Стоимость евро по отношению к японской нацвалюте составляла к этому времени 98,5 иены против 98,36 иены днем ранее.
Доллар в паре с иеной не изменился с 76,76 иены.
"Действия Европы по предоставлению ликвидности оказывают позитивный эффект на аппетит к риску у инвесторов в настоящее время, - отметил институциональный трейдер IG Markets Ltd. Крис Вестон. - Результаты аукционов становятся все более позитивными, а падение доходности придает хороший импульс для евро".
Министерство финансов Италии планирует в пятницу разместить для продажи государственные долговые бумаги со сроками погашения в 2014 и 2018 году. По итогам проведенного накануне аукциона Италия привлекла 12 млрд евро, а доходность 10-летних облигаций снизилась на 35 базисных пунктов - до 6,64%.
Европейский центральный банк (ЕЦБ) по итогам заседания в четверг принял решение сохранить базовую процентную ставку на уровне 1% годовых. Глава ЕЦБ Марио Драги заявил в ходе пресс-конференции, что видит предварительные сигналы стабилизации экономики еврозоны.
В 16:55 кв Мичиганский университет опубликует предварительное значение рассчитываемого им индекса доверия потребителей к экономике США за январь.
Индекс, по прогнозам экспертов, подскочил в этом месяце до 71,5 пункта с 69,9 пункта.


Сегодня евро демонстрирует рост к доллару и иене после вчерашнего
Україна може вперше втратити частину фінансової допомоги Європейського
Союзу через невиконані в рамках програми Ukraine Facility реформи
Палата представників США ухвалила законопроєкт про допомогу Україні та масштабні санкції проти Росії. Підсумок - 226 проти 195.
Прем'єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що його країна досягла "всеосяжної угоди" з Україною щодо угорської нацменшини.
Новий угорський уряд скасував вето на часткове відшкодування країнам ЄС вартості зброї, яку вони надсилають Україні.
Українська сторона отримала нову пускову установку IRIS-T, повідомив у неділю, 31 травня, президент Володимир Зеленський.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Долар США дешевшає до євро, фунта стерлінгів та єни вранці у вівторок.
Ціни на нафту вранці у вівторок падають після зростання напередодні, інвестори оцінюють перспективи близькосхідного конфлікту.
За минулий тиждень підприємці оформили 967 нових кредитів на загальну
суму 4,42 млрд грн у межах державної програми "Доступні кредити
5-7-9%", яка входить до політики підтримки виробників "Зроблено в
Україні".
Національний банк України (НБУ) 8 червня встановив довідковий курс
гривні до долара на рівні 44,4533 грн/$1, за день він послабився на 9
коп. та оновив історичний мінімум.
Національний банк України (НБУ) минулого тижня зменшив інтервенції на
міжбанківському ринку на $29,5 млн, або на 3,7% - до $766,5 млн,
свідчить статистика на сайті регулятора.
Долар США стабільний до євро, фунта стерлінгів та єни на торгах у понеділок.
Національний банк України (НБУ) у травні 2026 року оштрафував ТОВ "1
Безпечне агентство необхідних кредитів" (ТМ "MyCredit") на 6,13 млн грн
та банк "Авангард" на 2 млн грн за порушення вимог законодавства у сфері
фінансового моніторингу
NVIDIA офіційно представила RTX Spark - новий ARM-чип для Windows-ПК,
який поєднує процесорні ядра Grace та графіку Blackwell в одному
корпусі.
Компанія SpaceX, що належить Ілону Маску, розширює сферу своєї
діяльності, отримавши новий великий контракт у сфері оборони, передає
Engadget.
Microsoft представила новий сервіс Copilot Health. Він працює на базі
штучного інтелекту та допомагає користувачам отримувати відповіді на
питання про здоров'я. Наразі сервіс вже працює у форматі попереднього
доступу.
Qualcomm декларує сегмент ноутбуків з Windows за ціною $300 та представляє
процесори Snapdragon C. Аналогія з MacBook Neo більш ніж прийнятна,
адже Snapdragon C (від слова Compute) - це чипи на переробленій
мобільній архітектурі Kryo.
YouTube
почав автоматично виявляти та позначати відео, створені або суттєво
змінені за допомогою генеративного штучного інтелекту.
Американський технологічний гігант Nvidia, який є провідним розробником
чипів для штучного інтелекту, планує збільшити щорічні витрати на
Тайвані до 150 млрд дол. оскільки вважає острів «епіцентром революції
ШІ».
Ринок нових легкових автомобілів у ЄС у квітні 2026 року зріс у річному вимірі на 5,1% і досяг 972,3 тис. одиниць, повідомляє Європейська асоціація автовиробників (ACEA).