Фінансові новини
- |
- 15.03.26
- |
- 13:11
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Американский рынок акций завершил торги в красной зоне
07:58 10.10.2012 |
Американский рынок акций завершил торги снижением на 0,8-1,5% на фоне слабых прогнозов в отношении корпоративных прибылей в преддверии начала сезона отчетностей по итогам третьего квартала, неофициальный старт которому после закрытия рынков во вторник дал алюминиевый гигант Alcoa, сообщает агентство Bloomberg.
Негативом для рынка также стало ухудшение прогнозов роста мировой экономики от Международного валютного фонда.
Индекс Dow Jones Industrial Average упал во вторник на 110,12 пункта (0,81%) - до 13473,53 пункта.
Standard & Poor's 500 снизился на 14,4 пункта (0,99%), составив 1441,48 пункта.
Значение индекса Nasdaq Composite уменьшилось на 47,33 пункта (1,52%) - до 3065,02 пункта.
Вчера исполнилось пять лет, с тех пор как 9 октября 2007 года индекс "широкого рынка" Standard & Poor's 500 достиг отметки в 1565,15 пункта - максимума за всю историю.
По итогам торгов в понедельник этот индикатор оказался на уровне 1455,88 пункта, то есть всего на 7% ниже рекорда. 9 марта 2009 года индикатор опустился до 12-летнего минимума в 676,53 пункта, а затем постоянно поднимался благодаря росту стоимости акций компаний потребительского и финансового секторов.
Аналитики Уолл-стрит единогласно прогнозируют, что S&P 500 обновит рекордный максимум уже в 2013 году.
Бумаги Apple подешевели на 0,4%, немного отыграв наблюдавшееся в течение сессии падение на 2,3%. Аналитик Nomura Securities International Inc. Стюарт Джеффри заявил во вторник, что Apple будет сталкиваться со все возрастающими трудностями на фоне замедления темпов роста продаж смартфонов на развитых рынках.
Прогнозы скорректированной прибыли компании на акцию по итогам минувшего четвертого финквартала ухудшились до $8,92 с $10,55 в апреле. Компания отчитывается 25 октября.
Акции высокотехнологичных компаний, подешевевшие в среднем на 1,3%, оказали наибольшее понижательное давление на S&P 500 среди всех 10 основных отраслевых подгрупп индикатора.
Котировки ценных бумаг Intel упали на 2,7% во вторник и достигли минимума с октября 2011 года после того, как эксперты Sanford C. Bernstein понизили оценку бумаг компании до "ниже рынка" с "на уровне рынка", сославшись на долгосрочные перспективы развития бизнеса.
Капитализация Netflix обвалилась на 11% после того, как аналитики Bank of America Corp. ухудшили оценку бумаг компании до "ниже рынка".
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держава нараховуватиме кешбек за купівлю пального на АЗС. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Долар США почав активно зростати у парах з євро та фунтом стерлінгів у п'ятницю вдень, залишаючись стабільним у парі з єною.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 13 березня 2026 року.
Динаміка обмінного курсу гривні щодо долару та євро з початку березня
відображає вплив ринкових чинників, повідомили у пресслужбі
Національного банку України
Долар США слабо зміцнюється до євро і фунта стерлінгів на торгах у п'ятницю, стабільний у парі з єною.
Національний банк України (НБУ) 12 березня встановив довідковий курс
гривні до долара на рівні 44,1156 грн/$1, за день він послабився майже
на 20 коп. та другий день поспіль оновив історичний мінімум.
Ціни на золото слабо зростають у четвер. Підтримку дорогоцінному металу
надає попит на захисні активи через конфлікт на Близькому Сході, а
негативним фактором виступає зміцнення долара.
Національний банк України з понеділка, 9 березня, після затримання
інкасаторських автомобілів Ощадбанку в Угорщині почав проводити операції
з обміну безготівкової валюти на готівкову для підтримки ліквідності
банків. Про це повідомляється на сайті регулятора.
Тепер,
коли механічні можливості звичайної стрічки практично вичерпані, шведи
вирішили, що настав час додати в цей елемент безпеки трохи
обчислювальної потужності та сенсорів.
Nvidia продовжує доводити, що конкуренція на ринку дискретних
відеокарт - це щось із розряду міфів Давньої Греції. Поки Intel та AMD
намагаються знайти своє місце під сонцем, «зелені» просто забирають собі
все сонце разом із шезлонгами та баром.
Генеральна директорка Xbox Аша Шарма здійснила свій перший гучний крок на новій посаді.
Очільниця підрозділу Microsoft повідомила в X про роботу над Project
Helix - консоллю наступного покоління
Замість того, щоб нескінченно вдосконалювати власну архітектуру MMA, Mercedes-Benz готує глобальну платформу нового покоління. Вона має стати основою для всього «молодшого» модельного ряду: від A-Class та B-Class до популярних кросоверів GLA та GLB.
Apple представила новий бюджетний MacBook Neo, який оснащений процесором A18 Pro, що використовувався в iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max.
Qualcomm довгий час годувала нас обіцянками про те, що Windows на Arm
- це не просто спроба вижити в світі без розетки, а повноцінна заміна
традиційним «пічкам» на x86.
Xiaomi, схоже, остаточно вирішила, що статус простого збирача
«заліза» інших компаній їй більше не до вподоби.