Фінансові новини
- |
- 26.06.26
- |
- 16:47
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Цены на золото близки к двухнедельному минимуму
08:24 06.09.2013 |
Цены на золото близки к двухнедельному минимуму и могут завершить снижением вторую неделю подряд на фоне усиления ожиданий, что ФРС вскоре начнет сокращать программу скупки облигаций.
Стимулы ФРС стали главной причиной роста цен на золото в последние годы, а с начала этого года золото подешевело на 18 процентов из-за прогнозов сворачивания стимулов.
В 12.40 кв золото торговалось по $1.368,46 за тройскую унцию по сравнению с $1.366,99 на закрытие торгов в четверг, когда цена упала до минимальной с 22 августа отметки $1.364,91 за унцию. По итогам недели рынок ждет спад на 1,7 процента.
Фьючерсы в США подешевели на $4,40 до $1.368,60 за унцию.
"Есть небольшие покупки, потому что в последние дни цены близки к нижней границе диапазона. Инвесторы покрывают короткие позиции до выхода данных о занятости (в США). Сегодняшний отчет может показать, что ситуация в экономике США продолжает улучшаться, и тогда "количественное смягчение" может завершиться или быть сокращено", - сказал старший дилер Lee Cheong Gold Dealers в Гонконге Рональд Люн.
Официальные данные о занятости в США, которые будут опубликованы в пятницу, повлияют на решение ФРС о сокращении объема скупки облигаций. По мнению аналитиков, число рабочих мест в августе увеличилось на 180.000, а безработица осталась на уровне 7,4 процента. Если показатель будет близок к 160.000, цены на золото могут вырасти, говорится в отчете ANZ.
В конце августа золото подорожало до максимума более трех месяцев около $1.433 в связи с опасениями, что США нанесут ракетный удар по Сирии, но затем рынок отвлекся от геополитических проблем и обратил внимание на состояние американской экономики.
Участники физического рынка отмечают рост активности покупателей в Индии и ждут роста закупок на будущей неделе, так как правительство разъяснило новые правила импорта. Спрос на золото в Индии - его крупнейшем потребителе - достигает пика с августа по сентябрь накануне череды праздников, главным из которых станет фестиваль огней в ноябре.
"Мы продали небольшое количество золота тем, у кого остались лицензии на импорт, но это не повлияло на премии. Мы по-прежнему называем премии за слитки в $1-1,50. Думаю, спрос в Индии будет все еще ограничен запретами", - сказал дилер в Сингапуре.
Импорт золота был одной из основных причин рекордного внешнеторгового дефицита Индии, поэтому власти подняли импортную пошлину на драгметалл до рекордного максимума 10 процентов.
В 12.40 кв серебро торговалось по $23,16 за унцию по сравнению с $23,15 на закрытие торгов в четверг, платина стоила $1.474,50 против $1.479, палладий - $686,75 против $684,50.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


На Конференції з відновлення України URC2026 у
Гданську підписані €160 угод на суму понад 10 мільярдів та нові
партнерства у сферах оборонної промисловості та енергетики.
Міністерство фінансів України і Світовий банк уклали угоду на 3,39
мільярда доларів, повідомляє прем'єр-міністерка Юлія Свириденко 25
червня.
Група Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) на Конференції з питань
відновлення України (URC 2026) в Гданську (Польща) оголосила про новий
пакет підтримки України - понад EUR470 - млн для зміцнення інвестицій
приватного сектору та критичної інфраструктури, включаючи житло та
дороги
Європейська комісія планує зберегти вимоги щодо реформ у наступному періоді фінансування України.
Україна вже отримала перший транш у 3,2 млрд євро
з 90-мільярдної позики від ЄС. А вже найближчими днями ЄС здійснить
перші виплати з пакета допомоги Україні на виробництво безпілотників.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Криптобіржа Binance планує пройти
реєстрацію у Франції, водночас клієнтам із ЄС компанія рекомендувала
вивести активи з платформи. Про це повідомляє Financial Times з посиланням на свої джерела.
Ціни на золото помірковано зростають у п'ятницю, але завершують тиждень у
мінусі через побоювання щодо жорсткості грошово-кредитної політики у
США.
Курс долара США незначно коливається у парах з євро, фунтом стерлінгів та японською єною вранці в п'ятницю.
В Україні з 26 червня набули чинності нові правила поповнення карток через платіжні термінали.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 25 червня 2026 року.
Керівник "Укрпошти" заявив, що готує позови до суду, аби спростувати звинувачення, і обіцяє залучити для цього міжнародні адвокатські компанії.
Розмір страхового ринку України за п'ять років може збільшитися з 1% ВВП
до 5%-7% ВВП, ринок очистився, швидко зростає та має для цього
відповідний потенціал, заявив голова Національного банку України Андрій
Пишний на круглому столі "Перспективи та майбутнє українського
страхового ринку
Microsoft нарешті вирішила звернути увагу на одну з найбільш
дратівливих особливостей своєї операційної системи. Компанія випустила
попередню збірку Windows 11 Insider Preview Build 26300.8687 для
експериментального каналу, яка обіцяє покласти край нескінченним циклам
оновлень.
Google офіційно випустила Android 17 для смартфонів та планшетів Pixel після чотирьох бета-версій. Оновлення вже почало поширюватися на сумісні пристрої.
Найбільший український мобільний оператор "Київстар" оголосив про запуск
роботи месенджерів Viber, WhatsApp та застосунку навігації Google Maps
через технологію Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий
зв'язок зі смартфоном) у режимі Light Data, повідомив президент та СЕО
компанії Олександр Комаров
Попри те, що 68% українських IT-компаній залишаються прибутковими,
понад 31% юридичних осіб у сфері інформаційних технологій завершили 2025
рік зі збитками.
Два оновлення для браузера Google Chrome, які вийдуть цього
літа, усунуть обхідні шляхи для запуску старих блокувальників реклами,
на кшталт uBlock Origin
Кілька днів тому стало відомо, що новій главі XBOX Аші Шармі (Asha Sharma) поставлено завдання
збільшити прибутковість бренду, оскільки вище керівництво Microsoft
відмовляється надалі проводити безрезультатні вливання мільярдів
доларів.
Американські компанії активно нарощують найм фахівців зі штучного
інтелекту, однак скористатися цим бумом можуть переважно досвідчені
працівники.