Фінансові новини
- |
- 06.05.26
- |
- 04:57
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Курс доллара к евро продолжил расти в среду на негативе из Испании
08:36 27.09.2012 |
Курс доллара к евро продолжил расти в среду на фоне нежелания инвесторов рисковать своими сбережениями в связи со сложной экономической ситуацией в Испании, а также ожиданиями важных новостей из страны, свидетельствуют данные торгов.
К концу торговой сессии среды курс доллара к европейской валюте вырос до 1,2871 доллара за евро против 1,2900 доллара за евро к концу предыдущей торговой сессии. При этом в ходе торгов евро дешевел к доллару до 1,2868 доллара за евро, что является минимальным за прошедшие две недели уровнем. К японской валюте доллар ослабел до 77,75 иены за доллар против 77,80 иены за доллар на закрытии торгов вторника. Курс доллара к корзине шести валют стран - основных торговых партнеров США вырос до 79,84 пункта с 79,67 пункта во вторник.
Во вторник доходность гособлигаций Испании вновь начала расти и превысила отметку в 6%. Причиной послужили разногласия правительства Каталонии и премьер-министра страны Мариано Рахоя в вопросе предоставления региону независимости. Ранее глава правительства Каталонии Артур Мас объявил о проведении досрочных выборов в регионе, которые намечены на 25 ноября и, как отмечают испанские политологи, фактически станут референдумом по вопросу об отделении Каталонии. Рахой, в свою очередь, отказался предоставлять региону возможность самостоятельно определять уровень налоговых отчислений в госказну.
Кроме того, рост доходности поддержали опасения участников торгов по поводу экономических перспектив страны, которые усилились в преддверии обнародования испанскими властями проекта бюджета на 2013 год, который может включать более жесткие меры экономии. В пятницу также ожидается публикация окончательных итогов аудиторской проверки банковского сектора страны.
"Рынок вновь обратил внимание на финансовые проблемы Испании. Однако теперь участники торгов стали более нервными, что негативно повлияло на испанский рынок облигаций, долговой рынок периферийных стран еврозоны и, как следствие, курс евро", - приводит агентство MarketWatch мнение аналитика HSBC Роберта Линча (Robert Lynch).
Напряженной также остается ситуация в экономике Греции. Министр финансов страны Яннис Стурнарас заявил, что продление бюджетной программы на два года обойдется в сумму до 15 миллиардов евро. В связи с этим МВФ требует от кредиторов среди стран ЕС списать часть греческих долгов, однако Европа предпочитает продлить сроки бюджетной программы.
В то же время более сильный рост американской валюты сдерживался данными по продажам новых домов с США за август, согласно которым их число сократилось на 0,3% - до 373 тысяч, в то время как аналитики прогнозировали увеличение объема продаж на 2,2%, до 380 тысяч домов.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Велика Британія готується розпочати переговори щодо приєднання до
плану Європейського Союзу з надання Україні кредиту на суму 90 млрд
євро.
Франція запропонувала Греції угоду про передачу всіх її винищувачів
Mirage 2000 Україні в обмін на вигідні умови придбання винищувачів
Rafale у компанії Dassault Aviation.
Зазначається, що розгортання української системи Sky Map на авіабазі
Принца Султана, про яке раніше не повідомлялося, є ознакою того, як
українські військові значно просунулися вперед у технологіях дронів та
боротьби з ними
Посли-постійні представники країн-членів Європейського союзу схвалили як
останній законодавчий акт - зміни до регламенту про багаторічну
фінансову політику ЄС, який був необхідний для забезпечення виплати
Україні
Український президент наголосив, що відновлення "Дружби" Київ пов'язує з
розблокуванням Європейським Союзом кредиту у 90 млрд євро для потреб
України.
Посудомийна машина для багатьох сімей стала такою ж звичною, як
холодильник. Питання сьогодні - не «брати чи не брати», а під які
реальні потреби підбирати
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
За січень - квітень 2026 року уряд залучив від продажу / обміну
облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) на аукціонах понад 184
млрд грн, а загалом упродовж воєнного стану - більш як 2,21 трлн грн.
Державний і гарантований державою борг України станом на 31 березня поточного року становив 9,23 трлн грн, або $210,82 млрд.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:30 кч 1 травня 2026 року.
Національний банк України погіршив прогноз щодо надходження міжнародних резервів.
Долар США дешевшає до євро і фунта стерлінгів після засідань Європейського центрального банку (ЄЦБ) і Банку Англії.
Національний банк України ухвалив рішення залишити облікову ставку на рівні 15%.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку станом на 12:00 кч 30 квітня 2026 року.
Використання штучного інтелекту вже стало повсякденною практикою для
більшості студентів і працівників, однак ключовою конкурентною перевагою
на ринку праці в найближчі роки залишатимуться не технічні, а людські
навички - комунікація, лідерство, емоційний інтелект, критичне мислення
та здатність працювати з людьми.
В Києві з 27 квітня на майданчиках КП "Київтранспарксервіс" змінюються тарифи на паркування.
До 2031 року кількість мільярдерів у світі може
сягнути 3915. Найбагатші люди світу накопичують кошти прискореними
темпами через розвиток технологій, зокрема штучного інтелекту.
Google, мабуть, втомилася від порівнянь своїх дата-центрів зі звичайними
серверними фермами. У свіжому пресрелізі компанія фактично проголосила
еру «гіперкомп'ютерів».
Microsoft оголосила про першу в своїй 51-річній історії програму
добровільного дострокового виходу на пенсію для американських
співробітників.
Китайські виробники електромобілів цього року можуть впровадити
інтелектуальні системи водіння на основі LiDAR-них датчиків у моделях
вартістю від 60 000 юанів - про це повідомляє технологічна компанія на
базі штучного інтелекту Robosense
Місія Artemis II продемонструвала роботу лазерного зв'язку між
космічним кораблем Orion і Землею зі швидкістю до 260 Мбіт/с. Дані
передавалися під час польоту навколо Місяця