Фінансові новини
- |
- 30.06.26
- |
- 10:54
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Индексы США завершили среду падением
08:45 16.02.2012 |
Американский рынок акций, демонстрировавший довольно уверенное повышение в первые минуты торгов, завершил среду на понижательном тренде, сообщает агентство Bloomberg. Росли опасения инвесторов относительно приближения дефолта в Греции, а также добавила пессимизма публикация протокола последнего заседания Комитета по открытым рынкам ФРС США, согласно которому у политических деятелей не было единства в вопросе о дополнительном выкупе активов.
Рынок стал еще больше сомневаться в том, что Греции удастся разрешить в ближайшее время долговые проблемы, после того, как министры финансов стран еврозоны отменили намечавшуюся на среду встречу по Греции и взамен решили провести телефонную конференцию, так как Афины пока не выполнили все условия получения второго пакета финансовой помощи.
Индекс Dow Jones Industrial Average по итогам торгов в среду упал на 97,33 пункта (0,76%) - до 12780,95 пункта.
Standard & Poor's 500 опустился на 7,27 пункта (0,54%), составив 1343,23 пункта.
Значение индекса Nasdaq Composite понизилось на 16 пунктов (0,55%) - до 2915,83 пункта.
Бумаги Zynga в среду подешевели на 17,6%. Крупнейший разработчик игр для Facebook Inc. опубликовал во вторник после закрытия торгов квартальную отчетность: октябрь-декабрь 2011 года компания завершила с убытком против ожидавшейся прибыли.
Акции Comcast прибавили в стоимости 4,7%. Корпорация повысила дивидендные выплаты по итогам года. Кроме того, квартальная прибыль превзошла прогнозы аналитиков.
Капитализация Kellogg повысилась на 5,1%. Компания договорилась о приобретении у Procter & Gamble Co. бизнеса по производству чипсов Pringles за $2,7 млрд.
Рыночная стоимость Dean Foods выросла на 10,4%. Крупнейший американский производитель молока объявил о сокращении затрат в четвертом квартале на 12%.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Польща не передаватиме Україні винищувачі МіГ-29, оскільки Київ відмовився ділитися технологіями виробництва безпілотників.
Семеро з 11 членів Комітету з монетарної політики (КМП) Національного
банку України вважають, що за умови збереження контрольованих
інфляційних очікувань, жвавого попиту на гривневі активи та стійкої
ситуації на валютному ринку достатньо буде надалі утримувати облікову
ставку на незмінному рівні 15% річних, йдеться в опублікованих у
понеділок підсумках дискусії КМП щодо рівня облікової ставки 17 червня.
Індекс фінансового стресу, - індикатор, що відображає рівень
напруженості у фінансовому секторі, - сягнув довоєнного рівня,
повідомила на брифінгу в понеділок директорка Департаменту фінансової стабільності Національного банку України Первін Дадашова.
Єврокомісія, Міноборони України та уряди
Франції і Фінляндії уклали угоди, спрямовані на розширення промислових
спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та оборонної
промисловості.
З ініціативи МЗС уряд розширив можливості для набуття українського
громадянства у спрощеному порядку та додав до переліку держав Республіку
Молдова.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Заборгованість держави перед банками з виплати компенсацій за програмою
"Доступні кредити 5-7-9%" до кінця 2026 року може сягнути близько 10
млрд грн, повідомила директор департаменту фінансової стабільності НБУ
Первін Дадашова.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 29 червня 2026 року.
Національний банк України пропонує оновити порядок проведення
інспекційних перевірок колекторських компаній, а також переглянути
вимоги до ділової репутації їхніх власників і керівників.
Офіс Генерального прокурора України повідомив про перший в історії
країни випадок передачі арештованих віртуальних активів в управління
АРМА.
Долар США дещо знецінюється щодо євро та фунта стерлінгів на торгах у понеділок, залишається стабільним у парі з єною.
За тиждень з 22 по 26 червня Національний банк України продав на міжбанку 1,32 млрд дол, при цьому не купував валюту.
Поки світ спостерігає за гігантськими стрибками Starship, компанія
SpaceX тихо (якщо так можна сказати про гуркіт Falcon 9) розширює свій
вплив у сегментах, де гроші лежать ближче до Землі.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.
Sandisk презентувала нову лінійку SSD для PS5 за шаленими цінами.
Фахівці компанії Zimperium повідомили про виявлення небезпечного
Android‑трояна під назвою Rokarolla, який здатний викрадати облікові
дані та іншу конфіденційну інформацію з понад 200 додатків для
банківських операцій та криптовалют
На Unreal Fest NVIDIA оголосила
про випуск бета-версії ACE Game Agent SDK. Цей фреймворк призначений
для створення локальних ігрових персонажів зі штучним інтелектом. SDK
постачається разом із набором плагінів NVIDIA ACE для Unreal Engine 5.
Microsoft нарешті вирішила звернути увагу на одну з найбільш
дратівливих особливостей своєї операційної системи. Компанія випустила
попередню збірку Windows 11 Insider Preview Build 26300.8687 для
експериментального каналу, яка обіцяє покласти край нескінченним циклам
оновлень.