Фінансові новини
- |
- 01.07.26
- |
- 11:58
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Украинский рынок акций в четверг утром взял курс на снижение
11:46 12.07.2012 |
Фондовый рынок Украины начал торги в четверг "медвежьим настроем": участники активизировали продажи, разочаровавшись обнародованным протоколом июньского заседания ФРС. Индекс "Украинской биржи" (УБ) к 10:35 кв просел на 2,6% - до 1095,32 пункта, индекс ПФТС - на 0,66%, до 397,02 пункта.
В "индексной корзине" УБ в снижении лидировали акции Укрсоцбанка (-5,71%), "Донбассэнерго" (-2,81%) и "Центрэнерго" (-2,24%). Дорожали только акции "Укрнафты" (+1,1%).
На ПФТС тройку лидеров снижения составили бумаги Алчевского меткомбината (-2,53%), "Центрэнерго" (-1,9%) и Укрсоцбанка (-1,08%).
Старший инвестиционный консультант инвесткомпании "Драгон Капитал" Оксана Ступак прогнозирует, что, несмотря на наблюдаемые продажи, инвесторы не будут действовать агрессивно, как минимум, до следующей недели. "Во вторник выступит глава ФРС Бен Бернанке, и, возможно, тогда предложит новые инструменты для обеспечения более высоких темпов экономического роста США", - сказала она агентству "Интерфакс-Украина".
Как полагают аналитики инвестгруппы "Сортис", обнародованный накануне протокол заседания ФРС внес еще больше неопределенности в ожидания участников относительно действий регулятора. На этом фоне фокус внимания игроков может сместиться на данные по промпроизводству в еврозоне и корпоративные отчеты американских компаний.
Кроме того, эксперты допускают желание некоторых участников отыграть сообщение о заинтересованности российского инвестора во вхождении в капитал Крюковского ВСЗ.
Комментируя заявление австрийской OW Capital Management GmbH (Вена), на 100% подконтрольной главе совета директоров российского производителя вагонов ОАО "Завод металлоконструкций" (ЗМК, Энгельс, Саратовская обл.) Станиславу Гамзалову, о намерении приобрести 25%+1 акцию ПАО "Крюковский вагоностроительный завод", аналитики инвесткомпании "Альтана Капитал" отметили, что продажа акций предприятия выгодна компании.
"Продажа акций Крюковского ВСЗ выгодна менеджменту компании, так как позволит пополнить оборотные средства, необходимые для производственных нужд, а заинтересованность Станислава Гамзалова, скорее всего, объясняется намерениями приобрести дополнительные конкурентные преимущества для российского "Завода металлоконструкций", - считают аналитики "Альтана Капитал".
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


У 30-й пакет військової допомоги від Данії увійдуть боєприпаси та інше озброєння. Також передбачені кошти на "данську модель", яка дозволяє закуповувати продукцію в українських підприємств.
Україна та Швеція у вівторок, 30 червня, уклали угоду про закупівлю 16 сучасних винищувачів Gripen E.
Вже найближчими днями Єврокомісія завершить оцінку контрактів, наданих
їй Україною, з тим, щоб здійснити виплату ще частини з 6 млрд євро
першого оборонного траншу з пакета фінансування на 90 млрд.
Польща не передаватиме Україні винищувачі МіГ-29, оскільки Київ відмовився ділитися технологіями виробництва безпілотників.
Семеро з 11 членів Комітету з монетарної політики (КМП) Національного
банку України вважають, що за умови збереження контрольованих
інфляційних очікувань, жвавого попиту на гривневі активи та стійкої
ситуації на валютному ринку достатньо буде надалі утримувати облікову
ставку на незмінному рівні 15% річних, йдеться в опублікованих у
понеділок підсумках дискусії КМП щодо рівня облікової ставки 17 червня.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Долар США зміцнюється щодо основних світових валют у середу вранці.
Платіжна система Visa оголосила про запуск нового функціоналу
сервісів Visa Accept і Visa Direct, що дозволить використовувати
смартфони для приймання та здійснення цифрових платежів.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 30 червня 2026 року.
НАК "Нафтогаз України" офіційно запропонував бондхолдерам
реструктуризувати облігації з термінами погашення у 2026 і 2028 роках.
Емітент паперів - компанія Kondor Finance plc - 29 червня опублікував
запит згоди на біржі Euronext Dublin.
Розрахований ICE індекс DXY, що відображає динаміку долара щодо шести
валют (євро, швейцарський франк, єна, канадський долар, фунт стерлінгів і
шведська крона), зростає на 0,26%, а ширший WSJ Dollar Index - на 0,2%.
Заборгованість держави перед банками з виплати компенсацій за програмою
"Доступні кредити 5-7-9%" до кінця 2026 року може сягнути близько 10
млрд грн, повідомила директор департаменту фінансової стабільності НБУ
Первін Дадашова.
Програма ESU для Windows 10 була тихо продовжена ще на один рік і тепер
завершиться 12 жовтня 2027 року замість жовтня 2026-го. Microsoft
IBM оголосила
про значний прорив у галузі напівпровідників, анонсувавши першу у світі
технологію мікросхем із розміром менше 1 нанометра.
Поки світ спостерігає за гігантськими стрибками Starship, компанія
SpaceX тихо (якщо так можна сказати про гуркіт Falcon 9) розширює свій
вплив у сегментах, де гроші лежать ближче до Землі.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.
Sandisk презентувала нову лінійку SSD для PS5 за шаленими цінами.
Фахівці компанії Zimperium повідомили про виявлення небезпечного
Android‑трояна під назвою Rokarolla, який здатний викрадати облікові
дані та іншу конфіденційну інформацію з понад 200 додатків для
банківських операцій та криптовалют