Фінансові новини
- |
- 28.01.26
- |
- 00:37
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Рост доллара и снижение акций оказали давление на фьючерсы на золото на COMEX в четверг
08:36 14.10.2011 |
Котировки фьючерсов на золото и серебро в четверг снизились, испытав давление со стороны роста доллара США и снижения цен на других рынках.
По итогам торгов на COMEX, подразделении Нью-Йоркской товарной биржи /New York Mercantile Exchange, NYMEX/, наиболее активно торгуемые декабрьские фьючерсы на золото снизились в цене на 14,10 доллара, или на 0,8 проц, до 1668,50 доллара за тройскую унцию.
Октябрьские фьючерсы на золото подешевели на 0,8 проц, до 1667,30 доллара за унцию.
Наиболее активно торгующиеся декабрьские фьючерсы на серебро упали на 3,4 проц, до 31,667 доллара за унцию.
Рост доллара вызвал снижение цен на драгоценные металлы после недавнего роста. Деноминированные в доллары цены на золото и серебро стали более дорогими для инвесторов, использующих другие валюты.
Доллар вырос против евро, столкнув единую европейскую валюту на 1 проц вниз, до 1,3685 доллара.
Золото утратило свой статус "барометра страха", так как цены движутся вразрез с ценами на активы-убежища, такими как доллар и казначейские облигации США, говорит Адам Клопфенштейн, старший стратег-аналитик MF Global.
"Это говорит о том, что основные покупатели золота больше не считают его инструментом для хеджирования против риска, - отмечает он. - Многие инвесторы переоценивают торговлю золота и задаются вопросом, увидим ли мы достижение уровня 2000 долларов".
В сентябре цены на золото упали на 11 проц, но с тех пор восстановились, показав рост почти на 4 проц в этом месяце.
Ослабление фондовых рынков усилило давление на цены на золото, так как некоторые инвесторы продавали драгоценные металлы для покрытия убытков и выполнения маржевых требований по акциям.
"Когда акции падают, люди продают сырьевые товары, чтобы поддержать акции, - говорит Чарльз Недомм, аналитик Olympus Futures. - Эта связь /между акциями и сырьевыми товарами/ становится такой неясной".
Ранее в четверг возобновившиеся опасения относительно финансовой стабильности в Европе задали негативный тон торгов на рынке драгоценных металлов. Еврокомиссия в среду представила всеобъемлющий план по стабилизации финансовой системы региона, испытывающей трудности, но при более внимательном изучении плана рынки перешли к более негативному тону.
"Проблемы далеки от разрешения, и рынки, возможно, немного опережают себя в надеждах на то, что грядут решительные действия", - пишет в записке клиентам Марк Граунд, аналитик по драгоценным металлам в Standard Bank.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Президент України Володимир Зеленський заявив, що двосторонній документ про гарантії безпеки від США готовий на 100 відсотків. Про це він повідомив у неділю, 25 січня, під час у Вільнюсі з президентами Литви та Польщі.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що на зустрічі з
президентом США Дональдом Трампом домовився про пакет ракет PAC-3 для
Patriot.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що лідер США Дональд Трамп підтримує ідею про зону вільної торгівлі для України.
Рішення ухвалили після завершення наприкінці грудня 2025 року обміну
українських ВВП-варантів на нові цінні папери з погашенням у 2032-му.
Агентство також присвоїло їм рейтинг "CCC+".
Президент України Володимир Зеленський заявив, що документ про гарантії
безпеки для України вже готовий до підписання, коли це станеться -
залежить від США.
Взимку звички змінюються разом із погодою, і це добре помітно по тому, що з'являється на кухні частіше, ніж зазвичай.
В Україні стартував оборонний збір на 1 млрд грн для захисту від "Шахедів". Про це повідомляє пресслужба Фонду Сергія Притули. Проєкт під назвою "Єдинозбір" проводиться фондом спільно з 412 бригадою Nemesis та Світовим Конґресом Українців.
Стейблкоїни були на піку популярності у 2025 році. Втім, хоч
блокчейн-транзакцій було багато, але, виявляється, лише малу частину з
них можна вважати справжніми "платежами" у стейблкоїнах. Їх кількість
сильно завищена.
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) за 2025 рік виплатив
кредиторам банків, що ліквідуються, понад 3,7 млрд грн, з них 1,5 млрд
грн - державі.
За словами Кіпоренка, серед факторів, що вплинули на зростання автокредитування - відносно стабільна економічна ситуація.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:00 кч 23 січня 2026 року.
Курс долара США помірно підвищується в парі з євро, знижується в парах з фунтом стерлінгів і японською єною.
Американська банківська асоціація (ABA) заявила, що запобігання
зростанню прибутковості стейблкоїнів стане одним з її ключових
пріоритетів у 2026 році.
За словами джерел газети, Revolut веде переговори з американськими
чиновниками про подання заявки на ліцензію через Управління контролера
грошового обігу (Office for the Comptroller of the Currency, OCC).
Компанія OpenAI оголосила про запуск тестування рекламних оголошень у
сервісі ChatGPT. Відтепер частина користувачів у США, які користуються
безкоштовним планом або новим тарифом Go за $7 на місяць, бачитимуть
рекламу в інтерфейсі чат-бота.
З 1 квітня в Китаї набудуть чинності нові національні стандарти з
переробки тягових батарей електромобілів. Ключовим елементом реформи
стане єдина державна інформаційна платформа, яка дозволить відстежувати
батареї протягом усього життєвого циклу
У червні 2025 року родина президента США Дональда Трампа запустила
оператора віртуальної мережі мобільного зв'язку Trump Mobile та заразом представила власний смартфон - T1 Phone.
Рада ЄС ухвалила поправку до регламенту, що дозволить сприяти створенню гігафабрик штучного інтелекту (ШІ) у Європі.
Кількість абонентів "Київстару", які зареєструвалися для використання
технології Starlink Direct to Cell (D2C, прямий супутниковий зв'язок зі
смартфоном) від часу її запуску у листопаді 2025 року, перевищила 3 млн
абонентів, найактивніше сервісом користуються в Києві, Львові, Вінниці,
Хмельницькому та Дніпрі
Згідно з угодою, тайванські компанії з виробництва мікросхем та
технологій інвестують щонайменше $250 млрд у виробничі потужності в США,
а уряд Тайваню гарантуватиме цим компаніям кредит на $250 млрд.
США впроваджують 25% мита на певні чипи для штучного інтелекту, вироблені на Тайвані, зокрема NVIDIA H200. Як передає
Bloomberg, уряд буде стягувати мито з мікросхем, які ввозяться до США
перед остаточною відправкою китайським клієнтам та на інші закордонні
ринки.