Фінансові новини
- |
- 22.02.26
- |
- 03:31
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Единая европейская валюта торгуется к доллару у 6-недельного максимума
08:43 04.12.2012 |
Сегодня евро торгуется относительно доллара около максимального уровня за 6 недель в ожидании сегодняшней встречи министров финансов стран Евросоюза, сообщает Bloomberg.
Курс европейской валюты к доллару к 7:29 кв составил $1,3057 по сравнению с $1,3054 по итогам торгов накануне. В понедельник стоимость евро поднималась до $1,3076 - максимума с 23 октября.
Курс евро относительно иены опустился на то же время до 107,19 иены против 107,36 иены накануне.
Пара доллар/иена торгуется на уровне 82,1 иены по сравнению с 82,25 иены в понедельник.
"Евро выглядит сильным после появления позитивных новостей из Греции и Испании, - отметил вице-президент подразделения глобальных рынков Sumitomo Mitsui Trust Bank Ltd. в Нью-Йорке Ясухиро Каизаки. - Можно ожидать дальнейшего подъема курса европейской валюты, если лидеры ЕС достигнут какого-то прогресса на предстоящих переговорах".
Греция объявила вчера условия выкупа собственного долга, предложив приобрести у инвесторов бумаги на общую сумму 10 млрд евро. Предложенные инвесторам условия выкупа долга действуют до 7 декабря, и на следующей неделе, 10 декабря, Еврогруппа подведет итоги греческого выкупа госдолга.
Министры финансов стран еврозоны, которые провели в понедельник в Брюсселе свое очередное заседание, формально одобрили выделение помощи испанским банкам на 39,5 млрд евро. Сумма этого пакета значительно меньше первоначально обсуждавшихся 100 млрд евро, однако считается достаточной для стабилизации ситуации в банковской системе страны. Необходимость рекапитализации банков была одной из главных проблем, которая подрывала доверие инвесторов к Испании.
В Брюсселе на сегодняшней встречи глав финансовых ведомств 27 стран Евросоюза будет обсуждаться вопрос создания единого банковского регулятора в Европе.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Правління Національного банку України 19 лютого 2026 року ухвалило
рішення про віднесення АТ "Мотор-Банк" та АТ "Перший Інвестиційний Банк"
до категорії неплатоспроможних.
Американський президент Дональд Трамп офіційно продовжив ще на рік санкції проти Росії через війну в Україні.
Армін Паппергер, генеральний директор оборонного концерну Rheinmetall AG каже, що Росія не зацікавлена в припиненні війни.
У поточному місяці Кабінет Міністрів не вноситиме у Верховну Раду
законопроєкт щодо реєстрації фізичних осіб-підприємців як платників
податку на додану вартість.
Сьогодні
США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна
хоче гарантії безпеки на 20-30 років, заявив президент України Володимир
Зеленський.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 20 лютого 2026 року.
Курс долара США помірно підвищується до євро, фунта стерлінгів і японської єни вранці в п'ятницю.
Ціни на нафту посилили зростання в четвер вдень, зберігаючи позитивну
динаміку після сильного зростання за підсумками попередніх торгів.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 19 лютого 2026 року.
Курс долара США помірно підвищується в парі з японською єною, слабо змінюється до євро і фунта стерлінгів вранці в четвер.
Голова Національного банку України (НБУ) Андрій Пишний повідомив про
призначення Андрія Буквича директором департаменту міжнародного
співробітництва регулятора.
Єврокомісія 25 лютого представить проєкт Industrial Accelerator Act,
який визначить умови отримання субсидій на покупку електромобілів в ЄС.
Влада створює військового мобільного оператора - захищену мережу, яка забезпечить зв'язок на фронті навіть у разі вимкнення Starlink.
Європейський парламент відключив функції штучного інтелекту на робочих
пристроях посадовців через проблеми з кібербезпекою та захистом даних.
15 лютого 2026 року Nio виконала 146 649 операцій із заміни тягових
батарей за добу. Рекорд припав на початок пікового періоду поїздок під
час святкування Китайського Нового року.
Керівник підрозділу Microsoft AI Мустафа Сулейман заявив, що штучний
інтелект зможе замінити більшість офісної роботи за 12-18 місяців.
Дослідники з Шанхайського університету Цзяотун і університету Ціньхуа
представили повністю оптичний процесор LightGen, який призначений для
завдань генеративного ШІ.
Мобільний зв'язок п'ятого покоління у суботу, 14 лютого, з'явився у
Харкові. Про запуск тестової зони 5G у місті LIGA.net повідомили
оператори мобільного зв'язку Київстар, lifecell і Vodafone.