Фінансові новини
- |
- 29.06.26
- |
- 18:05
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Украинские индексы закрыли вторник разнонаправленно
20:46 20.12.2011 |
Ряд позитивных сигналов с внешних рынков во вторник несколько улучшил настроения на украинском фондовом рынке, однако инвесторы не уверены в завершении негативного тренда. В результате индексу "Украинской биржи" (УБ) удалось по итогам дня переместиться в "зеленую зону" и зафиксироваться на отметке 1458,78 пункта (+0,17%), тогда как индекс ПФТС снизился на 0,02% - до 564,93 пункта.
Объем торгов на фондовом рынке УБ составил 109,9 млн грн, ПФТС - 63,6 млн грн.
В индексной корзине УБ наибольшее повышение стоимости зафиксировано по акциям "Донбассэнерго" и концерна "Стирол", подорожавшим за день на 3,25% и 2,02% соответственно. В лидерах снижения были бумаги "Укрнафты" (-2,66%) и "Мотор Сичи" (-2,47%).
На ПФТС лидерство в росте зафиксировано по бумагам концерна "Стирол" (+3,1%), а снижения - Ясиновского коксохимического завода (-3,62%).
Польский индекс акций украинских компаний WIG-Ukrain во вторник на вырос на 1,29% - до 659,48 пункта при объеме торгов 11,112 млн злотых.
Среди индексных бумаг в авангарде роста были акции "Астарты" (+5,74%), KSG Agro (+2,86%) и "Овостар Юнион" (+2,31%). В отрицательной динамике лидировали бумаги "Милкиленда" (-2,22%).
Как сообщил агентству "Интерфакс-Украина" начальник инвестиционно-аналитического отдела интернет-брокера iTrader Игорь Сабадаха, поводом для улучшения конъюнктуры также послужила сильная статистика из еврозоны и успешное размещение испанских бондов, высокий спрос на которые способствовал снижению их доходности по сравнению с размещением в ноябре.
По словам аналитика инвестгруппы "ТАСК" Вячеслава Иванишина, незначительный оптимизм на внешних фондовых рынках дал повод для выкупа на украинских фондовых площадках бумаг, которые утром под давлением продавцов пробили уровни поддержки, спровоцировав дополнительные выходы спекулянтов. При этом с улучшением конъюнктуры и на фоне сообщения о двукратном сокращении банками Украины убытка за 11 месяцев текущего года по сравнению с аналогичным периодом прошлого, активные покупки сконцентрировались вокруг акций банковского сектора, котировки которых находились вблизи локальных минимумов.
Вместе с тем, В.Иванишин считает, что в среду следует ожидать сохранение на украинских фондовых площадках высокой волатильности.
"Украинский рынок остается недооцененным относительно глобальных рынков и при сохранении внешнего позитива будет предпринимать попытки расширить отскок. Вместе с тем, рынок пребывает в состоянии высокой рыночной неопределенности, украинские инвесторы не спешат покупать на фоне рисков обострения долговых проблем еврозоны", - сказал аналитик.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Індекс фінансового стресу, - індикатор, що відображає рівень
напруженості у фінансовому секторі, - сягнув довоєнного рівня,
повідомила на брифінгу в понеділок директорка Департаменту фінансової стабільності Національного банку України Первін Дадашова.
Єврокомісія, Міноборони України та уряди
Франції і Фінляндії уклали угоди, спрямовані на розширення промислових
спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та оборонної
промисловості.
З ініціативи МЗС уряд розширив можливості для набуття українського
громадянства у спрощеному порядку та додав до переліку держав Республіку
Молдова.
На Конференції з відновлення України URC2026 у
Гданську підписані €160 угод на суму понад 10 мільярдів та нові
партнерства у сферах оборонної промисловості та енергетики.
Міністерство фінансів України і Світовий банк уклали угоду на 3,39
мільярда доларів, повідомляє прем'єр-міністерка Юлія Свириденко 25
червня.
Контроль особистих фінансів не означає жити в обмеженнях; він означає розуміти, що відбувається з грошима, і приймати рішення усвідомлено.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 29 червня 2026 року.
Національний банк України пропонує оновити порядок проведення
інспекційних перевірок колекторських компаній, а також переглянути
вимоги до ділової репутації їхніх власників і керівників.
Офіс Генерального прокурора України повідомив про перший в історії
країни випадок передачі арештованих віртуальних активів в управління
АРМА.
Долар США дещо знецінюється щодо євро та фунта стерлінгів на торгах у понеділок, залишається стабільним у парі з єною.
За тиждень з 22 по 26 червня Національний банк України продав на міжбанку 1,32 млрд дол, при цьому не купував валюту.
У квітні 2026 року банки видали 910 іпотечних кредитів на загальну суму
1,7 млрд грн, більшість позик припала на первинний ринок нерухомості.
Криптобіржа Binance планує пройти
реєстрацію у Франції, водночас клієнтам із ЄС компанія рекомендувала
вивести активи з платформи. Про це повідомляє Financial Times з посиланням на свої джерела.
Нарешті це сталося: Steam Machine доступна для передзамовлення у підтримуваних регіонах, разом зі складною чергою. Очікується, що система бронювання діятиме протягом року.
Міжнародний логістичний гігант DHL заявив, що співпрацюватиме з
французькою компанією Vela, що експлуатує вантажні судна на вітровій
тязі.
Sandisk презентувала нову лінійку SSD для PS5 за шаленими цінами.
Фахівці компанії Zimperium повідомили про виявлення небезпечного
Android‑трояна під назвою Rokarolla, який здатний викрадати облікові
дані та іншу конфіденційну інформацію з понад 200 додатків для
банківських операцій та криптовалют
На Unreal Fest NVIDIA оголосила
про випуск бета-версії ACE Game Agent SDK. Цей фреймворк призначений
для створення локальних ігрових персонажів зі штучним інтелектом. SDK
постачається разом із набором плагінів NVIDIA ACE для Unreal Engine 5.
Microsoft нарешті вирішила звернути увагу на одну з найбільш
дратівливих особливостей своєї операційної системи. Компанія випустила
попередню збірку Windows 11 Insider Preview Build 26300.8687 для
експериментального каналу, яка обіцяє покласти край нескінченним циклам
оновлень.
Google офіційно випустила Android 17 для смартфонів та планшетів Pixel після чотирьох бета-версій. Оновлення вже почало поширюватися на сумісні пристрої.