Фінансові новини
- |
- 09.06.26
- |
- 19:07
- |
-
RSS - |
- мапа сайту
Авторизация
Фондовые индексы США выросли на фоне благоприятных новостей из Европы
08:17 15.09.2011 |
В условиях волатильности, захлестнувшей мировые рынки в последние недели, фондовые индексы США в среду выросли на фоне новостных заголовков из Европы.
Индекс Dow Jones Industrial Average вырос на 140,88 пункта, или на 1,27 проц, до 11246,73 пункта, после целого дня неровных торгов. Индекс Standard & Poor's 500 вырос на 15,81 пункта, или на 1,35 проц, до 1188,68 пункта, тогда как технологически ориентированный Nasdaq Composite вырос на 40,40 пункта, или на 1,60 проц, до 2572,55 пункта.
Основные индексы демонстрировали рост три дня подряд.
Однако их рост отнюдь не был плавным. В ходе утренней сессии Dow упал более чем на 100 пунктов после того, как сообщили, что парламент Австрии проголосовал против участия в европейском фонде помощи. Утраченные позиции были быстро возвращены, когда власти заявили, что парламент отверг лишь изменение повестки дня и проведет отдельное заседание по вопросу участия в фонде помощи.
Запланированная телеконференция между канцлером Германии Меркель, премьер-министром Греции Папандреу и президентом Франции Саркози во время североамериканской торговой сессии еще больше улучшила настроения. Инвесторы вооружились надеждой на то, что три лидера смогут выполнить взятые на себя обещания удержать Грецию в еврозоне. За полчаса до закрытия торгов Dow вырос более чем на 280 пунктов, прежде чем утратить половину этих позиций перед самым концом сессии.
Рост возглавили акции технологического сектора. Котировки акций International Business Machines выросли ан 3,81 доллара, или на 2,3 проц, до 167,24 доллара. Акции Microsoft выросли на 46 центов, или на 1,8 проц, до 26,50 доллара. Компании промышленного и сырьевого сектора также показали себя с сильной стороны. Бумаги DuPont подорожали на 86 центов, или на 1,9 проц, до 42,52 доллара, акции 3M выросли на 1,63 доллара, или на 2,1 проц, до 79,44 доллара. Акции Home Depot выросли на 88 центов, или на 2,7 проц, до 33,54 доллара.
ТЕГИ
ТОП-НОВИНИ
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Для підписки на розсилку новин введіть Вашу поштову адресу :


Верховна Рада ухвалила законопроєкт №15111-д, яким знижено податкове
навантаження з 18% до 5% для фізичних осіб, які офіційно здають
нерухомість в оренду.
Верховна Рада підтримала прийняття в другому читанні та в цілому
законопроєкту №15111-д про автоматичний обмін інформацією щодо доходів
на цифрових платформах.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що
Київ сподівається на додаткове фінансування від партнерів для
забезпечення контрактної системи української армії.
Україна може вперше втратити частину фінансової допомоги Європейського
Союзу через невиконані в рамках програми Ukraine Facility реформи
Палата представників США ухвалила законопроєкт про допомогу Україні та масштабні санкції проти Росії. Підсумок - 226 проти 195.
Більшість людей звикли вважати банк найнадійнішим місцем для будь-яких фінансових операцій, у тому числі для обміну валюти.
Дізнайтеся, як облаштування тренажерного залу в офісі підвищує продуктивність команди. Поради щодо вибору професійного фітнес-обладнання від бренду Besport.
Довідковий курс гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку
станом на 12:30 кч 9 червня 2026 року.
Долар США дешевшає до євро, фунта стерлінгів та єни вранці у вівторок.
Ціни на нафту вранці у вівторок падають після зростання напередодні, інвестори оцінюють перспективи близькосхідного конфлікту.
За минулий тиждень підприємці оформили 967 нових кредитів на загальну
суму 4,42 млрд грн у межах державної програми "Доступні кредити
5-7-9%", яка входить до політики підтримки виробників "Зроблено в
Україні".
Національний банк України (НБУ) 8 червня встановив довідковий курс
гривні до долара на рівні 44,4533 грн/$1, за день він послабився на 9
коп. та оновив історичний мінімум.
Національний банк України (НБУ) минулого тижня зменшив інтервенції на
міжбанківському ринку на $29,5 млн, або на 3,7% - до $766,5 млн,
свідчить статистика на сайті регулятора.
Долар США стабільний до євро, фунта стерлінгів та єни на торгах у понеділок.
NVIDIA офіційно представила RTX Spark - новий ARM-чип для Windows-ПК,
який поєднує процесорні ядра Grace та графіку Blackwell в одному
корпусі.
Компанія SpaceX, що належить Ілону Маску, розширює сферу своєї
діяльності, отримавши новий великий контракт у сфері оборони, передає
Engadget.
Microsoft представила новий сервіс Copilot Health. Він працює на базі
штучного інтелекту та допомагає користувачам отримувати відповіді на
питання про здоров'я. Наразі сервіс вже працює у форматі попереднього
доступу.
Qualcomm декларує сегмент ноутбуків з Windows за ціною $300 та представляє
процесори Snapdragon C. Аналогія з MacBook Neo більш ніж прийнятна,
адже Snapdragon C (від слова Compute) - це чипи на переробленій
мобільній архітектурі Kryo.
YouTube
почав автоматично виявляти та позначати відео, створені або суттєво
змінені за допомогою генеративного штучного інтелекту.
Американський технологічний гігант Nvidia, який є провідним розробником
чипів для штучного інтелекту, планує збільшити щорічні витрати на
Тайвані до 150 млрд дол. оскільки вважає острів «епіцентром революції
ШІ».
Ринок нових легкових автомобілів у ЄС у квітні 2026 року зріс у річному вимірі на 5,1% і досяг 972,3 тис. одиниць, повідомляє Європейська асоціація автовиробників (ACEA).