Фінансові новини
- |
- 22.12.25
- |
- 01:50
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Золото дорожает наряду с другими сырьевыми товарами в ожидании соглашения по бюджету в США
14:45 18.12.2012 |
Стоимость золота увеличивается во вторник наряду с общим ростом котировок сырьевого сектора, что связано с позитивными ожиданиями рынка по поводу бюджетного соглашения в США.
Согласно данным Нью-Йоркской биржи Comex, по состоянию на 13.32 кв февральский фьючерс на золото подорожал на 1,7 доллара, или 0,09%, - до 1699,90 доллара за тройскую унцию.
"Золото практически вернулось к отметке 1700 долларов за унцию. Кроме оптимизма по бюджетным вопросам в США, его рост поддерживается также негативной динамикой курса доллара", - заявил аналитик Numis Securities в Лондоне Кэйли Баркер (Cailey Barker), слова которого приводит агентство Bloomberg.
Заявления американских политиков о намерении остаться в Вашингтоне и продолжить обсуждение бюджетных и налоговых вопросов дает инвесторам основания надеяться на их своевременное решение. В противном случае с 1 января США грозит автоматическое сокращение бюджетных расходов и рост налоговой нагрузки, что, по мнению экспертов, грозит несколькими месяцами падения экономики.
Рост котировок во вторник ограничивают новости из Испании. Число невозвратных кредитов в портфелях испанских банков возросло в октябре до новой рекордно высокой отметки в 189,6 миллиарда евро, или 11,2% от общего количества предоставленных займов. В сентябре число "плохих" кредитов составляло 10,7%.
Общий объем выданных кредитов, по предварительной оценке, сократился в октябре до 1,69 триллиона евро с 1,7 триллиона евро в сентябре.
Практически не повлияла на рынок статистика по годовой инфляции в Великобритании - темпы роста потребительских цен в ноябре сохранились на отметке октября в 2,7%, как и ожидали аналитики. В месячном исчислении рост цен также совпал с прогнозами, оказавшись на уровне 0,2%.
Рост цен на золото в 2011 году составил почти 10%. В результате одиннадцатилетний период роста стоимости металла является самым продолжительным, по крайней мере, с 1920 года. За третий квартал 2012 года стоимость золота увеличилась на 11%. За ноябрь цена драгметалла уменьшилась на 0,4%.
Основными факторами поддержки стоимости золота, которое, как правило, рассматривается инвесторами как более надежная альтернатива нестабильным валютам и подверженным серьезным колебаниям акциям компаний, остаются долговой кризис в Европе и ускорение инфляции в разных странах.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Саміт Європейського Союзу затвердив рішення про спільне запозичення для України на суму 90 млрд євро.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що поки що не зміг
отримати розгорнуту відповідь про алгоритм дій США в рамках гарантій
безпеки Україні на випадок повторної агресії РФ.
Власники 99,06% ВВП-варантів, які перебувають в обігу на загальну суму $2,635 млрд, підтримали їх повний обмін на звичайні єврооблігації України, йдеться у біржовому повідомленні України у четвер.
З 1 січня 2027 року платники єдиного податку з доходом від 1 млн грн повинні будуть сплачувати 20% ПДВ
Кабінет міністрів України дозволив Міністерству фінансів понаднормово
запозичити 55 млрд грн. Їх планують використовувати на початку
наступного року.
Кожен власник складу рано чи пізно стикається з банальною проблемою -
місця не вистачає. Товарів стає більше, асортимент росте, а стіни
приміщення залишаються на місці.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Ціни на золото і срібло зросли до рекордних максимумів на тлі
повільнішої, ніж очікувалося, інфляції в США, яка підтримала прогнози на
подальше зниження процентних ставок.
За попередніми ітогами 2025 року, криптовалютна біржа Binance лідирує за
обсягами торгованих криптоактивів. У 2025 році сукупний притік
криптовалют на Binance досяг нового історичного максимуму - $1,17 трлн,
що на 31% більше, ніж у 2024 році.
Регулятор банківського ринку вважає, що Верховна Рада повинна відійти від практики мораторіїв на роботу з NPL
Щорічне зростання чистих гривневих кредитів бізнесу прискорилося до 35%, а роздрібного кредитування - до 33%.
Долар США вдень у четвер дорожчає до євро та єни, але знижується до фунта стерлінгів.
Загалом від початку заснування Фонду сума виплат гарантованого
відшкодування склала 105,0 млрд грн, відшкодування отримали 95,9%
вкладників банків, зазначено у повідомленні.
За відповідне рішення проголосувало 264 народних депутата. Відповідний законопроєкт був зареєстрований 1 жовтня 2025 року.
Йдеться про застосунок, пов'язаний із Sei - блокчейном рівня Layer 1,
який створили спеціально для торгівлі цифровими активами. Застосунок
попередньо встановлюватимуть на всі нові смартфони Xiaomi, що
продаватимуться за межами материкового Китаю та США.
За словами спікерів, одразу після початку повномасштабного вторгнення РФ
у лютому 2022 року Україна перенесла критичні масиви даних до
дата-центрів на території ЄС. Уже в 2023 році стратегія була
трансформована в бік створення суверенних національних дата-центрів із
підтримкою транскордонних рішень резервного копіювання.
Google анонсувала новий експериментальний веббраузер під назвою
Disco, що орієнтований на інтеграцію ШІ у процес перегляду сторінок.
Першою функцією браузера стала GenTabs - віджети, створені на основі
відкритих вкладок, історії чатів і запитів користувача.
AMD може розглядати 2-нм техпроцес Samsung для випуску майбутніх
чипів. Про це повідомляють джерела з Південної Кореї.
Європейський Союз розглядає можливість п'ятирічної відстрочки своєї
заборони на використання двигунів внутрішнього згоряння після сильного
тиску з боку деяких найбільших автомобільних країн регіону.
Зловмисники застосовують нову схему для поширення шкідливого ПЗ Atomic
macOS Stealer (AMOS), використовуючи довіру користувачів до чат-ботів на
зразок ChatGPT від OpenAI чи Grok від xAI. Про це повідомляє Huntress у
своєму дослідженні.
У листопаді український автопарк поповнили понад 11 тис.
автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення (BEV). Це
майже втричі більше, ніж у листопаді торік.