Фінансові новини
- |
- 22.02.26
- |
- 09:34
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Форекс - Доллар стабилен в паре с евро, иена дорожает ко всем валютам впервые за 5 сессий
15:29 14.10.2013 |
Форекс - Доллар США стабилен в паре с евро в ходе торгов в понедельник, при этом японская иена дорожает по отношению к большинству основных мировых валют впервые за пять сессий из-за отсутствия значимого прогресса на переговорах республиканцев и демократов в американском Сенате, сообщает агентство Bloomberg.
Евро на 14:10 кв в понедельник стоил $1,3563 по сравнению с $1,3562 по итогам североамериканской сессии 11 октября.
Курс доллара относительно японской нацвалюты составил 98,23 иены против 98,28 в пятницу, тогда как по итогам прошлой неделе иена подешевела в этой паре на 1,1%. Стоимость евро снизилась на 0,1%, до 133,24 иены.
"Американские политики ведут переговоры, и по мере приближения начала сессии в США наблюдается неприятие риска, поддерживающее иену. По-прежнему сохраняется давление на доллар. Если ситуация улучшится до некоторой степени, доллар получит поддержку", - заявил глава отдела валютной стратегии Canadian Imperial Bank of Commerce Джереми Стретч.
По итогам ежегодных заседаний Международного валютного фонда и Всемирного банка представители центробанков и финансовых ведомств Японии, России, Индии и Саудовской Аравии выразили уверенность в способности США расплатиться по своим долгам, несмотря на угрозу технического дефолта.
Переговоры между республиканцами и демократами, призванные предотвратить дефолт США и возобновить финансирование правительства, переместились на выходных в Сенат, после того как Белый дом отверг предложение оппонентов повысить потолок заимствований лишь на минимальные 6 недель.
Как сообщают американские СМИ, центральным элементом переговоров является теперь обсуждение вопроса о бюджетных расходах и о сроках временного бюджета, который позволит правительству возобновить нормальную работу.
Нынешний лимит госдолга США будет исчерпан вскоре после 17 октября. Федеральное правительство США из-за отсутствия бюджета работает с 1 октября в сокращенном объеме, что оказывает все более явное негативное влияние на работу отдельных компаний и целых отраслей экономики.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Правління Національного банку України 19 лютого 2026 року ухвалило
рішення про віднесення АТ "Мотор-Банк" та АТ "Перший Інвестиційний Банк"
до категорії неплатоспроможних.
Американський президент Дональд Трамп офіційно продовжив ще на рік санкції проти Росії через війну в Україні.
Армін Паппергер, генеральний директор оборонного концерну Rheinmetall AG каже, що Росія не зацікавлена в припиненні війни.
У поточному місяці Кабінет Міністрів не вноситиме у Верховну Раду
законопроєкт щодо реєстрації фізичних осіб-підприємців як платників
податку на додану вартість.
Сьогодні
США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна
хоче гарантії безпеки на 20-30 років, заявив президент України Володимир
Зеленський.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 20 лютого 2026 року.
Курс долара США помірно підвищується до євро, фунта стерлінгів і японської єни вранці в п'ятницю.
Ціни на нафту посилили зростання в четвер вдень, зберігаючи позитивну
динаміку після сильного зростання за підсумками попередніх торгів.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 19 лютого 2026 року.
Курс долара США помірно підвищується в парі з японською єною, слабо змінюється до євро і фунта стерлінгів вранці в четвер.
Голова Національного банку України (НБУ) Андрій Пишний повідомив про
призначення Андрія Буквича директором департаменту міжнародного
співробітництва регулятора.
Єврокомісія 25 лютого представить проєкт Industrial Accelerator Act,
який визначить умови отримання субсидій на покупку електромобілів в ЄС.
Влада створює військового мобільного оператора - захищену мережу, яка забезпечить зв'язок на фронті навіть у разі вимкнення Starlink.
Європейський парламент відключив функції штучного інтелекту на робочих
пристроях посадовців через проблеми з кібербезпекою та захистом даних.
15 лютого 2026 року Nio виконала 146 649 операцій із заміни тягових
батарей за добу. Рекорд припав на початок пікового періоду поїздок під
час святкування Китайського Нового року.
Керівник підрозділу Microsoft AI Мустафа Сулейман заявив, що штучний
інтелект зможе замінити більшість офісної роботи за 12-18 місяців.
Дослідники з Шанхайського університету Цзяотун і університету Ціньхуа
представили повністю оптичний процесор LightGen, який призначений для
завдань генеративного ШІ.
Мобільний зв'язок п'ятого покоління у суботу, 14 лютого, з'явився у
Харкові. Про запуск тестової зони 5G у місті LIGA.net повідомили
оператори мобільного зв'язку Київстар, lifecell і Vodafone.