Фінансові новини
- |
- 22.02.26
- |
- 18:46
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Евробонды Украины на неделе дешевели на ожиданиях инвесторов договоренности страны с МВФ
19:13 25.01.2013 |
Украинские еврооблигации в течение недели продолжали дешеветь на оптимистичных ожиданиях инвесторов в отношении переговоров страны с Международным валютным фондом, сообщила агентству "Интерфакс-Украина" специалист отдела международных продаж долговых ценных бумаг инвесткомпании "Драгон Капитал" Светлана Русакова.
По ее данным, помимо этого, росту стоимости бумаг способствовали позитивные настроения инвесторов на мировых ранках. В результате суверенные бумаги Украина-20 к вечеру пятницы котировались на уровне 105-106% номинала с доходностью 6,9-6,73% годовых, а Украина-21 - на уровне 106,75-107,75% номинала с доходностью 6,85-6,69% годовых.
Среди квазисуверенов покупательскую поддержку получили евробонды Киев-15, цена которых повысилась до 97,25-99,25% номинала, и Киев-16, подорожавшие до 98-100% номинала. Доходность бумаги при этом снизилась до 9,14-8,30% годовых и 10,07-9,37% годовых соответственно.
После небольшой заминки к концу недели выросли в стоимости бумаги Укрэксимбанк-18: котировки еврооблигаций поднялись до уровня 100,625-101,125% номинала, в результате чего их доходность упала до 8,59-8,47% годовых.
Вместе с тем, по данным аналитиков Sberbank CIB, квазисуверенные еврооблигации "Нафтогаз Украины"-14 к вечеру пятницы подешевели до 103,5-104% номинала.
Пятилетние CDS Украины оставались в пределах 560-575 базисных пунктов.
Среди еврооблигаций корпоративных эмитентов спросом пользовались бумаги ПУМБ-14, которые торговались по цене 101,5-103,5% номинала с доходностью 10,13-8,99% годовых.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Правління Національного банку України 19 лютого 2026 року ухвалило
рішення про віднесення АТ "Мотор-Банк" та АТ "Перший Інвестиційний Банк"
до категорії неплатоспроможних.
Американський президент Дональд Трамп офіційно продовжив ще на рік санкції проти Росії через війну в Україні.
Армін Паппергер, генеральний директор оборонного концерну Rheinmetall AG каже, що Росія не зацікавлена в припиненні війни.
У поточному місяці Кабінет Міністрів не вноситиме у Верховну Раду
законопроєкт щодо реєстрації фізичних осіб-підприємців як платників
податку на додану вартість.
Сьогодні
США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна
хоче гарантії безпеки на 20-30 років, заявив президент України Володимир
Зеленський.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 20 лютого 2026 року.
Курс долара США помірно підвищується до євро, фунта стерлінгів і японської єни вранці в п'ятницю.
Ціни на нафту посилили зростання в четвер вдень, зберігаючи позитивну
динаміку після сильного зростання за підсумками попередніх торгів.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 19 лютого 2026 року.
Курс долара США помірно підвищується в парі з японською єною, слабо змінюється до євро і фунта стерлінгів вранці в четвер.
Голова Національного банку України (НБУ) Андрій Пишний повідомив про
призначення Андрія Буквича директором департаменту міжнародного
співробітництва регулятора.
Єврокомісія 25 лютого представить проєкт Industrial Accelerator Act,
який визначить умови отримання субсидій на покупку електромобілів в ЄС.
Влада створює військового мобільного оператора - захищену мережу, яка забезпечить зв'язок на фронті навіть у разі вимкнення Starlink.
Європейський парламент відключив функції штучного інтелекту на робочих
пристроях посадовців через проблеми з кібербезпекою та захистом даних.
15 лютого 2026 року Nio виконала 146 649 операцій із заміни тягових
батарей за добу. Рекорд припав на початок пікового періоду поїздок під
час святкування Китайського Нового року.
Керівник підрозділу Microsoft AI Мустафа Сулейман заявив, що штучний
інтелект зможе замінити більшість офісної роботи за 12-18 місяців.
Дослідники з Шанхайського університету Цзяотун і університету Ціньхуа
представили повністю оптичний процесор LightGen, який призначений для
завдань генеративного ШІ.
Мобільний зв'язок п'ятого покоління у суботу, 14 лютого, з'явився у
Харкові. Про запуск тестової зони 5G у місті LIGA.net повідомили
оператори мобільного зв'язку Київстар, lifecell і Vodafone.