Фінансові новини
- |
- 19.02.26
- |
- 11:13
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
HSBC получил право торговать парой AUD/CNY
12:41 10.04.2013 |
Правительство Китая выдало лицензию HSBC, разрешающую проводить прямые торги по юаню и австралийскому доллару на китайском валютном рынке.
Кроме HSBC подобные разрешения получили Australia & New Zealand Bank и Westpac Banking Corporation. Эти три банка станут маркет-мейкерами на валютном рынке.
Ранее уже передавалось, что Китай осуществил переход на прямые торги в паре юань/австралийский доллар. Ввиду этого австралийский доллар наряду с долларом США и японской иеной станет одной из трех валют, с которой будут проводиться торговые операции непосредственно с юанем .
Как сообщает The Wall Street Journal, ранее лицензию на торговлю получили несколько крупных китайских финансовых институтов. Китай еще в ноябре 2011 г. начал рассчитывать курс юаня по отношению к австралийскому доллару и буквально через год подписал с Австралией договор о валютных свопах на 200 млрд юаней - это третий по масштабу договор после подобных операций с Гонконгом и Южной Кореей. Однако там торги осуществляются посредством американского доллара в силу отсутствия официальных организаторов торгов.
Китай - крупнейший торговый партнер Австралии, что обусловлено высоким спросом республики на австралийскую руду и уголь. На Китай приходится 20% экспорта Австралии.
Как сообщает HSBC, более 40% австралийских предприятий, сотрудничающих с Китаем, намерены выбрать юань в качестве основной валюты для расчета по сделкам. Поднебесная в свою очередь тоже заявила, что собирается проводить треть торговых сделок в родной валюте.
Несмотря на то что только малая часть внешних сделок Китая идет в юанях, Deutsche Bank прогнозирует рост сделок до 15% к концу года.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Армін Паппергер, генеральний директор оборонного концерну Rheinmetall AG каже, що Росія не зацікавлена в припиненні війни.
У поточному місяці Кабінет Міністрів не вноситиме у Верховну Раду
законопроєкт щодо реєстрації фізичних осіб-підприємців як платників
податку на додану вартість.
Сьогодні
США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна
хоче гарантії безпеки на 20-30 років, заявив президент України Володимир
Зеленський.
Уряду України вдалося домовитися з Міжнародним валютним фондом про
збільшення річного ліміту для ФОПів, після досягнення якого вони мають
зареєструватися платниками ПДВ.
Міністр оборони Британії Джон Гілі заявив, що під час засідання
Контактної групи з питань оборони України союзники пообіцяли Україні $35
млрд військової допомоги.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Курс долара США помірно підвищується в парі з японською єною, слабо змінюється до євро і фунта стерлінгів вранці в четвер.
Голова Національного банку України (НБУ) Андрій Пишний повідомив про
призначення Андрія Буквича директором департаменту міжнародного
співробітництва регулятора.
Німецький залізничний концерн Deutsche Bahn (DB) пережив масштабну
кібератаку, яка на багато годин порушила системи бронювання квитків і
надання інформації.
Курс долара США демонструє помірне зростання в парах з євро, фунтом стерлінгів і японською єною вранці в середу.
Старший стратег із товарних ринків Bloomberg Intelligence Майк МакГлоун заявив, що обвал біткоїна і крипторинку може бути сигналом про наступну рецесію.
Державне агентство «ПлейСіті» видало першу ліценцію оператору лотерей на організацію гри.
Дорогоцінні метали дешевшають у вівторок на тлі зниженої ліквідності у
зв'язку зі святкуванням Нового року за місячним календарем і вихідним
днем у США напередодні.
Дослідники з Шанхайського університету Цзяотун і університету Ціньхуа
представили повністю оптичний процесор LightGen, який призначений для
завдань генеративного ШІ.
Мобільний зв'язок п'ятого покоління у суботу, 14 лютого, з'явився у
Харкові. Про запуск тестової зони 5G у місті LIGA.net повідомили
оператори мобільного зв'язку Київстар, lifecell і Vodafone.
Ілон Маск представив X Money - фінансову систему, яка стане частиною
платформи X і ще одним важливим кроком до того, щоб зробити цю соцмережу
"супердодатком", схожим на китайський WeChat.
Міністерство промисловості та інформатизації Китаю (MIIT)
опублікувало проєкт національного стандарту GB 11557-202X «Вимоги до
захисту водія від травм рульовим механізмом».
Microsoft планує повернути можливість переміщати та змінювати розмір
Панелі завдань у Windows 11. Напевне, це найжаданіше з оновлень, на яке
чекали тисячі користувачів цієї ОС з моменту її виходу.
Samsung оголосила
про початок масового виробництва своєї провідної високошвидкісної
пам'яті HBM4 та про перші відвантаження комерційної продукції клієнтам.
Компанія зазначає, що це забезпечить їй раннє лідерство на ринку.
З кожним роком популярність iPhone тільки зростає і нова статистика
від Counterpoint Research підтверджує, що Apple займає найбільшу частину
світового ринку смартфонів.