Фінансові новини
- |
- 04.07.26
- |
- 13:55
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Американские фондовые индексы увеличились более чем на 2%
08:34 11.10.2013 |
Американские фондовые индексы в четверг увеличились более чем на 2%, что стало максимальным повышением со 2 января этого года.
Dow Jones Industrial Average в четверг увеличился на 2,18% - до 15126,07 пункта.
Standard & Poor's 500 поднялся за день также на 2,18% и составил 1692,56 пункта.
Значение Nasdaq Composite по итогам торгов подскочило на 2,26% - до 3760,75 пункта.
Акции Best Buy подорожали на 7,6% - это наиболее значительный подъем котировок в четверг среди компаний, входящих в расчет Standard & Poor's 500.
Кроме того, лидерами повышения стоимости среди крупных компаний выступили Nike Inc. (+3,6%), Boeing Co. (+3,9%) и American Express Co. (+3,4%).
В преддверии опубликования отчетности 11 октября котировки акций банков Wells Fargo & Co. и JPMorgan Chase & Co. увеличились соответственно на 2,7% и 3,5%.
Цена бумаг Gilead Sciences Inc. подскочила за день на 6,5%. Крупнейшая биотехнологическая компания мира объявила о досрочном завершении клинических испытаний лекарства от рака Idelalisib в связи с явным улучшением состояния пациентов, принимавших этот препарат.
На фоне повышения доходности облигаций подорожали акции страховщиков, включая MetLife Inc. (+3,7%) и Prudential Financial Inc. (+4,1%).
Капитализация крупнейшей американской страховой компании UnitedHealth Group Inc. повысилась на 3,6% после того, как международное рейтинговое агентство Standard & Poor's изменило прогноз его рейтинга на "позитивный" со "стабильного".
В то же время рыночная стоимость Citrix Systems Inc. упала почти на 12%. Предварительная оценка прибыли технологической компании в третьем квартале разочаровала аналитиков.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держбюджет України отримав майже 600 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для фінансування соцвиплат.
У 30-й пакет військової допомоги від Данії увійдуть боєприпаси та інше озброєння. Також передбачені кошти на "данську модель", яка дозволяє закуповувати продукцію в українських підприємств.
Україна та Швеція у вівторок, 30 червня, уклали угоду про закупівлю 16 сучасних винищувачів Gripen E.
Вже найближчими днями Єврокомісія завершить оцінку контрактів, наданих
їй Україною, з тим, щоб здійснити виплату ще частини з 6 млрд євро
першого оборонного траншу з пакета фінансування на 90 млрд.
Польща не передаватиме Україні винищувачі МіГ-29, оскільки Київ відмовився ділитися технологіями виробництва безпілотників.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Долар США слабо дешевшає до євро на торгах у п'ятницю, стабільний до фунта стерлінгів і єни.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 3 липня 2026 року.
Туреччина надіслала листа до Європейської платіжної ради (EPC),
повідомивши про зацікавленість у приєднанні до Єдиної зони платежів у
євро (SEPA), йдеться у спільній заяві за підсумками економічного діалогу
високого рівня ЄС-Туреччина.
Долар США дешевшає щодо євро та фунта стерлінгів на торгах у п'ятницю, залишаючись стабільним у парі з єною.
Національний банк України оновив нормативну базу з управління
ризиками, запровадивши нові вимоги щодо управління ризиком третіх
сторін.
Портфель облігацій внутрішньої державної позики фізичних осіб станом на 1
липня 2026 року становив 150 млрд грн (+59% за рік, +33,9% з початку
року), а станом на 24 червня портфель досягав історичного максимуму -
153,6 млрд грн.
Відому в Україні мережу обмінників підозрюють у тому, що вона під
виглядом легального сервісу з обміну валют і криптовалюти виманювала
гроші клієнтів по всій Україні.
Компанія
Ford повернула на роботу близько 350 досвідчених інженерів для
вирішення проблем з якістю автомобілів, які не вдалося усунути за
допомогою штучного інтелекту.
Поки більшість користувачів радіє стабільному гігабіту вдома,
китайські телекомунікаційні гіганти вирішили, що традиційне скло в
оптоволокні - це надто повільно та консервативно.
Програма ESU для Windows 10 була тихо продовжена ще на один рік і тепер
завершиться 12 жовтня 2027 року замість жовтня 2026-го. Microsoft
IBM оголосила
про значний прорив у галузі напівпровідників, анонсувавши першу у світі
технологію мікросхем із розміром менше 1 нанометра.
Поки світ спостерігає за гігантськими стрибками Starship, компанія
SpaceX тихо (якщо так можна сказати про гуркіт Falcon 9) розширює свій
вплив у сегментах, де гроші лежать ближче до Землі.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.