Фінансові новини
- |
- 09.06.26
- |
- 15:56
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Евро опустился до $1,2105, дешевеет к иене 5-ю сессию подряд
15:52 24.07.2012 |
Евро в ходе торгов во вторник снижается по отношению к доллару и дешевеет к иене пятую сессию подряд, чего не наблюдалось с мая, из-за опасений ухудшения ситуации в Испании и Италии, сообщает агентство Bloomberg.
Евро к 14:20 кв 24 июля снизился до $1,2105 с $1,2117 по итогам сессии в Нью-Йорке в понедельник, когда единая европейская валюта падала до минимума с июня 2010 года - $1,2067.
В паре с иеной евро понизился до 94,61 иены с 94,99 накануне. Курс доллара к японской нацвалюте снизился на 0,3% - до 78,16 иены.
"Евро движется вниз, вопрос лишь в том, как быстро и как глубоко он упадет. Снижение рейтингов агентством Moody's усиливает негативные настроения, и выбранное агентством время нельзя назвать удачным с учетом происходящего в Испании", - заявил руководитель отдела валютной стратегии Nomura International в Европе Джефф Кендрик.
Рейтинговое агентство Moody's Investors Service в понедельник ухудшило прогнозы рейтингов Германии, Нидерландов и Люксембурга со "стабильного" до "негативного", указав на растущие риски в связи с долговым кризисом в еврозоне, в результате которого финансовая помощь может потребоваться Испании и Италии.
Доходность эталонных гособлигаций Испании во вторник обновила рекорд за все время существования евро - 7,58%, цены на госбумаги Италии также снижаются.
Во вторник Испания разместила краткосрочные векселя со сроками обращения 3 и 6 месяцев на общую сумму 3,05 млрд евро. Стоимость заимствования по обоим траншам выросла до максимума с ноября прошлого года, когда были достигнуты рекордные показатели доходности при размещении за 8 лет.
Италия проведет аукционы векселей 26 и 27 июля.
Волатильность на рынках лишь усилилась после выступления премьер-министра Греции Антониса Самараса. Правительство Греции намерено выполнить задачи, подставленные перед ним международными кредиторами в рамках оказания финансовой помощи, заявил он. Однако "некоторые элементы, провоцирующие рецессию, следует пересмотреть, если мы хотим добиться выполнения этих задач", считает греческий премьер.
Начиная со вторника в Афинах работает миссия "тройки" (Европейский центральный банк, Еврокомиссия и Международный валютный фонд), которая должна проверить ход исполнения взятых на себя Грецией обязательств в обмен на предоставленные ей международные кредиты. И если Греции не удастся доказать, что она делает все возможное для сокращения бюджетного дефицита и оздоровления экономики, единая Европа, скорее всего, не выделит ей средства, необходимые на осуществление процентных выплат.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Верховна Рада підтримала прийняття в другому читанні та в цілому
законопроєкту №15111-д про автоматичний обмін інформацією щодо доходів
на цифрових платформах.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що
Київ сподівається на додаткове фінансування від партнерів для
забезпечення контрактної системи української армії.
Україна може вперше втратити частину фінансової допомоги Європейського
Союзу через невиконані в рамках програми Ukraine Facility реформи
Палата представників США ухвалила законопроєкт про допомогу Україні та масштабні санкції проти Росії. Підсумок - 226 проти 195.
Прем'єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що його країна досягла "всеосяжної угоди" з Україною щодо угорської нацменшини.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:30 кч 9 червня 2026 року.
Долар США дешевшає до євро, фунта стерлінгів та єни вранці у вівторок.
Ціни на нафту вранці у вівторок падають після зростання напередодні, інвестори оцінюють перспективи близькосхідного конфлікту.
За минулий тиждень підприємці оформили 967 нових кредитів на загальну
суму 4,42 млрд грн у межах державної програми "Доступні кредити
5-7-9%", яка входить до політики підтримки виробників "Зроблено в
Україні".
Національний банк України (НБУ) 8 червня встановив довідковий курс
гривні до долара на рівні 44,4533 грн/$1, за день він послабився на 9
коп. та оновив історичний мінімум.
Національний банк України (НБУ) минулого тижня зменшив інтервенції на
міжбанківському ринку на $29,5 млн, або на 3,7% - до $766,5 млн,
свідчить статистика на сайті регулятора.
Долар США стабільний до євро, фунта стерлінгів та єни на торгах у понеділок.
NVIDIA офіційно представила RTX Spark - новий ARM-чип для Windows-ПК,
який поєднує процесорні ядра Grace та графіку Blackwell в одному
корпусі.
Компанія SpaceX, що належить Ілону Маску, розширює сферу своєї
діяльності, отримавши новий великий контракт у сфері оборони, передає
Engadget.
Microsoft представила новий сервіс Copilot Health. Він працює на базі
штучного інтелекту та допомагає користувачам отримувати відповіді на
питання про здоров'я. Наразі сервіс вже працює у форматі попереднього
доступу.
Qualcomm декларує сегмент ноутбуків з Windows за ціною $300 та представляє
процесори Snapdragon C. Аналогія з MacBook Neo більш ніж прийнятна,
адже Snapdragon C (від слова Compute) - це чипи на переробленій
мобільній архітектурі Kryo.
YouTube
почав автоматично виявляти та позначати відео, створені або суттєво
змінені за допомогою генеративного штучного інтелекту.
Американський технологічний гігант Nvidia, який є провідним розробником
чипів для штучного інтелекту, планує збільшити щорічні витрати на
Тайвані до 150 млрд дол. оскільки вважає острів «епіцентром революції
ШІ».
Ринок нових легкових автомобілів у ЄС у квітні 2026 року зріс у річному вимірі на 5,1% і досяг 972,3 тис. одиниць, повідомляє Європейська асоціація автовиробників (ACEA).