.
Standard & Poor's 500 по итогам торгов опустился на 18,78 пункта (0,97%), составив 1920,21 пункта.
Значение Nasdaq Composite уменьшилось за день на 31,05 пункта (0,71%) - до 4352,84 пункта.
Кроме того, позитивные данные, касающиеся состояния экономики США, усиливают ожидания, что Федеральная резервная система может начать повышение процентных ставок раньше, чем прогнозируют эксперты, сообщает Bloomberg.
Индекс деловой активности в сфере услуг США (ISM Non-Manufacturing) вырос в июле до 58,7 пункта - максимального уровня с декабря 2005 года, по сравнению с 56 пунктами в июне, свидетельствуют данные Института управления поставками (ISM). Аналитики ожидали повышения всего до 56,5 пункта.
Заказы промышленных предприятий США в июне выросли на 1,1% по сравнению с предыдущим месяцем, сообщило министерство торговли. Результат превзошел консенсус-прогноз, составлявший 0,6%.
Все десять отраслевых групп Standard & Poor's 500 продемонстрировали спад по итогам торгов во вторник.
Лидером снижения стал нефтегазовый сектор, поскольку цены на нефть снизились по итогам шести из последних семи рабочих дней. В том числе бумаги Halliburton Co. и Pioneer Natural Resources Co. подешевели соответственно на 3,4% и 5,6%.
Рыночная стоимость розничной компании Target Corp. опустилась на 4,4% на фоне слабого прогноза прибыли на текущий год.
Цена акций Motorola Solutions Inc. снизилась на 4,2%. Компания, предоставляющая телекоммуникационное оборудование, во втором квартале получила прибыль и выручку почти на четверть хуже ожиданий экспертов.
Курс ценных бумаг авиакомпаний Delta Air Lines Inc. и United Continental Holdings Inc. уменьшился соответственно на 2,8% и 3,4% после того, как газета "Ведомости" сообщила со ссылкой на осведомленные источники о том, что Россия может ограничить или запретить транссибирские перелеты из Европы в Азию через территорию РФ.
В то же время капитализация Coach Inc. увеличилась за день на 4,3%. Скорректированная прибыль изготовителя дорогих сумок в четвертом финквартале составила 59 центов на акцию против ожидавшихся 53 центов, а сопоставимые продажи в Северной Америке упали на 17%, а не на 21%, как прогнозировалось.
Стоимость бумаг Avis Budget Group, занимающейся прокатом автомобилей, повысилась на 2,6% после улучшения прогнозов выручки и чистой прибыли на 2014 год.
Прибыль примерно 76% уже отчитавшихся за минувший квартал компаний из расчета индекса S&P 500 оказалась лучше ожиданий аналитиков, выручка превзошла прогнозы в 65% случаев.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У Державному бюджеті на 2026 рік вперше передбачено 60 млн грн на підтримку агрострахування сільськогосподарських виробників.
Протягом 2025 року український оборонно-промисловий комплекс отримав
понад 6 мільярдів доларів США іноземного фінансування.
Кабмін ухвалив рішення продовжити до кінця 2026 року обмеження на
експорт необробленої деревини, паливної деревини, а також брухту чорних
металів і міді.
Національний банк України з 31 грудня 2025 року пом'якшує низку валютних
обмежень у межах реалізації положень законодавства щодо запровадження
правового режиму "Дефенс Сіті" для підтримання оборонно-промислового
комплексу (ОПК).
Мінекономіки і Мінфін проводять консультації з бізнесом і аналітичними центрами щодо запровадження ПДВ для фізичних осіб-підприємців
Кожен власник складу рано чи пізно стикається з банальною проблемою -
місця не вистачає. Товарів стає більше, асортимент росте, а стіни
приміщення залишаються на місці.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Президент України Володимир Зеленський звільнив Руслана Магомедова з
посади голови Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
(НКЦПФР).
Понад 200 тисяч робочих місць у європейських банках під загрозою через штучний інтелект. Як повідомляє Financial Times, протягом наступних п'яти років вони можуть почати активні скорочення, заміняючи людей новою технологією.
Збанкрутілий банк, створений на базі іншого збанкрутілого банку, отримав ще один шанс на життя
Національний банк України (НБУ) у першому кварталі 2026 року проведе
перевірку з питань інформаційної безпеки, кіберзахисту та надання
кваліфікованих електронних довірчих послуг у Кредобанку, повідомляється
на сайті регулятора.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 30 грудня 2025 року.
З 29 грудня 2025 року криптобіржа Binance призупинила виведення
коштів на банківські картки в Україні. Про це йдеться у листі,
надісланому користувачам.
Компанія NVIDIA офіційно отримала частку в Intel, придбавши 214,7 млн
акцій по ціні $23,28 за штуку, передає Reuters. Загальна сума угоди
склала $5 млрд.
Влада Китаю зобов'язала автовиробників оснащувати всі нові легкові
автомобілі механічними дверними ручками. Нові вимоги набудуть чинності з
2027 року і поширюватимуться на машини масою до 3,5 тонни.
Samsung змінила плани щодо запуску свого напівпровідникового заводу в
американському штаті Техас. Компанія модернізувала його ливарне
виробництво до 2-нм GAA-технології замість раніше запланованої 4-нм.
Китайська адміністрація кіберпростору оприлюднила проєкт правил, які
мають врегулювати застосування штучного інтелекту, здатного імітувати
поведінку людини
Наразі на ринку оперативної пам'яті існує дефіцит через величезний
попит спричинений центрами обробки даних для штучного інтелекту. Проте
невдовзі на цьому ринку може з'явиться нова компанія - ASUS. Про це
сповіщає Sakhtafzarmag.
Xiaomi оголосила про запуск нової високоавтоматизованої фабрики, що
працює в повній темряві та без участі людей - вона стала одним із
найтехнологічніших підприємств в екосистемі компанії.
Основне оновлення стосується усунення дублювання процесів індексації
файлів. Раніше система могла повторно сканувати однакові шляхи, що
призводило до зайвого навантаження на ресурси.