Фінансові новини
- |
- 26.01.26
- |
- 11:43
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Цены на золото стабильны на фоне слабого евро
17:14 21.05.2012 |
Цены на золото стабильны, так как снижение курса евро остановило рост котировок.
В 14.25 кв золото торговалось по $1.591,71 за тройскую унцию по сравнению с $1.592 на закрытие торгов в пятницу, а фьючерсы в США с поставкой в июне подорожали на $0,40 до $1.592,30 за унцию. На прошлой неделе спотовая цена упала до минимальной отметки с начала года $1.527.
"В предстоящие недели накануне выборов в Греции инвесторам придется поволноваться о долговом кризисе в Европе и состоянии евро. Я думаю, что это будет позитивным для золота, конечно в отсутствие резких движений на валютных рынках", - сказал аналитик Mitsui Precious Metals Дэвид Джолли.
Страх за ситуацию в еврозоне вызывает повышение физического спроса на золото в Европе, поскольку драгметалл считается надежной инвестицией, сообщают трейдеры. Евро тем временем опустился на 0,1 процента к доллару США.
"(Показатели рынка золота) зависят от того, сможет ли оно противостоять ожидаемой слабости евро в предстоящие дни", - говорится в отчете компании Marex Spectron.
Согласно данным из США, за прошедшую неделю хедж-фонды ликвидировали золотые фьючерсы нам сумму более $2 миллиардов. Что касается ювелирного рынка, Италия - крупнейший в Европе экспортер ювелирных изделий - ожидает снижения их продаж на внутреннем рынке в 2012 году.
В 14.25 кв серебро торговалось по $28,44 за унцию по сравнению с $28,63 на закрытие торгов в пятницу, платина стоила $1.462,25 против $1.450 и палладий - $613,97 против $598,30.
На прошлой неделе платиноиды подешевели в ходе Недели платины в Лондоне.
"Во время Лондонской недели платины стало ясно, что необходимо ограничить производство в кратко- и среднесрочной перспективе перед лицом низких цен на платиноиды", - говорится в отчете RBS.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Президент України Володимир Зеленський заявив, що двосторонній документ про гарантії безпеки від США готовий на 100 відсотків. Про це він повідомив у неділю, 25 січня, під час у Вільнюсі з президентами Литви та Польщі.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що на зустрічі з
президентом США Дональдом Трампом домовився про пакет ракет PAC-3 для
Patriot.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що лідер США Дональд Трамп підтримує ідею про зону вільної торгівлі для України.
Рішення ухвалили після завершення наприкінці грудня 2025 року обміну
українських ВВП-варантів на нові цінні папери з погашенням у 2032-му.
Агентство також присвоїло їм рейтинг "CCC+".
Президент України Володимир Зеленський заявив, що документ про гарантії
безпеки для України вже готовий до підписання, коли це станеться -
залежить від США.
Українська універсальна біржа з понад 25-річним досвідом лише за минулий рік провела 7,7 тис. біржових торгів.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) за 2025 рік виплатив
кредиторам банків, що ліквідуються, понад 3,7 млрд грн, з них 1,5 млрд
грн - державі.
За словами Кіпоренка, серед факторів, що вплинули на зростання автокредитування - відносно стабільна економічна ситуація.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 23 січня 2026 року.
Курс долара США помірно підвищується в парі з євро, знижується в парах з фунтом стерлінгів і японською єною.
Американська банківська асоціація (ABA) заявила, що запобігання
зростанню прибутковості стейблкоїнів стане одним з її ключових
пріоритетів у 2026 році.
За словами джерел газети, Revolut веде переговори з американськими
чиновниками про подання заявки на ліцензію через Управління контролера
грошового обігу (Office for the Comptroller of the Currency, OCC).
Goldman Sachs підвищив прогноз ціни золота на кінець 2026 року до $5400
за унцію з $4900 за унцію раніше, зазначивши, що приватний сектор і
центробанки країн, що розвиваються, диверсифікують резерви на користь
золота.
Компанія OpenAI оголосила про запуск тестування рекламних оголошень у
сервісі ChatGPT. Відтепер частина користувачів у США, які користуються
безкоштовним планом або новим тарифом Go за $7 на місяць, бачитимуть
рекламу в інтерфейсі чат-бота.
З 1 квітня в Китаї набудуть чинності нові національні стандарти з
переробки тягових батарей електромобілів. Ключовим елементом реформи
стане єдина державна інформаційна платформа, яка дозволить відстежувати
батареї протягом усього життєвого циклу
У червні 2025 року родина президента США Дональда Трампа запустила
оператора віртуальної мережі мобільного зв'язку Trump Mobile та заразом представила власний смартфон - T1 Phone.
Рада ЄС ухвалила поправку до регламенту, що дозволить сприяти створенню гігафабрик штучного інтелекту (ШІ) у Європі.
Кількість абонентів "Київстару", які зареєструвалися для використання
технології Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий зв'язок зі
смартфоном) від часу її запуску у листопаді 2025 року, перевищила 3 млн
абонентів, найактивніше сервісом користуються в Києві, Львові, Вінниці,
Хмельницькому та Дніпрі
Згідно з угодою, тайванські компанії з виробництва мікросхем та
технологій інвестують щонайменше $250 млрд у виробничі потужності в США,
а уряд Тайваню гарантуватиме цим компаніям кредит на $250 млрд.
США впроваджують 25% мита на певні чипи для штучного інтелекту, вироблені на Тайвані, зокрема NVIDIA H200. Як передає
Bloomberg, уряд буде стягувати мито з мікросхем, які ввозяться до США
перед остаточною відправкою китайським клієнтам та на інші закордонні
ринки.