Фінансові новини
- |
- 14.03.26
- |
- 06:59
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
![]() | |
|
"Запам'ятайте, ніхто не може змусити вас почувати себе неповноцінним без вашого на те згоди" Елеонор Рузвельт |
Евро поднялся до $1,3549 после аукциона 10-летних итальянских бондов
14:59 30.01.2013 |
Евро дорожает в паре с долларом, торгуясь у максимума с начала декабря 2011 года, после успешного аукциона 10-летних итальянских гособлигаций, по итогам которого стоимость заимствования для Рима упала до самой низкой отметки за два года, сообщает агентство Bloomberg.
Снижению доллара также способствуют ожидания макроэкономических данных из США и решений Федеральной резервной системы (ФРС).
Между тем иена продолжает ослабление по отношению к большинству валют на фоне ралли на рынках акций, а также благодаря ожиданиям, что Япония расширит поддержку экономики.
Евро к 13:51 кв 30 января стоил $1,3549 по сравнению с $1,3490 во вторник вечером в Нью-Йорке, когда курс единой валюты доходил до максимума со 2 декабря 2011 года - $1,3497.
За доллар к этому времени давали 91,26 иены против 90,73 на конец предыдущей североамериканской сессии. Евро поднялся на 1% - со 122,41 до 123,65 иены.
"Глядя на макроэкономические данные, мы понимаем, что в еврозоне было много положительных сюрпризов. ФРС сохранит возможность расширения программы количественного смягчения. Все это работает на евро", - считает главный валютный аналитик Nordea Bank Нильс Кристенсен.
Рост евро не остановили даже данные о том, что рецессия в Испании в IV квартале оказалась глубже ожиданий: ВВП сократился за 3 месяца на 0,7% относительно предыдущего квартала, когда снижение составляло 0,3%. Банк Испании на прошлой неделе прогнозировал падение ВВП на 0,6%.
В среду ФРС объявит итоги двухдневного совещания. В декабре американский Центробанк объявил о планах держать процентные ставки на рекордно низком уровне вплоть до снижения безработицы до 6,5%. Выходящие в пятницу данные, по прогнозам, покажут, что в январе безработица осталась на уровне декабря 7,8%.
Также в среду будут обнародованы предварительные данные о динамике американского ВВП за IV квартал. Предполагается, что экономический рост в США в годовом выражении замедлился в октябре-декабре до 1,1% с 3,1% кварталом ранее.
Италия в среду разместила гособлигации на 6,5 млрд евро, в том числе 10-летние бумаги на 3,5 млрд евро. Доходность при размещении облигаций со сроком обращения 10 лет упала до минимума с 28 октября 2010 года - 4,17% против 4,48% на предыдущем аукционе, прошедшем в декабре.
Кроме того, итальянский Минфин продал 4-летние бонды на 3 млрд евро под 2,94% против 3,26% в декабре.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держава нараховуватиме кешбек за купівлю пального на АЗС. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Долар США почав активно зростати у парах з євро та фунтом стерлінгів у п'ятницю вдень, залишаючись стабільним у парі з єною.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 13 березня 2026 року.
Динаміка обмінного курсу гривні щодо долару та євро з початку березня
відображає вплив ринкових чинників, повідомили у пресслужбі
Національного банку України
Долар США слабо зміцнюється до євро і фунта стерлінгів на торгах у п'ятницю, стабільний у парі з єною.
Національний банк України (НБУ) 12 березня встановив довідковий курс
гривні до долара на рівні 44,1156 грн/$1, за день він послабився майже
на 20 коп. та другий день поспіль оновив історичний мінімум.
Ціни на золото слабо зростають у четвер. Підтримку дорогоцінному металу
надає попит на захисні активи через конфлікт на Близькому Сході, а
негативним фактором виступає зміцнення долара.
Національний банк України з понеділка, 9 березня, після затримання
інкасаторських автомобілів Ощадбанку в Угорщині почав проводити операції
з обміну безготівкової валюти на готівкову для підтримки ліквідності
банків. Про це повідомляється на сайті регулятора.
Тепер,
коли механічні можливості звичайної стрічки практично вичерпані, шведи
вирішили, що настав час додати в цей елемент безпеки трохи
обчислювальної потужності та сенсорів.
Nvidia продовжує доводити, що конкуренція на ринку дискретних
відеокарт - це щось із розряду міфів Давньої Греції. Поки Intel та AMD
намагаються знайти своє місце під сонцем, «зелені» просто забирають собі
все сонце разом із шезлонгами та баром.
Генеральна директорка Xbox Аша Шарма здійснила свій перший гучний крок на новій посаді.
Очільниця підрозділу Microsoft повідомила в X про роботу над Project
Helix - консоллю наступного покоління
Замість того, щоб нескінченно вдосконалювати власну архітектуру MMA, Mercedes-Benz готує глобальну платформу нового покоління. Вона має стати основою для всього «молодшого» модельного ряду: від A-Class та B-Class до популярних кросоверів GLA та GLB.
Apple представила новий бюджетний MacBook Neo, який оснащений процесором A18 Pro, що використовувався в iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max.
Qualcomm довгий час годувала нас обіцянками про те, що Windows на Arm
- це не просто спроба вижити в світі без розетки, а повноцінна заміна
традиційним «пічкам» на x86.
Xiaomi, схоже, остаточно вирішила, що статус простого збирача
«заліза» інших компаній їй більше не до вподоби.