Фінансові новини
- |
- 04.07.26
- |
- 17:26
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Форекс - Евро подешевел до $1,3522 на ожиданиях снижения ставки заимствования от ЕЦБ
14:41 01.11.2013 |
Форекс - Евро подешевел к доллару США в ходе торгов в пятницу до минимального уровня за две недели, поскольку данные о замедлении темпов инфляции в еврозоне вызвали опасения, что Европейский центральный банк (ЕЦБ) может быть вынужден понизить базовую процентную ставку, сообщает агентство Bloomberg.
Курс евро к доллару США снизился к 13:41 кв в пятницу до $1,3522 по сравнению с $1,3584 по итогам предыдущей сессии. С начала недели курс евро к доллару рухнул на 2%, что стало максимальным падением с 8 февраля.
Евро опустился к иене до 132,95 иены против 133,6 иены накануне, пара доллар/иена торгуется на уровне 98,33 иены по сравнению с 98,36 иены в четверг.
По сведениям Статуправления Европейского союза, потребительские цены в еврозоне выросли в октябре 2013 года на 0,7% относительно того же месяца прошлого года. Таким образом, инфляция в регионе замедлилась по сравнению с 1,1% в сентябре и была минимальной с ноября 2009 года.
"Рынки корректируют свои ожидания относительно того, что ЕЦБ может сделать в ближайшем будущем после публикации в четверг этих откровенно шокирующих данных по инфляции", - отметил главный валютный аналитик Canadian Imperial Bank of Commerce Джереми Стретч.
Аналитики Bank of America Corp., UBS AG и Royal Bank of Scotland Group Plc прогнозируют, что ЕЦБ снизит ставку уже 7 ноября. Эксперты из BNP Paribas SA, Societe Generale SA, JPMorgan Chase & Co. и Scotiabank ожидают снижения ставки в декабре.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держбюджет України отримав майже 600 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для фінансування соцвиплат.
У 30-й пакет військової допомоги від Данії увійдуть боєприпаси та інше озброєння. Також передбачені кошти на "данську модель", яка дозволяє закуповувати продукцію в українських підприємств.
Україна та Швеція у вівторок, 30 червня, уклали угоду про закупівлю 16 сучасних винищувачів Gripen E.
Вже найближчими днями Єврокомісія завершить оцінку контрактів, наданих
їй Україною, з тим, щоб здійснити виплату ще частини з 6 млрд євро
першого оборонного траншу з пакета фінансування на 90 млрд.
Польща не передаватиме Україні винищувачі МіГ-29, оскільки Київ відмовився ділитися технологіями виробництва безпілотників.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Долар США слабо дешевшає до євро на торгах у п'ятницю, стабільний до фунта стерлінгів і єни.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 3 липня 2026 року.
Туреччина надіслала листа до Європейської платіжної ради (EPC),
повідомивши про зацікавленість у приєднанні до Єдиної зони платежів у
євро (SEPA), йдеться у спільній заяві за підсумками економічного діалогу
високого рівня ЄС-Туреччина.
Долар США дешевшає щодо євро та фунта стерлінгів на торгах у п'ятницю, залишаючись стабільним у парі з єною.
Національний банк України оновив нормативну базу з управління
ризиками, запровадивши нові вимоги щодо управління ризиком третіх
сторін.
Портфель облігацій внутрішньої державної позики фізичних осіб станом на 1
липня 2026 року становив 150 млрд грн (+59% за рік, +33,9% з початку
року), а станом на 24 червня портфель досягав історичного максимуму -
153,6 млрд грн.
Відому в Україні мережу обмінників підозрюють у тому, що вона під
виглядом легального сервісу з обміну валют і криптовалюти виманювала
гроші клієнтів по всій Україні.
Компанія
Ford повернула на роботу близько 350 досвідчених інженерів для
вирішення проблем з якістю автомобілів, які не вдалося усунути за
допомогою штучного інтелекту.
Поки більшість користувачів радіє стабільному гігабіту вдома,
китайські телекомунікаційні гіганти вирішили, що традиційне скло в
оптоволокні - це надто повільно та консервативно.
Програма ESU для Windows 10 була тихо продовжена ще на один рік і тепер
завершиться 12 жовтня 2027 року замість жовтня 2026-го. Microsoft
IBM оголосила
про значний прорив у галузі напівпровідників, анонсувавши першу у світі
технологію мікросхем із розміром менше 1 нанометра.
Поки світ спостерігає за гігантськими стрибками Starship, компанія
SpaceX тихо (якщо так можна сказати про гуркіт Falcon 9) розширює свій
вплив у сегментах, де гроші лежать ближче до Землі.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.