Фінансові новини
- |
- 15.03.26
- |
- 06:34
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Евро опустился до $1,3003 на новостях из Испании
15:14 23.10.2012 |
Евро дешевеет во вторник по отношению к большинству мировых валют после снижения рейтингов пяти испанских регионов агентством Moody's, которое было воспринято рынками как еще один сигнал неразрешенности долгового кризиса в еврозоне, сообщает агентство Bloomberg.
Евро к 14:20 кв 23 октября опустился до $1,3003 по сравнению с $1,3061 в понедельник вечером на торгах в Нью-Йорке.
Кроме того, инвесторы обеспокоены сообщениями в испанской газете El Confidencial о том, что Мадрид не сможет выполнить поставленную на этот год задачу сокращения бюджетного дефицита. По данным газеты, правительство Испании поставило Евросоюз в известность о том, что дефицит госбюджета в 2012 году снизится лишь до 7,3% ВВП с 9,4% ВВП в 2011 году, а не до 6,3% ВВП, как планировалось.
Курс иены к доллару возобновил рост, поскольку инвесторы сочли падение японской нацвалюты, вызванное ожиданиями дополнительных мер стимулирования со стороны Банка Японии, чрезмерным.
Стоимость доллара к японской нацвалюте снизилась на 0,2% - до 79,84 иены, ранее в ходе торгов доллар поднимался выше 80 иен впервые за 3 месяца. Евро подешевел в паре с иеной на 0,5% - до 103,81 против 104,41 иены накануне.
Международное рейтинговое агентство Moody's Investors Service после закрытия рынков в понедельник снизило рейтинги пяти испанских регионов, включая Каталонию, на один-два пункта из-за их финансовой слабости и предстоящего погашения задолженности.
Спрос на евро также сдерживается ожиданиями очередной порции слабых статданных. Во вторник будут опубликованы данные о потребительском доверии в еврозоны. По оценкам экспертов, они покажут сохранение индекса потребдоверия на уровне 25,9 пункта - минимальном с мая 2009 года.
Индекс делового доверия во Франции упал в октябре до минимума с августа 2009 года - 85 пунктов, сообщило во вторник статуправление страны.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держава нараховуватиме кешбек за купівлю пального на АЗС. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Долар США почав активно зростати у парах з євро та фунтом стерлінгів у п'ятницю вдень, залишаючись стабільним у парі з єною.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 13 березня 2026 року.
Динаміка обмінного курсу гривні щодо долару та євро з початку березня
відображає вплив ринкових чинників, повідомили у пресслужбі
Національного банку України
Долар США слабо зміцнюється до євро і фунта стерлінгів на торгах у п'ятницю, стабільний у парі з єною.
Національний банк України (НБУ) 12 березня встановив довідковий курс
гривні до долара на рівні 44,1156 грн/$1, за день він послабився майже
на 20 коп. та другий день поспіль оновив історичний мінімум.
Ціни на золото слабо зростають у четвер. Підтримку дорогоцінному металу
надає попит на захисні активи через конфлікт на Близькому Сході, а
негативним фактором виступає зміцнення долара.
Національний банк України з понеділка, 9 березня, після затримання
інкасаторських автомобілів Ощадбанку в Угорщині почав проводити операції
з обміну безготівкової валюти на готівкову для підтримки ліквідності
банків. Про це повідомляється на сайті регулятора.
Тепер,
коли механічні можливості звичайної стрічки практично вичерпані, шведи
вирішили, що настав час додати в цей елемент безпеки трохи
обчислювальної потужності та сенсорів.
Nvidia продовжує доводити, що конкуренція на ринку дискретних
відеокарт - це щось із розряду міфів Давньої Греції. Поки Intel та AMD
намагаються знайти своє місце під сонцем, «зелені» просто забирають собі
все сонце разом із шезлонгами та баром.
Генеральна директорка Xbox Аша Шарма здійснила свій перший гучний крок на новій посаді.
Очільниця підрозділу Microsoft повідомила в X про роботу над Project
Helix - консоллю наступного покоління
Замість того, щоб нескінченно вдосконалювати власну архітектуру MMA, Mercedes-Benz готує глобальну платформу нового покоління. Вона має стати основою для всього «молодшого» модельного ряду: від A-Class та B-Class до популярних кросоверів GLA та GLB.
Apple представила новий бюджетний MacBook Neo, який оснащений процесором A18 Pro, що використовувався в iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max.
Qualcomm довгий час годувала нас обіцянками про те, що Windows на Arm
- це не просто спроба вижити в світі без розетки, а повноцінна заміна
традиційним «пічкам» на x86.
Xiaomi, схоже, остаточно вирішила, що статус простого збирача
«заліза» інших компаній їй більше не до вподоби.