Фінансові новини
- |
- 15.03.26
- |
- 21:38
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Украинские фондовые индексы вновь завершили торги смешанной динамикой
20:40 24.02.2012 |
Украинский рынок акций завершил торговую неделю разнонаправленной динамикой биржевых индикаторов: индекс "Украинской биржи" (УБ) вырос на 1,1% и составил 1508,56 пункта; индекс ПФТС просел на 0,25% - до 557,83 пункта.
Объем торгов на фондовой площадке УБ составил 34,7 млн грн, на ПФТС - 381,6 млн грн.
Более остальных на УБ выросли котировки Стахановского вагонзавода (+5,81%), "Донбассэнерго" (+3,58%) и Енакиевского метзавода (+1,92%). Просели в цене только акции "Укртелекома" (-1,49%).
На ПФТС в "красной зоне" торги завершили акции "Интерпайп Нижнеднепрвского трубопрокатного завода" (-1,92%). "Захидэнерго" (-0,41%) и Полтавского ГОКа (-0,37%). В лидерах роста - бумаги "Донбассэнерго" (+3,37%). Алчевского меткомбината (+2,05%) и "Укрнафты" (+2,08%).
Индекс Варшавской фондовой биржи WIG-Ukrain в пятницу снизился на 0,32% - до 808,4 пункта. Объем торгов индексными бумагами составил 12,970 млн злотых.
Наибольшее снижение в индексной корзине продемонстрировали бумаги "Садовой Груп" (-1,86%), "Овостара" (-1,73%) и "Астарты" (-1,17%). Выросли бумаги KSG Agro (+3,03%), Coal Energy (+0,5%) и "Индустриальной молочной компании" (+0,48%).
Как сообщил агентству "Интерфакс-Украина" руководитель инвестиционно-аналитического отдела интернет-брокера iTrader Игорь Сабадаха, поддержку украинскому рынку акций в пятницу оказало позитивное настроение на европейских фондовых площадках на фоне отсутствия плохих новостей из Греции.
Согласно комментарию аналитиков инвестгруппы "Сортис", уверенный рост российских индексов оживил украинский рынок акций во второй половине дня, а в последний час сессии инициативу покупателей поддержало открытие торгов в США ростом индексов.
По прогнозам И.Сабадахи, одними из наиболее важных новостей следующей недели станут данные по динамике ВВП США в четвертом квартале прошлого года и информация о заказах на товары длительного пользования в стране. "В том случае, если эти показатели окажутся лучше прогнозов, фондовые рынки могут отреагировать ростом котировок" - полагает он.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Держава нараховуватиме кешбек за купівлю пального на АЗС. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.
Україні після схвалення кредиту МВФ
бюджетних коштів має вистачити до початку травня, щоб протриматися і
воювати. Тепер у ЄС є час, щоб вирішити питання з вето Угорщини на
кредит для України в розмірі 90 млрд євро.
Відповідно до даних GPS сигналу, незаконно затримані автомобілі знаходяться у центрі Будапешта, поблизу однієї з силових структур Угорщини.
Після атак Росії а українську енергосистему в Україні в роботі залишилося менше 10 ГВт генерувальних потужностей.
Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України станом
на кінець січня 2026 року сягнула 215,0 млрд дол. США, збільшившись за
місяць на 1,67 млрд дол.
Штори онлайн купують усі, хто хоч раз обпікся на поході в салон: часу з'їдає багато, а на виході все одно лишається сумнів.
АЗОВ.ONE та Obmify оголосили спільний збір: чим допомогти, як підтримати, куди підуть гроші. Донатьте і беріть участь у розіграші за посиланням в статті
Долар США почав активно зростати у парах з євро та фунтом стерлінгів у п'ятницю вдень, залишаючись стабільним у парі з єною.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 13 березня 2026 року.
Динаміка обмінного курсу гривні щодо долару та євро з початку березня
відображає вплив ринкових чинників, повідомили у пресслужбі
Національного банку України
Долар США слабо зміцнюється до євро і фунта стерлінгів на торгах у п'ятницю, стабільний у парі з єною.
Національний банк України (НБУ) 12 березня встановив довідковий курс
гривні до долара на рівні 44,1156 грн/$1, за день він послабився майже
на 20 коп. та другий день поспіль оновив історичний мінімум.
Ціни на золото слабо зростають у четвер. Підтримку дорогоцінному металу
надає попит на захисні активи через конфлікт на Близькому Сході, а
негативним фактором виступає зміцнення долара.
Національний банк України з понеділка, 9 березня, після затримання
інкасаторських автомобілів Ощадбанку в Угорщині почав проводити операції
з обміну безготівкової валюти на готівкову для підтримки ліквідності
банків. Про це повідомляється на сайті регулятора.
Тепер,
коли механічні можливості звичайної стрічки практично вичерпані, шведи
вирішили, що настав час додати в цей елемент безпеки трохи
обчислювальної потужності та сенсорів.
Nvidia продовжує доводити, що конкуренція на ринку дискретних
відеокарт - це щось із розряду міфів Давньої Греції. Поки Intel та AMD
намагаються знайти своє місце під сонцем, «зелені» просто забирають собі
все сонце разом із шезлонгами та баром.
Генеральна директорка Xbox Аша Шарма здійснила свій перший гучний крок на новій посаді.
Очільниця підрозділу Microsoft повідомила в X про роботу над Project
Helix - консоллю наступного покоління
Замість того, щоб нескінченно вдосконалювати власну архітектуру MMA, Mercedes-Benz готує глобальну платформу нового покоління. Вона має стати основою для всього «молодшого» модельного ряду: від A-Class та B-Class до популярних кросоверів GLA та GLB.
Apple представила новий бюджетний MacBook Neo, який оснащений процесором A18 Pro, що використовувався в iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max.
Qualcomm довгий час годувала нас обіцянками про те, що Windows на Arm
- це не просто спроба вижити в світі без розетки, а повноцінна заміна
традиційним «пічкам» на x86.
Xiaomi, схоже, остаточно вирішила, що статус простого збирача
«заліза» інших компаній їй більше не до вподоби.