Фінансові новини
- |
- 21.01.26
- |
- 05:12
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Рейтинговые агентства будут предоставлять информацию по-новому
09:54 18.01.2013 |
Решением НКЦБФР N1767 от 11.12.2012 г. утвержден порядок предоставления информации уполномоченными рейтинговыми агентствами. Порядок устанавливает сроки, порядок и формы представления уполномоченными рейтинговыми агентствами в НКЦБФР информации о своей деятельности.
Как сообщает ЮРЛИГА, отчетным периодом для составления информации, согласно документу, является календарный год и месяц. Согласно решению, рейтинговые агентства подают (направляют) годовую информацию в центральный аппарат НКЦБФР до 20 февраля года, следующего за отчетным. Ежемесячная информация направляется в центральный аппарат НКЦБФР до 15 числа месяца, следующих за отчетным.
Информация в электронной форме составляется в соответствии с описанием разделов и схем XML файлов, определенных отдельным документом нормативно-технического характера. Представление информации рейтинговыми агентствами в центральный аппарат НКЦБФР осуществляется в виде электронных документов в соответствии с нормативно-правовыми актами НКЦБФР, которые регулируют представление административных данных и информации в виде электронных документов в НКЦБФР.
По письменному требованию уполномоченного лица комиссии рейтинговое агентство обязано подать информацию в соответствии с порядком в бумажной форме.
К годовой информации прилагается финансовая отчетность в соответствии с законодательством Украины. Финансовая отчетность составляется в соответствии с описанием разделов и схем XML файлов, определенных отдельным документом нормативно-технического характера.
Решение НКЦБФР вступает в силу со дня его официального опубликования, в связи с чем утратит силу решение ГКЦБФР от 19.09.2006 г. N855 "Об утверждении порядка представления уполномоченными рейтинговыми агентствами информации в Государственную комиссию по ценным бумагам и фондовому рынку".
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Україна може стати європейським левом з точки зору темпів зростання
економіки, але їй варто продовжувати необхідні для цього реформи,
наголосила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ)
Крісталіна Георгієва
Мінрозвитку у 2026 році планує підготувати законопроєкт про запровадження обов'язкового техогляду усіх транспортних засобів.
Посеред запеклої суперечки навколо статусу Гренландії президент
Сполучених Штатів Дональд Трамп оголосив запровадження ввізних мит проти
низки європейських країн, які раніше наполягали на неприпустимості
передачі цього острова США.
Україна та Велика Британія підписали угоду про торговельну лібералізацію для деяких видів аграрної продукції.
Через прайс-кепи імпорт електроенергії з Євросоюзу здійснюється лише на 30%
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Вкладники банків, що ліквідуються, у 2025 році отримали 352,8 млн грн гарантованого відшкодування.
У вівторок, 20 січня, золото досягло рекордного максимуму, вперше подолавши поріг у 4 700 доларів США за унцію.
Курс долара США знижується до євро і фунта вранці у вівторок через
зростання напруженості у відносинах між Сполученими Штатами і Європою. У
парі з японською валютою долар дорожчає.
Сьогодні в Україні в готівковому обігу перебуває 1,5 млрд монет
номіналом 50 копійок. Щоб підтримувати їхню належну якість, щороку
потрібно докарбовувати близько 30 млн монет, частину з яких планується
замінити шагами.
У 2025 році статки світових мільярдерів зросли до 18,3 трлн американських доларів - найвищого показника на сьогодні.
Міжнародний валютний фонд (МВФ) передбачає, що за підсумками 2026 року
світова економіка зросте на 3,3%, це більше, ніж прогнозувалося у жовтні
торік.
Минулого тижня BitcoinWorld повідомили, що кількість унікальних блокчейн-адрес, які зберігають стейблкоїни, сягнула 200 млн.
Кількість абонентів "Київстару", які зареєструвалися для використання
технології Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий зв'язок зі
смартфоном) від часу її запуску у листопаді 2025 року, перевищила 3 млн
абонентів, найактивніше сервісом користуються в Києві, Львові, Вінниці,
Хмельницькому та Дніпрі
Згідно з угодою, тайванські компанії з виробництва мікросхем та
технологій інвестують щонайменше $250 млрд у виробничі потужності в США,
а уряд Тайваню гарантуватиме цим компаніям кредит на $250 млрд.
США впроваджують 25% мита на певні чипи для штучного інтелекту, вироблені на Тайвані, зокрема NVIDIA H200. Як передає
Bloomberg, уряд буде стягувати мито з мікросхем, які ввозяться до США
перед остаточною відправкою китайським клієнтам та на інші закордонні
ринки.
Wikimedia Enterprise створено у 2021 році для надання великим
компаніям платного доступу до розширеної версії API Wikipedia. Ця версія
адаптована для комерційного використання та роботи з системами штучного
інтелекту.
Платформа X Ілона Маска заявила, що Grok більше не генеруватиме оголені
зображення людей. Компанія заявляє, що нові обмеження були впроваджені
для акаунта чат-бота у соціальній мережі й подібна функціональність
тепер недоступна навіть платним користувачам.
Відсьогодні YouTube запускає новий пакет інструментів для батьків з
України, які зможуть краще контролювати що і як довго їхні діти
дивляться на платформі. Серед них - налаштування часу перегляду для
Shorts та нагадування про сон чи перерву.
Компанія NVIDIA оголосила про фінальний запуск технології DLSS 4.5 Super Resolution, який відтепер доступний усім користувачам відеокарт GeForce RTX.