Фінансові новини
- |
- 09.06.26
- |
- 20:40
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Золото дорожает с двухнедельного минимума
13:17 29.01.2013 |
Золото дорожает после падения цен до двухнедельного минимума в ходе четырехдневного спада.
В 11.10 кв золото торговалось по $1.662,14 за тройскую унцию по сравнению с $1.654,34 на закрытие торгов в понедельник, а фьючерсы в США подорожали на $8,60 до $1.661,50 за унцию.
По мнению технических аналитиков, в течение дня цена может подняться до $1.669, так как она не упала ниже уровня поддержки $1.652.
Инвесторы ждут, не объявит ли ФРС в среду об изменениях в денежно-кредитной политике с учетом улучшения показателей американской экономики.
"Происходит технический отскок после нескольких дней падения цен, - сказал трейдер в Шанхае. - В ближайшее время на рынке не будет определенного направления, а в долгосрочной перспективе сохранится сильное давление сверху".
Он добавил, что покупатели вернулись на физический рынок Азии после снижения цен до $1.650 за унцию.
Хотя привлекательность золота как надежного актива уменьшилась в последнее время на фоне хороших макроэкономических данных, некоторые аналитики предупреждают, что рынок излишне оптимистичен.
"Ситуация в США не так сильно изменилась, и для обретения уверенности в американской экономике потребуется время", - сказал директор по трейдингу на сырьевых рынках Standard Bank Юити Икемидзу, добавив, что выходящий в пятницу отчет о занятости позволит судить о состоянии крупнейшей экономики мира.
По мнению аналитиков, безработица в январе осталась на уровне декабря 7,8 процента, тогда как ФРС пообещала держать рекордно низкие процентные ставки, пока безработица не снизится до 6,5 процентов.
В 11.10 кв серебро торговалось по $31,09 за унцию по сравнению с $30,82 на закрытие торгов в понедельник, палладий стоил $742 против $735,72, и платина - $1.670,09 против $1.658,99.
Производитель платины Anglo American Platinum договорилась с профсоюзами об отсрочке реструктуризации, которая повлекла бы сокращение 14.000 рабочих.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Верховна Рада ухвалила законопроєкт №15111-д, яким знижено податкове
навантаження з 18% до 5% для фізичних осіб, які офіційно здають
нерухомість в оренду.
Верховна Рада підтримала прийняття в другому читанні та в цілому
законопроєкту №15111-д про автоматичний обмін інформацією щодо доходів
на цифрових платформах.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що
Київ сподівається на додаткове фінансування від партнерів для
забезпечення контрактної системи української армії.
Україна може вперше втратити частину фінансової допомоги Європейського
Союзу через невиконані в рамках програми Ukraine Facility реформи
Палата представників США ухвалила законопроєкт про допомогу Україні та масштабні санкції проти Росії. Підсумок - 226 проти 195.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:30 кч 9 червня 2026 року.
Долар США дешевшає до євро, фунта стерлінгів та єни вранці у вівторок.
Ціни на нафту вранці у вівторок падають після зростання напередодні, інвестори оцінюють перспективи близькосхідного конфлікту.
За минулий тиждень підприємці оформили 967 нових кредитів на загальну
суму 4,42 млрд грн у межах державної програми "Доступні кредити
5-7-9%", яка входить до політики підтримки виробників "Зроблено в
Україні".
Національний банк України (НБУ) 8 червня встановив довідковий курс
гривні до долара на рівні 44,4533 грн/$1, за день він послабився на 9
коп. та оновив історичний мінімум.
Національний банк України (НБУ) минулого тижня зменшив інтервенції на
міжбанківському ринку на $29,5 млн, або на 3,7% - до $766,5 млн,
свідчить статистика на сайті регулятора.
Долар США стабільний до євро, фунта стерлінгів та єни на торгах у понеділок.
NVIDIA офіційно представила RTX Spark - новий ARM-чип для Windows-ПК,
який поєднує процесорні ядра Grace та графіку Blackwell в одному
корпусі.
Компанія SpaceX, що належить Ілону Маску, розширює сферу своєї
діяльності, отримавши новий великий контракт у сфері оборони, передає
Engadget.
Microsoft представила новий сервіс Copilot Health. Він працює на базі
штучного інтелекту та допомагає користувачам отримувати відповіді на
питання про здоров'я. Наразі сервіс вже працює у форматі попереднього
доступу.
Qualcomm декларує сегмент ноутбуків з Windows за ціною $300 та представляє
процесори Snapdragon C. Аналогія з MacBook Neo більш ніж прийнятна,
адже Snapdragon C (від слова Compute) - це чипи на переробленій
мобільній архітектурі Kryo.
YouTube
почав автоматично виявляти та позначати відео, створені або суттєво
змінені за допомогою генеративного штучного інтелекту.
Американський технологічний гігант Nvidia, який є провідним розробником
чипів для штучного інтелекту, планує збільшити щорічні витрати на
Тайвані до 150 млрд дол. оскільки вважає острів «епіцентром революції
ШІ».
Ринок нових легкових автомобілів у ЄС у квітні 2026 року зріс у річному вимірі на 5,1% і досяг 972,3 тис. одиниць, повідомляє Європейська асоціація автовиробників (ACEA).