Фінансові новини
- |
- 09.06.26
- |
- 23:44
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Фондовые индексы Украины в понедельник незначительно снизились
20:21 09.12.2013 |
Фондовые индексы Украины завершили торги в понедельник незначительным снижением, участники рынка сократили активность, сосредоточив внимание на политических событиях в стране. В результате индекс "Украинской биржи" (УБ) просел на 0,43% - до 892,46 пункта, индекс ПФТС - на 0,6%, до 293,97 пункта.
Торговый оборот на фондовом рынке УБ составил 11,9 млн грн, ПФТС - 70,56 млн грн.
Среди индексных акций УБ наиболее подешевели бумаги "Азовстали" (-1,26%), "Центрэнерго" (-0,8%) и Укрсоцбанка (-0,59%).
Повысить капитализацию по итогам дня удалось только Енакиевскому метзаводу (+0,21%) и "Мотор Сичи" (+0,02%).
В индексе ПФТС наиболее подешевели акции "Укртелекома" (-9,47%), Стахановского вагонзавода (-2%). В то же время лучший рост зафиксирован по бумагам Ясиновского коксохимзавода (+11,82%), "ДТЭК Днипроэнерго" (+10,42%).
Индекс Варшавской фондовой биржи WIG-Ukrain в понедельник просел на 1,44% - до 490,02 пункта при объеме торгов 4,747 млн злотых (12,36 млн грн).
Почти все индексные акции завершили сессию в "красной зоне". Наибольшие потери при этом зафиксированы у бумаг "Овостара" (-8,97%), "Агротона" (-6,25%) и агрохолдинга ИМК (-2,23%).
Подорожали в понедельник только бумаги "Милкиленда" (+3,53%).
Как сообщил агентству "Интерфакс-Украина" аналитик инвестгруппы "ТАСК" Вячеслав Иванишин, участники украинского рынка акций в течение дня вели себя безыдейно и сложившаяся на этом фоне низкая активность быстро нивелировала предпринятую спекулянтами попытку игры на повышение.
По словам аналитика инвесткомпании "Альтана Капитал" Яны Лаврик, на внешних фондовых площадках игроки в этот день продолжили отыгрывать сильную статистику США по рынку труда, обнародованную в минувшую пятницу. Кроме того, дополнительным положительным фактором выступили хорошие статданные Китая.
Вместе с тем, добавила она, в фокусе инвесторов на текущей неделе будет новое обсуждение возможного сворачивания ФРС США программы QE. "Хотя большинство аналитиков все же ожидает сохранение программы выкупа активов вплоть до марта 2014 года, по мере приближения заседания ФРС волнения на рынках акций нарастают", - прокомментировала эксперт.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Верховна Рада ухвалила законопроєкт №15111-д, яким знижено податкове
навантаження з 18% до 5% для фізичних осіб, які офіційно здають
нерухомість в оренду.
Верховна Рада підтримала прийняття в другому читанні та в цілому
законопроєкту №15111-д про автоматичний обмін інформацією щодо доходів
на цифрових платформах.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що
Київ сподівається на додаткове фінансування від партнерів для
забезпечення контрактної системи української армії.
Україна може вперше втратити частину фінансової допомоги Європейського
Союзу через невиконані в рамках програми Ukraine Facility реформи
Палата представників США ухвалила законопроєкт про допомогу Україні та масштабні санкції проти Росії. Підсумок - 226 проти 195.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:30 кч 9 червня 2026 року.
Долар США дешевшає до євро, фунта стерлінгів та єни вранці у вівторок.
Ціни на нафту вранці у вівторок падають після зростання напередодні, інвестори оцінюють перспективи близькосхідного конфлікту.
За минулий тиждень підприємці оформили 967 нових кредитів на загальну
суму 4,42 млрд грн у межах державної програми "Доступні кредити
5-7-9%", яка входить до політики підтримки виробників "Зроблено в
Україні".
Національний банк України (НБУ) 8 червня встановив довідковий курс
гривні до долара на рівні 44,4533 грн/$1, за день він послабився на 9
коп. та оновив історичний мінімум.
Національний банк України (НБУ) минулого тижня зменшив інтервенції на
міжбанківському ринку на $29,5 млн, або на 3,7% - до $766,5 млн,
свідчить статистика на сайті регулятора.
Долар США стабільний до євро, фунта стерлінгів та єни на торгах у понеділок.
NVIDIA офіційно представила RTX Spark - новий ARM-чип для Windows-ПК,
який поєднує процесорні ядра Grace та графіку Blackwell в одному
корпусі.
Компанія SpaceX, що належить Ілону Маску, розширює сферу своєї
діяльності, отримавши новий великий контракт у сфері оборони, передає
Engadget.
Microsoft представила новий сервіс Copilot Health. Він працює на базі
штучного інтелекту та допомагає користувачам отримувати відповіді на
питання про здоров'я. Наразі сервіс вже працює у форматі попереднього
доступу.
Qualcomm декларує сегмент ноутбуків з Windows за ціною $300 та представляє
процесори Snapdragon C. Аналогія з MacBook Neo більш ніж прийнятна,
адже Snapdragon C (від слова Compute) - це чипи на переробленій
мобільній архітектурі Kryo.
YouTube
почав автоматично виявляти та позначати відео, створені або суттєво
змінені за допомогою генеративного штучного інтелекту.
Американський технологічний гігант Nvidia, який є провідним розробником
чипів для штучного інтелекту, планує збільшити щорічні витрати на
Тайвані до 150 млрд дол. оскільки вважає острів «епіцентром революції
ШІ».
Ринок нових легкових автомобілів у ЄС у квітні 2026 року зріс у річному вимірі на 5,1% і досяг 972,3 тис. одиниць, повідомляє Європейська асоціація автовиробників (ACEA).