Фінансові новини
- |
- 22.02.26
- |
- 07:48
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Форекс - Курс доллара к евро изменился незначительно на статистике из США и еврозоны
08:14 17.05.2013 |
Форекс - Курс доллара к евро мало изменился в четверг на серии макроэкономических данных из США и статистике по профициту торгового баланса еврозоны, свидетельствуют данные торгов.
К концу сессии курс составил 1,2882 доллара за евро против 1,2887 доллара на предыдущем закрытии. Курс иены к доллару составил 102,26 иены за доллар, также мало изменившись по сравнению с торгами среды, завершившимися на отметке 102,25 иены к концу прошлых торгов. К корзине шести валют стран - основных торговых партнеров США доллар незначительно уменьшился до 83,75 пункта с 83,79 пункта в среду.
Как сообщило Министерство труда США, число первичных заявок на пособие по безработице в США за неделю, завершившуюся 11 мая, увеличилось на 32 тыс. и составило 360 тыс. при прогнозе роста до 330 тыс.
«Придется ждать следующих данных по безработице, чтобы понять, что происходит на рынке. Думаю, Федрезерв займет осторожную позицию по поводу того, как долго будет продолжаться выкуп активов», - считает трейдер Tempus Inc. Эндрю Дилц, слова которого приводит агентство MarketWatch.
Количество новых домов в стране в апреле уменьшилось на 16,5% по сравнению с мартом и составило 853 тыс., что является минимумом с ноября прошлого года. Аналитики прогнозировали показатель на уровне 970 тыс. В то же время число разрешений на строительство в прошлом месяце выросло на 14,3% в месячном выражении и составило 1,02 млн при прогнозе в 941 тыс. разрешений.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Правління Національного банку України 19 лютого 2026 року ухвалило
рішення про віднесення АТ "Мотор-Банк" та АТ "Перший Інвестиційний Банк"
до категорії неплатоспроможних.
Американський президент Дональд Трамп офіційно продовжив ще на рік санкції проти Росії через війну в Україні.
Армін Паппергер, генеральний директор оборонного концерну Rheinmetall AG каже, що Росія не зацікавлена в припиненні війни.
У поточному місяці Кабінет Міністрів не вноситиме у Верховну Раду
законопроєкт щодо реєстрації фізичних осіб-підприємців як платників
податку на додану вартість.
Сьогодні
США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна
хоче гарантії безпеки на 20-30 років, заявив президент України Володимир
Зеленський.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 20 лютого 2026 року.
Курс долара США помірно підвищується до євро, фунта стерлінгів і японської єни вранці в п'ятницю.
Ціни на нафту посилили зростання в четвер вдень, зберігаючи позитивну
динаміку після сильного зростання за підсумками попередніх торгів.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 19 лютого 2026 року.
Курс долара США помірно підвищується в парі з японською єною, слабо змінюється до євро і фунта стерлінгів вранці в четвер.
Голова Національного банку України (НБУ) Андрій Пишний повідомив про
призначення Андрія Буквича директором департаменту міжнародного
співробітництва регулятора.
Єврокомісія 25 лютого представить проєкт Industrial Accelerator Act,
який визначить умови отримання субсидій на покупку електромобілів в ЄС.
Влада створює військового мобільного оператора - захищену мережу, яка забезпечить зв'язок на фронті навіть у разі вимкнення Starlink.
Європейський парламент відключив функції штучного інтелекту на робочих
пристроях посадовців через проблеми з кібербезпекою та захистом даних.
15 лютого 2026 року Nio виконала 146 649 операцій із заміни тягових
батарей за добу. Рекорд припав на початок пікового періоду поїздок під
час святкування Китайського Нового року.
Керівник підрозділу Microsoft AI Мустафа Сулейман заявив, що штучний
інтелект зможе замінити більшість офісної роботи за 12-18 місяців.
Дослідники з Шанхайського університету Цзяотун і університету Ціньхуа
представили повністю оптичний процесор LightGen, який призначений для
завдань генеративного ШІ.
Мобільний зв'язок п'ятого покоління у суботу, 14 лютого, з'явився у
Харкові. Про запуск тестової зони 5G у місті LIGA.net повідомили
оператори мобільного зв'язку Київстар, lifecell і Vodafone.