Фінансові новини
- |
- 04.07.26
- |
- 10:42
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Украинские фондовые индексы понедельник дрейфовали на уровнях утреннего снижения
19:34 03.02.2014 |
Украинские биржевые индексы в ожидании дальнейших шагов по урегулированию внутриполитической ситуации в стране в понедельник дрейфовали на уровнях, набранных во время снижения утром.
Индекс "Украинской биржи" (УБ) в результате завершил сессию на отметке 882,6 пункта, или 0,79% ниже предыдущей сессии; ПФТС упал на 0,15% - до 301,17 пункта.
Объем торгов на фондовом рынке УБ составил 20,6 млн грн, на ПФТС - на 571,5 млн грн.
Почти все индексные акции УБ по итогам дня подешевели. Больше всех упала рыночная стоимость бумаг Укрсоцбанка (-5,95%), "Укрнафты" (-2,88%) и Райффайзен Банка Аваль (-1,5%).
Не изменились в стоимости только акции Алчевского меткомбината.
В индексе ПФТС больше всех упали котировки акций Северного ГОКа (-4,19%), Ясиновского КХЗ (-2,82%) и Крюковского ВСЗ (-2,3%).
С ростом лидировали акции "ДТЭК Днипроэнерго" (+2,52%), Харцызского трубного завода (+2,37%) и "Укрнафты" (+1,77%).
Индекс Варшавской фондовой биржи WIG-Ukraine в понедельник повысился на 0,59% - до 474,3 пункта при объеме торгов 7 млн злотых (17,8 млн грн).
Лучшими в индексе были акции "Милкиленда" (+1,73%) и "Кернела" (+1,31%).
Больше всех подешевели бумаги "Весты" (-2,13%), "Агротона" (-1,61%) и агрохолдинга ИМК (-1,29%).
Как сообщил агентству "Интерфакс-Украина" аналитик инвестгруппы "ТАСК" Вячеслав Иванишин, украинские инвесторы в понедельник снизили активность, заняв выжидательную позицию в преддверии заседания Верховной Рады во вторник.
"Результаты политических договоренностей между оппозицией и властью в настоящее время являются ключевым фактором, который определяет настроения участников на фондовом рынке", - отметил эксперт.
До момента обнародования первых итогов переговоров внимание инвесторов, по мнению В.Иванишина, может быть направлено на ожидаемую в течение дня зарубежную статистику: данные по индексу потребительских цен Италии, индексу цен производителей еврозоны, по объемам фабричных заказов в США.
Официальный курс на 3 февраля - 7,9930 грн/$1.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держбюджет України отримав майже 600 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для фінансування соцвиплат.
У 30-й пакет військової допомоги від Данії увійдуть боєприпаси та інше озброєння. Також передбачені кошти на "данську модель", яка дозволяє закуповувати продукцію в українських підприємств.
Україна та Швеція у вівторок, 30 червня, уклали угоду про закупівлю 16 сучасних винищувачів Gripen E.
Вже найближчими днями Єврокомісія завершить оцінку контрактів, наданих
їй Україною, з тим, щоб здійснити виплату ще частини з 6 млрд євро
першого оборонного траншу з пакета фінансування на 90 млрд.
Польща не передаватиме Україні винищувачі МіГ-29, оскільки Київ відмовився ділитися технологіями виробництва безпілотників.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Долар США слабо дешевшає до євро на торгах у п'ятницю, стабільний до фунта стерлінгів і єни.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 3 липня 2026 року.
Туреччина надіслала листа до Європейської платіжної ради (EPC),
повідомивши про зацікавленість у приєднанні до Єдиної зони платежів у
євро (SEPA), йдеться у спільній заяві за підсумками економічного діалогу
високого рівня ЄС-Туреччина.
Долар США дешевшає щодо євро та фунта стерлінгів на торгах у п'ятницю, залишаючись стабільним у парі з єною.
Національний банк України оновив нормативну базу з управління
ризиками, запровадивши нові вимоги щодо управління ризиком третіх
сторін.
Портфель облігацій внутрішньої державної позики фізичних осіб станом на 1
липня 2026 року становив 150 млрд грн (+59% за рік, +33,9% з початку
року), а станом на 24 червня портфель досягав історичного максимуму -
153,6 млрд грн.
Відому в Україні мережу обмінників підозрюють у тому, що вона під
виглядом легального сервісу з обміну валют і криптовалюти виманювала
гроші клієнтів по всій Україні.
Компанія
Ford повернула на роботу близько 350 досвідчених інженерів для
вирішення проблем з якістю автомобілів, які не вдалося усунути за
допомогою штучного інтелекту.
Поки більшість користувачів радіє стабільному гігабіту вдома,
китайські телекомунікаційні гіганти вирішили, що традиційне скло в
оптоволокні - це надто повільно та консервативно.
Програма ESU для Windows 10 була тихо продовжена ще на один рік і тепер
завершиться 12 жовтня 2027 року замість жовтня 2026-го. Microsoft
IBM оголосила
про значний прорив у галузі напівпровідників, анонсувавши першу у світі
технологію мікросхем із розміром менше 1 нанометра.
Поки світ спостерігає за гігантськими стрибками Starship, компанія
SpaceX тихо (якщо так можна сказати про гуркіт Falcon 9) розширює свій
вплив у сегментах, де гроші лежать ближче до Землі.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.